Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#16 Post autor: Kapar » czwartek, 21 sierpnia 2014, 06:47

Ceres pisze:
Ael pisze:A Czwórki nie ma, bo ten typ nie istnieje xD
Właśnie też chciałam na to zwrócić uwagę... :evil:

Co do guzików, to nie mogłam się zdecydować, czy wybrać żółty czy fioletowy
Dlatego nie ma Czwórek. Ten typ nie umiałby się zdecydować którą supermoc wybrać. Jeśli nie wiesz, który guzik wcisnąć jesteś 4! :twisted:


Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Cappuchino0
Posty: 187
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2013, 20:47

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#17 Post autor: Cappuchino0 » czwartek, 21 sierpnia 2014, 18:11

Wiem, to zabawa, ale w sumie ma sporo sensu, więc podszedłem do tego dosyć poważnie. Myślałem, myślałem i wymyśliłem, że FIOLETOWA SUPER MOC jest najbardziej praktyczna i byłbym z nią bardzo szczęśliwy, bo dzięki takiej umiejętności szybko znalazłbym pracę, awansowałbym w niej, miał sporo hajsu no i ogólnie miałbym dużo lepsze samopoczucie.

PS Reszta super mocy jest całkiem fajnie wymyślona, no ale z pomarańczową to już trochę przesadziłeś Kapar :D Nie miałeś pomysłu czy ci się nie chciało? :v

PS2 Czwórki nie ma, bo jej by tylko ta super moc zaszkodziła, zaczęłaby biadolić o tym i nie widziała pozytywów :D
GLUt - chxx

Awatar użytkownika
Ceres
Posty: 821
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:59
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: UK

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#18 Post autor: Ceres » czwartek, 21 sierpnia 2014, 19:06

Cappuchino0 pisze: PS2 Czwórki nie ma, bo jej by tylko ta super moc zaszkodziła, zaczęłaby biadolić o tym i nie widziała pozytywów :D
Ani Twoje, ani Kaparowe wyjaśnienie mnie nie satysfakcjonuje <le foch>
Spotykam ludzi, szukam mądrych słów,
nie mówią nic, czego nie wiem dawno już
Na tyle, ile mogę zmieniam się...


4w5, sx/sp, EIE

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#19 Post autor: silvergirl » czwartek, 21 sierpnia 2014, 21:59

Jestem 5 :shock: :mrgreen:

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#20 Post autor: chottomatte » czwartek, 21 sierpnia 2014, 22:13

Cappuchino0 pisze:Wiem, to zabawa, ale w sumie ma sporo sensu, więc podszedłem do tego dosyć poważnie. Myślałem, myślałem i wymyśliłem, że FIOLETOWA SUPER MOC jest najbardziej praktyczna i byłbym z nią bardzo szczęśliwy, bo dzięki takiej umiejętności szybko znalazłbym pracę, awansowałbym w niej, miał sporo hajsu no i ogólnie miałbym dużo lepsze samopoczucie.
No nie, Capps :D Mając umiejętność bezbłędnego działania chcesz u kogoś pracować i piąć się po szczeblach kariery?! :D Przecież skoro każde twoje działanie jest idealne to możesz spokojnie założyć własną firmę i osiągnąłbyś sukces od razu! Mógłbyś też zagrać w lotto, bezbłędnie odgadnąć cyfry na 6 i mieć mnóstwo hajsu bez pracy! ;D
Co za przodownik pracy ^^
Ja tam lubię się czasem mylić, bywa śmiesznie :D
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Cappuchino0
Posty: 187
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2013, 20:47

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#21 Post autor: Cappuchino0 » czwartek, 21 sierpnia 2014, 22:30

Ja nie lubię. I chyba jestem zbyt przyziemny na takie super wielkie rzeczy, bałbym się, że ktoś odkryje, że mam super mic i w ogóle woda sodowa by mi do głowy uderzyła czy coś. Zresztą myślę, że jakakolwiek praca jest nam potrzebna, nie dałbym rady opierdalać się zbyt długo, tyle, że nie byłoby to dla mnie ciężkie. Chociaż może masz sporo racji i wykombinowałbym coś lepszego z tą super mocą. I zaraz powiesz, że trochę nie wykorzystuję tej super mocy. Wiesz zastanawiałem się pomiędzy niebieską a fioletową, ale jednak zdałem sobie sprawę, że fioletowa to taka łatwiejsza wersja niebieskiego. A może rzeczywiście jestem 1, a nie 5 i bardziej liczy się dla mnie działanie od myślenia? Nieeee
GLUt - chxx

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#22 Post autor: Orest_Reinn » sobota, 23 sierpnia 2014, 11:38

Wybrałem pomarańczowy żeby zostać gwiazdą sportu :D Ale kontrolowałbym swoją moc na zawodach i biegał setkę tylko odrobinkę szybciej od pana UB, żeby nie wzbudzić podejrzeń. A poza tym widzom by się to szybko znudziło.

