Ciekawość mnie zżera.

Wiadomość
Autor
fryzjer
Posty: 347
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 23:30

Ciekawość mnie zżera.

#1 Post autor: fryzjer » poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 15:38

Co mogloby skłonić, przekonać Was do zainteresowania sie drugą osobą jako partnerem. Czy tutaj liczy sie tylko intuicja, czy moze rozum, czy jeszcze cos innego szczególnego. Co powinien posiadac potencjalny partner, a czego nie powinien, jego wady i zalety. Nie wstydzccie sie i piszcie co Wam palec na klawiaturze przyniesie.



fryzjer
Posty: 347
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 23:30

#2 Post autor: fryzjer » wtorek, 3 kwietnia 2007, 16:55

juz mnie nie zżera ;p

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#3 Post autor: aliszien » środa, 4 kwietnia 2007, 13:26

Brak odpowiedzi też jest jakąś odpowiedzią :lol:
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#4 Post autor: Zielony smok » środa, 4 kwietnia 2007, 13:40

...sensowność, autentyczność, wyrazista osobowość, poczucie humoru, zdroworozsądkowy stosunek do otaczającej rzeczywistość, brak pazerności, naturalna kobiecość.....bo ja męski smok jestem....najlepszym partnerem dla silnej Dziewiątki jest druga silna Dziewiątka....
Ps. Normalność psychiczna....w smoczym katologu płci pięknej dotychczasowej - cecha nie występująca....mogłoby być bardzo, bardzo oryginalnie... :D
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

fryzjer
Posty: 347
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 23:30

#5 Post autor: fryzjer » środa, 4 kwietnia 2007, 16:19

dzieki za odpowiedzi, ale zdałem sobie tuz po napisaniu tego, ze takie tematy nie maja najmniejszego sensu :]

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#6 Post autor: aliszien » środa, 4 kwietnia 2007, 17:05

fryzjer pisze:dzieki za odpowiedzi, ale zdałem sobie tuz po napisaniu tego, ze takie tematy nie maja najmniejszego sensu :]
Co ty, na czwórkach popłynęła by rzeka wynurzeń :lol:
Jedno po drugim bardziej nierealne :lol:
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Adwokatka
Posty: 37
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 16:58

#7 Post autor: Adwokatka » wtorek, 1 maja 2007, 13:01

Zielony smok pisze:najlepszym partnerem dla silnej Dziewiątki jest druga silna Dziewiątka
a silna 1 (no 1w2) bylaby ok? :lol: :twisted:
1w2

Awatar użytkownika
Cortina
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 10:58

#8 Post autor: Cortina » wtorek, 1 maja 2007, 13:11

Zielony smok pisze:najlepszym partnerem dla silnej Dziewiątki jest druga silna Dziewiątka....
Nie zgadzam się, związek dwóch 9 to życie przed telewizorem, pozbawione jakiejkolwiek rozrywki i komunikacji (pasywna agresja)
Związek z 1 to (z obserwacji) ciągłe ustępowanie i krycie się ze swoimi potrzebami, problemami i słabościami.
9w1, INFp

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#9 Post autor: Zielony smok » wtorek, 1 maja 2007, 13:20

Cortina pisze:
Zielony smok pisze:najlepszym partnerem dla silnej Dziewiątki jest druga silna Dziewiątka....
Nie zgadzam się, związek dwóch 9 to życie przed telewizorem, pozbawione jakiejkolwiek rozrywki i komunikacji (pasywna agresja)
Związek z 1 to (z obserwacji) ciągłe ustępowanie i krycie się ze swoimi potrzebami, problemami i słabościami.
Dwie silne Dziewiątki mają samoświadomość, świadomość własnych potrzeb i umiejętność komunikowania ich partnerowi. Dodajmy istotną cechę Dziewiątek, nie udają kogoś kim nie są.
...nie widzę w swoich planach przebidowania życia przed TV jeno.
....co do Jedynek w zestawie z Dziewiątkami .... jest to częsty układ - Facet - Jedynka, o jedynie słusznych poglądach i potulna, uznająca racje partnera żeńska Dziewiątka.
...silna Jedynka....bardziej miękka i elastyczna w kręgosłupie światopoglądowym....hymmmm, ciekawe. :wink:
Ale i tak wyłączony jestem ze świata tego przez miesiąc cały, work, work, work, bo terminy napięte :cry:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#10 Post autor: Hydra » sobota, 5 maja 2007, 17:46

