9 i 4 razem?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: 9 i 4 razem?

#61 Post autor: atis » sobota, 13 listopada 2010, 21:53

Świat byłby wtedy piękny.


xxx xx/xx XXXx
Obrazek

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: 9 i 4 razem?

#62 Post autor: phalcore » niedziela, 14 listopada 2010, 00:05

Idealne wręcz, zmieniam się pod jej wpływem, zaczynam wychodzić z inicjatywą etc. Tego mi było potrzeba. :D

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: 9 i 4 razem?

#63 Post autor: inv » wtorek, 26 kwietnia 2011, 20:06

dochodzę do wniosku, że żeby to miało szansę się udać, to 9 musi być na wysokim poziomie zdrowia. ( albo utożsamiać się z 2 ;p )
wtedy ma szansę na dopuszczenie do siebie 4 trochę bliżej, niż na wyciągnięcie myśli.

sam marzenie zbudowałem, sam je zrujnuję ;)
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
mva
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 28 czerwca 2011, 11:46
Enneatyp: Indywidualista

Re: 9 i 4 razem?

#64 Post autor: mva » wtorek, 16 sierpnia 2011, 17:03

Taki mały offtop, może wniesie coś do tematu:
morimana pisze:9 i 4 razem?

To by było piękne. „Znam” (ze szkoły) jedną (w pół zdiagnozowaną) dziewiątkę. Muszę przyznać, że ciekawszej osoby nigdy nie spotkałam. Niestety głównie ciągnie mnie do niej (a właściwie do niego), jego fizyczne piękno. Będąc 4w5, samemu, w głowie wykreowałam sobie wizerunek jego osoby. Z racji tego, że przy nim i jego kolegach jeszcze bardziej ujawniał się mój introwertyzm, nie miałam jak go poznać. (A sam nie lubi, gdy milczę.)
Zawsze zaznacza, że go nie znam. Lecz ostatnio zdecydowałam się na spotkanie. Zgodził się. Myślał, że przyszłam porozmawiać, a wprawdzie po ponad połowie wakacji już musiałam go ujrzeć.
Ale rzeczywiście, rozmawialiśmy znacznie więcej, niż zazwyczaj. Dopiero wtedy okazało się, że postrzegam go zupełnie innym, niż jest. To mnie też zaintrygowało. Chcę go poznać i przekonać się, czy warto.
„Zdrowa” 4w5, z silnym wpływem skrzydła.

Awatar użytkownika
Heloiza
Posty: 65
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:37

Re: 9 i 4 razem?

#65 Post autor: Heloiza » sobota, 16 lutego 2013, 21:12

A ja jestem w związku z 9tką od ponad trzech lat :D więc spokojnie da się utrzymywać taką relację (zresztą niedawno odkryłam enneagram partnera :P)
Muszę jednak przyznać, że faktycznie w skrajnych sytuacjach ja zbytnio dramatyzuję, a on z kolei totalnie się w sobie zamyka, więc dopiero teraz widzę, że mamy skrajnie różne temperamenty co może sporadycznie wprowadzać pewne problemy do zwiazku.
4w5

ODPOWIEDZ