W czasie wolnym podróżowałbym na piechotę w dowolne miejsce na świecie :D

Awatar użytkownika
Ryuuco
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 20 kwietnia 2014, 19:44
Enneatyp: Lojalista

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#23 Post autor: Ryuuco » sobota, 23 sierpnia 2014, 15:52

Niebieski :)
Podoba mi się kolor, a poza tym to hmm.. W sumie dzięki wiedzy można by było czytać zachowania ludzi, choćby poprzez znajomość mowy ciała. Wiedza jest ogólnie ceniona i myślę, że jakieś nadprzyrodzone zdolności nie są mi potrzebne.
6w5, sp/so
LSI

efunia
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 23 sierpnia 2014, 17:54
Enneatyp: Indywidualista

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#24 Post autor: efunia » sobota, 23 sierpnia 2014, 18:42

Jako czwórka przed wyborem w każdej mocy znalazłam wadę i odczułam smutek, że wybierając jedną nie wybiorę drugiej. ostatecznie wybrałam fioletową - skoro trzeba coś kliknąć to klikam.
4w3
"Kto jak nie Ty?"

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#25 Post autor: chottomatte » niedziela, 24 sierpnia 2014, 22:20

Cappuchino0 pisze:Ja nie lubię. I chyba jestem zbyt przyziemny na takie super wielkie rzeczy, bałbym się, że ktoś odkryje, że mam super mic i w ogóle woda sodowa by mi do głowy uderzyła czy coś. Zresztą myślę, że jakakolwiek praca jest nam potrzebna, nie dałbym rady opierdalać się zbyt długo, tyle, że nie byłoby to dla mnie ciężkie. Chociaż może masz sporo racji i wykombinowałbym coś lepszego z tą super mocą. I zaraz powiesz, że trochę nie wykorzystuję tej super mocy. Wiesz zastanawiałem się pomiędzy niebieską a fioletową, ale jednak zdałem sobie sprawę, że fioletowa to taka łatwiejsza wersja niebieskiego. A może rzeczywiście jestem 1, a nie 5 i bardziej liczy się dla mnie działanie od myślenia? Nieeee
Tylko, że teraz zapewne masz ograniczone możliwości "opierdalania się", a gdybyś miał duuużo pieniędzy, to wtedy inaczej spędzałbyś czas. Same podróże mogłyby ci zająć ładnych parę lat, a inne zajęcia? Testowanie najlepszych samochodów, spadochron, może nauka latania awionetką, co tam chcesz. Chociaż nie wiem czy 5 w ogóle myślą o takich rzeczach, może wolałbyś wybudować własne muzeum czy jakieś uniwersytet :D

Ja dziś zagrałam w totka, bo mam większe szanse na wygraną niż dostanie super mocy :D
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Cappuchino0
Posty: 187
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2013, 20:47

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#26 Post autor: Cappuchino0 » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 09:20

Ja dziś zagrałam w totka, bo mam większe szanse na wygraną niż dostanie super mocy :D
No to miłego latania awionetką, miejmy nadzieję, heh :D
GLUt - chxx

Truskaffkanka
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 26 lipca 2014, 17:19

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#27 Post autor: Truskaffkanka » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 19:15

Jestem 9w4 :lol:
Pierwsza reakcja: wut, co za dupa, nawet latania nie ma, nie chcę tego syfu!!11!oneoneone
Ale potem jednak doszłam do wniosku, że trzeba brać, co dają i zdecydowałam się na zielony, moje marzenie z dzieciństwa.
Ciągnie mnie jeszcze do żółtego, ale wiem, że nic dobrego by z tego nie wynikło, a stosowała bym pewnie cały czas.

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#28 Post autor: silvergirl » poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 20:23

Ja chcę czapkę niewite. Kapa dajesz?

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#29 Post autor: Kapar » wtorek, 26 sierpnia 2014, 10:28

Niewitę czemu nie ale niewidki bym ci nie dał. Ale jakbyś nosiła niewitę to byś nie mogła się z nikim witać, po co ci taka supermoc?
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

jakocianka
Posty: 134
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2014, 19:31
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Mięsożerna roślina

Re: Psychotest, guziczki i twoj typ Enneagramu

#30 Post autor: jakocianka » wtorek, 26 sierpnia 2014, 12:51

Żółty. Ale nie po to, by być politykiem tylko umieć przejrzeć, kiedy ktoś jest niebezpieczny.
Bardzo chciałabym posiadać albo to albo niebieski, ale w sumie odpowiedzi na wszystkie pytania... ? Połowa z nich krąży wokół innych osób, chociaż naprawdę ciągnie mnie do tego, żeby w końcu przestać błądzić bez celu i wiedzieć jak najwięcej.
[INTP RLUEI sx]
Keep running
Spoiler:

ODPOWIEDZ