Cortina pisze: Nie zgadzam się, związek dwóch 9 to życie przed telewizorem, pozbawione jakiejkolwiek rozrywki i komunikacji (pasywna agresja)
I znowu te stereotypy i „przesądy światło ćmiące”.
Zielony smok pisze: ....co do Jedynek w zestawie z Dziewiątkami .... jest to częsty układ - Facet - Jedynka, o jedynie słusznych poglądach i potulna, uznająca racje partnera żeńska Dziewiątka.
Mam wrażenie, że znowu punkt dla socjoniki ;) To, o czym piszesz to związek ESTj i INFj –duale :lol: Nie sądzę, by chodziło tu tylko o potulność – aby wytrzymać w takim układzie trzeba mieć również zamiłowanie do „zasad” i może jedynie mniej siły, by je forsować – rolę tarana pełni ESTj.
Nie wyobrażam sobie nikogo z „p” w takim układzie.
MY NIE MóWIMY NIC

Maślany
Posty: 484
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2007, 17:53

#11 Post autor: Maślany » sobota, 5 maja 2007, 23:19

Ja bym raczej widział w 9 takiego IXXx, a w 1 XXXj. Jak weźmiesz pod uwagę skrzydła, połączenia i poziomy zdrowia to w sumie w jednym typie enneagramowym może być 2X2X9=36 podtypów :!: . Zbyt duża różnorodność. Tak więc nie widzę na bazie socjoniki jakiejś jednoznacznej relacji. A poza tym przecież są opisy relacji na głównej stronie.
forum.socjonika.pl

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#12 Post autor: Hydra » sobota, 5 maja 2007, 23:42

Maślany pisze:Ja bym raczej widział w 9 takiego IXXx, a w 1 XXXj. Jak weźmiesz pod uwagę skrzydła, połączenia i poziomy zdrowia to w sumie w jednym typie enneagramowym może być 2X2X9=36 podtypów :!: . Zbyt duża różnorodność. Tak więc nie widzę na bazie socjoniki jakiejś jednoznacznej relacji. A poza tym przecież są opisy relacji na głównej stronie.
Maślany, czy Ty mnie posądzasz o TWORZENIE TEORII? To nie moja działka, nie mam zamiaru odnajdywać relacji pomiędzy enneagramem i socjoniką. Po prostu napisałam, że małżeństwo „żandarma” i jego cichej żonki wygląda mi na parę duali i tyle.
Poza tym wcale nie ma 36 różnych Dziewiątek – jest tylko jedna:
Cortina pisze: … 9 to w większości niezaradne lamusy które nie mają własnego zdania .
I tyle. :P
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
czarny
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 02:48
Lokalizacja: z wnętrza siebie

#13 Post autor: czarny » wtorek, 15 maja 2007, 15:48

Hydra pisze: Po prostu napisałam, że małżeństwo „żandarma” i jego cichej żonki wygląda mi na parę duali i tyle.
Och te stereotypy ;-)
Hydra pisze: Poza tym wcale nie ma 36 różnych Dziewiątek – jest tylko jedna:
Ooo. Czyżbyś wyobrażała się sobie jako "cicha żonka"? :lol:
9w1

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#14 Post autor: Hydra » wtorek, 15 maja 2007, 16:48

czarny pisze: Ooo. Czyżbyś wyobrażała się sobie jako "cicha żonka"? :lol:
TAK! TAK! Po trzykroć TAK!
Ach, gdzie Ci prawdziwi mężczyźni...
MY NIE MóWIMY NIC

ODPOWIEDZ