Czy jak idziecie ulicą to macie takie wrażenie, że...

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Alia
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 4 marca 2008, 11:59
Lokalizacja: z góry

#61 Post autor: Alia » sobota, 15 marca 2008, 20:47

A nie, nie ten śmiech to oczywiscie do Twojego posta ;))tylko nie wiedzialam jak się zwrócić do Ciebie:D ;) U mnie owszem bywały takie sytuacje, że miałam ochotę powiedzieć "co się gapisz?" ale chyba jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło.


;) 5w4 /jakieś INFp

"Wszyscy ludzie, których napotykamy na swojej drodze przede wszystkim pokazują nam nas samych."
--

Awatar użytkownika
Pusteknik
Posty: 330
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 19:53

#62 Post autor: Pusteknik » niedziela, 16 marca 2008, 17:39

Do dzisiaj sie zastanawiam jak ja to mogłem powiedzieć :shock:.
Widocznie była sobie w moim mozgu myśl "co sie gapisz" otworzyłem usta i wyleciała :roll:
ALL IN

Czuję się źle, czuję się przykro, jestem w najlepszym wieku mojego życia

Awatar użytkownika
Zoidie
Posty: 572
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 00:24

#63 Post autor: Zoidie » poniedziałek, 17 marca 2008, 23:35

adaś pisze:Mam wrażenie, że każdy krok postawiony przeze mnie wygląda niezwykle karykaturalnie.
Pół biedy. Mnie najbardziej irytuje, kiedy uda mi się z... gracją :wink: przejść tych kilkanaście metrów, jestem już pewien, że otoczenie zdążyło mnie przez to uznać za ciekawego człowieka, po czym nagle spadam z jakiegoś zakamuflowanego krawężnika i cały czar pryska :lol: O nienaturalnym wyrazie "twarzy" spowodowanym jakimś nagłym paraliżem przy mijaniu kogoś tam nie wspomnę :wink: Nieczytelne? Prawidłowo :)

Pustelnik (nie pamiętam gdzie literówka była:P): shame on you za taki brzydki tekst do tego metalowca :wink:

To może od siebie: lubię się wpatrywać w większość znanych mi ludzi. Chyba szukam w ich wyglądzie czegoś szczególnego. Czegoś, czym natura sygnalizuje ich skandalicznie niski poziom rozwoju - tak, żeby na przyszłość unikać :wink: Tak samo z ludźmi wartościowymi. "Praca" zdecydowanie przyjemniejsza, niestety, dużo rzadziej mi się trafia :( Poza tym lubię też obserwować reakcje, jak już ktoś zauważy, że jest inwigilowany. Zakres słownictwa dosyć szeroki :wink:

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#64 Post autor: vvob » poniedziałek, 17 marca 2008, 23:50

Zoidie pisze: Pół biedy. Mnie najbardziej irytuje, kiedy uda mi się z... gracją :wink: przejść tych kilkanaście metrów, jestem już pewien, że otoczenie zdążyło mnie przez to uznać za ciekawego człowieka, po czym nagle spadam z jakiegoś zakamuflowanego krawężnika i cały czar pryska :lol: O nienaturalnym wyrazie "twarzy" spowodowanym jakimś nagłym paraliżem przy mijaniu kogoś tam nie wspomnę :wink: Nieczytelne? Prawidłowo :)
Ahahah.... no to teraz wiem, jak opisać to, co często czuję i czego nie potrafię nazwać. :P :P Nieźle powiedziane, Zoide.
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
DM
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 23 marca 2008, 22:10

#65 Post autor: DM » poniedziałek, 24 marca 2008, 23:08

Generalnie staram się nie patrzeć na ludzi, bo gdy się orientuję, że ktoś wlepia we mnie wzrok, to we mnie po prostu wybuchają bomby agresji i najchętniej bym wykrzyczała takiemu, co myślę... :P
100%w666

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#66 Post autor: vvob » poniedziałek, 24 marca 2008, 23:46

Ja raczej wtedy czuję się speszony :lol:
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
anku
Posty: 229
Rejestracja: środa, 27 lutego 2008, 15:17
Lokalizacja: z magicznego pudełka
Kontakt:

#67 Post autor: anku » wtorek, 25 marca 2008, 01:45

a u mnie chyba wszystko poza agresją :)
4w5

moralności mi brak.

Awatar użytkownika
kinka
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 16:55

#68 Post autor: kinka » wtorek, 25 marca 2008, 20:48

Mam dokładnie tak samo jak wy to opisujecie. Też mam wrazenie, że wszyscy (no, może prawie wszyscy) się na mnie gapią, też się wtedy peszę i dziwnie zachowuję.
Natomiast obserwowanie ludzi w (komunikacji miejskiej szczególnie) uwielbiam. I co gorsza mam też takie skrzywienie, że lubię przysłuchiwać się rozmowom obcych osób. No ale to chyba nie ten temat :lol:
4w5

SAI

#69 Post autor: SAI » wtorek, 25 marca 2008, 21:14

Nie nie denerwuje mnie to już od dawna... czasem nawet gapiowi puszczam buziaka niezależnie czy jest to facet czy kobieta...

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#70 Post autor: impos animi » wtorek, 25 marca 2008, 21:23

SAI pisze:Nie nie denerwuje mnie to już od dawna... czasem nawet gapiowi puszczam buziaka niezależnie czy jest to facet czy kobieta...
Strach przejść koło Ciebie.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#71 Post autor: vvob » wtorek, 25 marca 2008, 21:25

Ojejka, z tym buziakiem to już hardkorowo :D
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
MarQ
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 17 kwietnia 2008, 19:48

#72 Post autor: MarQ » sobota, 19 kwietnia 2008, 23:08

Ja mam wrażenie, że ktoś za chwile podejdzie i mnie uderzy albo że pies mnie ugryzie.

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#73 Post autor: vvob » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 15:22

Wiecie co? Te wszystkie kobiety, które na mnie patrzą? Może ja im się po prostu podobam? Coraz częściej odnoszę takie wrażenie, choć piękny to ja nie jestem. Może na tym to polega? Czy nie myślicie, że tak może być i z Wami?
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Free
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 16 marca 2008, 16:46

#74 Post autor: Free » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 15:30

Na mnie nikt się nie gapi, bo nie ma na co.
Powinnam się cieszyć...
Też lubie obserwować ludzi w komunikacji miejskiej i słuchać ich rozmów i muzyki :wink:
Do you feel your life's a big mistake?
Don't you hate the way it's all so fake?
All I wanna do is just be real
And get off of the spinning wheel

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#75 Post autor: Perwik » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 15:54

a ja też tak mam ! jak SAI, że czasem puszczam oko, czy czynię inną wymowną minę do ludzików. A najgorzej jak jestem pijany, bo od razu w dyskusję się wdaje.
vvob właśnie, też mnie interesuje, co myślą kobiety które mnie obcinają. Jest ich sporo, naprawdę sporo. A ja jestem brzydki i tak się zastanawiam, czy np wabi je moja mimika - częsty uśmiech, czy może się im naprawdę podobam (chociaż wątpię :D) czy patrzą na wyjątkowe dziwadło...nie wiem :)

ma ktoś może na stanie, czytnik myśli ludzkich ?

ODPOWIEDZ