enneagram.com.pl/test.php

Czy wyszedł Ci ten sam wynik co TU?

TAK
137
59%
NIE
97
41%
 
Liczba głosów: 234

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#61 Post autor: Hydra » niedziela, 17 czerwca 2007, 11:47

andrzej4001 pisze:Nie obraźcie się dziewiątki, ale to to straszne być tak nijakim i nierozpoznawalnym :P
andrzej4001 pisze: Szczerze mówiąc to pasują do mnie oprawie wszytkie Exxx, w teście zawsze wychodzi mi inny wynik, najczęściej jednak ENTp.
:D 8)


MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
wloczega
Posty: 301
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2007, 00:05
Enneatyp: Indywidualista

#62 Post autor: wloczega » niedziela, 17 czerwca 2007, 12:45

To raczej świadczy o rozwoju, o tym, że ktoś nie jest tak absolutnie zasklepiony w swym typie i jednostronny, żę postrzega świat bardzo wielowymiarowo.
Jak komuś wychodzi 10 w jakimś typie, a w pozostałych 0 czy 1 to też o czymś świadczy, prawda? Zresztą te testy raczej identyfikują typ poprzez nasycecie charakterystycznych cech "niezdrowych".
Co do mego przyjaciela, wydawało mi się, że jest 5, ale nie wszystko pasuje, podobnie z 9 i 4. I bądź tu mądry
Włóczyłem się - z rękoma w podartych kieszeniach,
W bluzie, co już nieziemską prawie była bluzą,
Szedłem pod niebiosami, wierny ci o Muzo !
Oh! la la! co za miłość widziałem w marzeniach !

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#63 Post autor: SenSorry » niedziela, 17 czerwca 2007, 13:15

andrzej4001 pisze:Nie obraźcie się dziewiątki, ale to to straszne być tak nijakim i nierozpoznawalnym :P
W końcu dziewiątki to ponoć najzwyklejsi szarzy ludzie ;) Widzisz, a mi wcale z tym źle, a nawet dobrze.
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#64 Post autor: Wawelski » niedziela, 17 czerwca 2007, 13:38

SenSorry pisze:
andrzej4001 pisze:Nie obraźcie się dziewiątki, ale to to straszne być tak nijakim i nierozpoznawalnym :P
W końcu dziewiątki to ponoć najzwyklejsi szarzy ludzie ;)
Jak Mahatma Gandhi, Dalai Lama czy Disney ;) Wg mnie to najzdrowszy typ, którego wyraża spokój, życie w zgodzie ze sobą i harmonia ze światem, potrafi być introwertyczny jak i ekstawertyczny. Jego bogactwo tkwi we wnętrzu. Wg mnie nie wyróżnia się z tłumu, bo nie widzi takiej potrzeby, sama jego obecność jest wyróżnieniem dla innych =) choćby z tego powodu, że chciało mu się ruszyć cztery litery haha. Wiadomo leniwy typ ma też swoje wady ;)

Ciekawe, że mam wyniki zbliżone bardziej do Szopa niż innych 7 :roll: Strach się nad tym enneagramem zastanawiać :lol:
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
Ertai
Posty: 274
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 22:02
Kontakt:

#65 Post autor: Ertai » niedziela, 17 czerwca 2007, 13:42

wloczega - pamiętaj, że enneagram to tylko kolejny psychologiczny bełkot. Bardziej trafny od większości, ale jednak.

Nie ma ram w które można wpisać człowieka. KAŻDA osobowość jest bardzo złożona. Można szukać cech wspólnych dla wielu ludzie, ale to nadal tylko statystyka i pseudo-nauka.
8 w 9
Ertai pisze:Chcą mnie zmusić do monogami =[

Awatar użytkownika
andrzej4001
Posty: 224
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 18:28
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Wrocław

#66 Post autor: andrzej4001 » niedziela, 17 czerwca 2007, 14:01

SenSorry pisze:
andrzej4001 pisze:Nie obraźcie się dziewiątki, ale to to straszne być tak nijakim i nierozpoznawalnym :P
W końcu dziewiątki to ponoć najzwyklejsi szarzy ludzie ;) Widzisz, a mi wcale z tym źle, a nawet dobrze.

Znam kilka dziewiątek, które są mi bliskie i właśnie w tym problem, że jest mi przykro, że nie wykorzystują całego swojego potencjału. Wiele mogłyby zdziałać, ale tego nie robią.

Awatar użytkownika
ib.idem
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 4 czerwca 2007, 14:53

#67 Post autor: ib.idem » niedziela, 17 czerwca 2007, 14:34

Wawelski - nie moge sie zgodzic, bo sam znam jedna dziewiatke i nie jest tak rozowo. Nie powiedzialbym tez, ze jakies typy sa mniej lub bardziej zdrowe; sa inne, ale nie nalezy wartosciowac. Mysle, ze chora dziewiatka jest tak samo wk***iajaca jak szostka, czworka, czy jakikolwiek inny typ ;)
4w7? Na pewno ENFJ.

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#68 Post autor: Wawelski » niedziela, 17 czerwca 2007, 15:01

ib.idem pisze:Wawelski - nie moge sie zgodzic, bo sam znam jedna dziewiatke i nie jest tak rozowo. Nie powiedzialbym tez, ze jakies typy sa mniej lub bardziej zdrowe; sa inne, ale nie nalezy wartosciowac. Mysle, ze chora dziewiatka jest tak samo wk***iajaca jak szostka, czworka, czy jakikolwiek inny typ ;)
Na pewno potrafi byc wkurzająca, chociażby lenistwem lub biernością, tymbardziej jak jest niezdrowa. Piszę o tym, bo cechy które posiada w zdrowym wydaniu są dla mnie bardzo cenne i bliskie harmonii
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

gawron
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 21:28
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków

#69 Post autor: gawron » niedziela, 17 czerwca 2007, 16:07

Ten test z konkurencyjnej strony jest w moim przypadku lepszy. "Nasz" test klasyfikuje mnie obecnie jako 8, a tamten prawidlowo jako 6 (i to wyraznie).

