4w8

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Wersox
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 13 grudnia 2019, 00:14

4w8

#1 Post autor: Wersox » piątek, 13 grudnia 2019, 00:20

Witam! :)
Po 1 - czy mamy tu jakieś 4w8?
Po 2 - czy istnieje możliwość, ze nasza osobowość a konkretnie podtyp ulegnie zmianie?
Zawsze byłam 4 bądź 4w1, przed momentem ponownie zrobiłam test i okazało się, ze od tej chwili mam wpływy Wojowniczej ósemki. Przyznam, ze utożsamiam się z tym opisem, ba - nawet mi się to spodobało :thumbup: . Zastanawiam się, czy to dzięki długoletniemu związkowi z 5 zmodyfikowałam swoje zachowania - zdecydowanie ograniczyłam swoją impulsywność, konsumpcjonizm, zaczęłam przykładać większa wagę do niezależności finansowej (wcześniej było życie na zasadzie „carpe diem”)... itp.

Jakie sa Wasze spostrzeżenia? :)



Awatar użytkownika
IrekTki
Posty: 100
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 12:29
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kielce

Re: 4w8

#2 Post autor: IrekTki » niedziela, 15 grudnia 2019, 23:44

To że tkwimy w jakimś punkcie raczej wynika z naszego osobistego ograniczenia w danej chwili niż naszego potencjału. Ludzie sie rozwijają, nie stoją w miejscu. Jeśli odkryłaś jakieś swoje zasoby pod wpływem innej osoby czerp z tego, dziś jesteś czwórką, jutro możesz być piątką a na koniec życia możesz być kochającym i wybaczającym Jezusem. Po co sie ograniczać, lepiej mieć otwartą głowę i rosnąć.
inkwizycja i gestapo w jednym

Awatar użytkownika
Eol
Posty: 581
Rejestracja: środa, 28 listopada 2007, 19:14
Enneatyp: Obserwator

Re: 4w8

#3 Post autor: Eol » wtorek, 7 stycznia 2020, 21:48

IrekTki pisze:
niedziela, 15 grudnia 2019, 23:44
To że tkwimy w jakimś punkcie raczej wynika z naszego osobistego ograniczenia w danej chwili niż naszego potencjału. Ludzie sie rozwijają, nie stoją w miejscu. Jeśli odkryłaś jakieś swoje zasoby pod wpływem innej osoby czerp z tego, dziś jesteś czwórką, jutro możesz być piątką a na koniec życia możesz być kochającym i wybaczającym Jezusem. Po co sie ograniczać, lepiej mieć otwartą głowę i rosnąć.
Dobre :D Można też zostać roślinką. Kilka skoków na główkę do nieznanej wody powinno w tym pomóc :D Co prawda wyglądu to nie zmieni ale wnętrze się liczy, wnętrze :D
5w4 so/sx INTj - LII
... tysiąc dni nie dowiedzie, że mamy rację, za to jeden dzień może dowieść, że się mylimy.

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: 4w8

#4 Post autor: Kapar » środa, 15 stycznia 2020, 11:07

Co za herezje :surprised: :what: :thumbdown: :scratch:

Posty pewnie wypada przeniesc do watku, czy typ moze sie zmienic w ciagu zycia?

Ale po co przenosic, krotko: odpowiedz brzmi nie ;)
Wersox pisze:
piątek, 13 grudnia 2019, 00:20
Witam! :)
Po 1 - czy mamy tu jakieś 4w8?
Po 2 - czy istnieje możliwość, ze nasza osobowość a konkretnie podtyp ulegnie zmianie?
Zawsze byłam 4 bądź 4w1, przed momentem ponownie zrobiłam test i okazało się, ze od tej chwili mam wpływy Wojowniczej ósemki. Przyznam, ze utożsamiam się z tym opisem, ba - nawet mi się to spodobało :thumbup: . Zastanawiam się, czy to dzięki długoletniemu związkowi z 5 zmodyfikowałam swoje zachowania - zdecydowanie ograniczyłam swoją impulsywność, konsumpcjonizm, zaczęłam przykładać większa wagę do niezależności finansowej (wcześniej było życie na zasadzie „carpe diem”)... itp.

Jakie sa Wasze spostrzeżenia? :)
Hej, nie ma takich typow jak 4w8 czy 4w1. Teoria skrzydel (w=wing) sama w sobie jest naciagana ale dotyczy tylko typow sasiadujacych ze soba, 7 ma potencjalne skrzydla z 6 lub 8.
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Re: 4w8

#5 Post autor: chokureika » poniedziałek, 2 marca 2020, 13:58

Wersox pisze:
piątek, 13 grudnia 2019, 00:20
Witam! :)
Po 1 - czy mamy tu jakieś 4w8?
Po 2 - czy istnieje możliwość, ze nasza osobowość a konkretnie podtyp ulegnie zmianie?
Zawsze byłam 4 bądź 4w1, przed momentem ponownie zrobiłam test i okazało się, ze od tej chwili mam wpływy Wojowniczej ósemki. Przyznam, ze utożsamiam się z tym opisem, ba - nawet mi się to spodobało :thumbup: . Zastanawiam się, czy to dzięki długoletniemu związkowi z 5 zmodyfikowałam swoje zachowania - zdecydowanie ograniczyłam swoją impulsywność, konsumpcjonizm, zaczęłam przykładać większa wagę do niezależności finansowej (wcześniej było życie na zasadzie „carpe diem”)... itp.

Jakie sa Wasze spostrzeżenia? :)
Typ się nie zmienia. Nie ma takich typów jak 4w8, ani 4w1. Prawdopodobnie nawet nie jesteś 4.
Post przyklejony na górze z podstawami ennea - viewtopic.php?f=1&t=9857
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
WolfVi
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 13:58

Re: 4w8

#6 Post autor: WolfVi » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 14:05

Pewnie w tym teście jest błąd i głupoty wychodzą. Zrób inny. Na spokojnie; po relaksie.

Awatar użytkownika
AnetaK
Posty: 406
Rejestracja: niedziela, 2 lutego 2014, 17:06
Lokalizacja: z boga

Re: 4w8

#7 Post autor: AnetaK » sobota, 26 grudnia 2020, 01:34

WolfVi pisze:
poniedziałek, 29 czerwca 2020, 14:05
Pewnie w tym teście jest błąd i głupoty wychodzą. Zrób inny. Na spokojnie; po relaksie.
przecież choku nie wchodzi na to forum od 7 lat XD komu Ty odpowiadasz lol
"Kobiety warto kochać i je uwodzić. Z mężczyznami warto dyskutować i ich gwałcić" - Perwik

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Re: 4w8

#8 Post autor: chokureika » poniedziałek, 26 lipca 2021, 08:39

AnetaK pisze:
sobota, 26 grudnia 2020, 01:34
przecież choku nie wchodzi na to forum od 7 lat XD komu Ty odpowiadasz lol
Czasami wchodzę :D
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
AnetaK
Posty: 406
Rejestracja: niedziela, 2 lutego 2014, 17:06
Lokalizacja: z boga

Re: 4w8

#9 Post autor: AnetaK » sobota, 18 września 2021, 00:39

chokureika pisze:
poniedziałek, 26 lipca 2021, 08:39
AnetaK pisze:
sobota, 26 grudnia 2020, 01:34
przecież choku nie wchodzi na to forum od 7 lat XD komu Ty odpowiadasz lol
Czasami wchodzę :D
teraz to WoVi nie wchodzi na to forum już od 7 lat.

kurde, taka komunikacja, raz na siedem lat jedno zdanie. chyba nie dogadacie się za życia XD
"Kobiety warto kochać i je uwodzić. Z mężczyznami warto dyskutować i ich gwałcić" - Perwik

ODPOWIEDZ