Awatar użytkownika
toner
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

#70 Post autor: toner » niedziela, 17 czerwca 2007, 16:21

Mój wynik:

Typ 1: 2
Typ 2: 0
Typ 3: 2
Typ 4: 2
Typ 5: 9
Typ 6: 3
Typ 7: 1
Typ 8: 4
Typ 9: 2
5w4 LII

Awatar użytkownika
lusylia
Posty: 383
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 06:05
Lokalizacja: chi town

#71 Post autor: lusylia » niedziela, 17 czerwca 2007, 16:53

andrzej4001 pisze: Znam kilka dziewiątek, które są mi bliskie i właśnie w tym problem, że jest mi przykro, że nie wykorzystują całego swojego potencjału. Wiele mogłyby zdziałać, ale tego nie robią.
Masz na mysli ...bardziej sie krztalcic? Czy co innego? Nie rozumiem o jaki potencjal chodzi a ciekawi mnie to.
1w9, INFJ/j, sx/sp/so (silny zwiazek z polaczeniami 7 i 4, oraz i8i6)
___
Oh laughing man
What have you won?
Don't tell me what cannot be done.

Awatar użytkownika
andrzej4001
Posty: 224
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 18:28
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Wrocław

#72 Post autor: andrzej4001 » niedziela, 17 czerwca 2007, 18:52

lusylia pisze:
andrzej4001 pisze: Znam kilka dziewiątek, które są mi bliskie i właśnie w tym problem, że jest mi przykro, że nie wykorzystują całego swojego potencjału. Wiele mogłyby zdziałać, ale tego nie robią.
Masz na mysli ...bardziej sie krztalcic? Czy co innego? Nie rozumiem o jaki potencjal chodzi a ciekawi mnie to.

Po prostu często są utalentowani w różnych dziedzinach , a nie wykorzystują tego całkowicie. Problem w tym , że czasami nie zdają sobie sprawy z tego, że są w czymś dobrzy, są też tacy, którym tyłka niechce sie ruszyć i przez to nie osiągają tego, co by mogły niezbyt wielkim wysiłkiem. Takie mam właśnie spostrzeżenia odnośnie znanych mi dziewiątek :) Zauważyłem też, że brak im często wiary w siebie, boją się podjąć ryzyko, spróbować czegoś nowego, co może powodować, że rzadziej odnoszą sukcesy niż inne typy (oczywiście nie jest to reguła)

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#73 Post autor: Zielony smok » niedziela, 17 czerwca 2007, 18:55

..dodam rozpraszanie energii na błahostki i nie odróżnianie ich od spraw naprawdę ważnych i zapchaj dziury, jak również sprzedawanie się poniżej swojej wartości.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#74 Post autor: Miltado » niedziela, 17 czerwca 2007, 23:14

Typ 1

5

Typ 2

4

Typ 3

9


Typ 4

6

Typ 5

5

Typ 6

3

Typ 7

5

Typ 8

6

Typ 9

0
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
lusylia
Posty: 383
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 06:05
Lokalizacja: chi town

#75 Post autor: lusylia » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 00:56

andrzej4001 pisze:
lusylia pisze:
andrzej4001 pisze: Znam kilka dziewiątek, które są mi bliskie i właśnie w tym problem, że jest mi przykro, że nie wykorzystują całego swojego potencjału. Wiele mogłyby zdziałać, ale tego nie robią.
Masz na mysli ...bardziej sie krztalcic? Czy co innego? Nie rozumiem o jaki potencjal chodzi a ciekawi mnie to.
Po prostu często są utalentowani w różnych dziedzinach , a nie wykorzystują tego całkowicie. Problem w tym , że czasami nie zdają sobie sprawy z tego, że są w czymś dobrzy, są też tacy, którym tyłka niechce sie ruszyć i przez to nie osiągają tego, co by mogły niezbyt wielkim wysiłkiem. Takie mam właśnie spostrzeżenia odnośnie znanych mi dziewiątek :) Zauważyłem też, że brak im często wiary w siebie, boją się podjąć ryzyko, spróbować czegoś nowego, co może powodować, że rzadziej odnoszą sukcesy niż inne typy (oczywiście nie jest to reguła)

Wiesz co zainteresowalo mnie to co najpierw napisales, bo w jakis sposob uznalam, ze mnie tez to dotyczy (mam silne skrzydlo 9). Mnie podobnie ludzie powtarzaja, ze mam takie i owakie zdolnosci i stac mnie na wiele wiecej niz mam i wroza mi sukces, ALE ja obralam sobie zupelnie inny tok samorealizacji, w innej dziedzinie niz wszyscy znajomi by sie spodziewali i jest mi z tym dobrze wewnetrznie. Odkrylam ze to zachowanie bardziej Dziewiatkowe niz Jedynkowe, aczkolwiek nie ma to zwiazku u mnie z brakiem wiary w siebie, ale upartoscia wzgledem spelniania *wylacznie wlasnej* wizji, wiec wiem ze nie pomylilam sie w samo-typowaniu i wiecej mam z 1 niz 9.
1w9, INFJ/j, sx/sp/so (silny zwiazek z polaczeniami 7 i 4, oraz i8i6)
___
Oh laughing man
What have you won?
Don't tell me what cannot be done.

Zablokowany