Problemy miłosne Czwórek

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
SolitudeEtiude
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 28 października 2010, 03:03
Enneatyp: Indywidualista

Re: Problemy miłosne Czwórek

#481 Post autor: SolitudeEtiude » piątek, 5 listopada 2010, 11:06

1234a pisze:a czy to normalne , ze zakuchuje sie w kims innym srednio co 2 miesiące chociaz tych osob wlasciwie nie znam?
jeśli masz mniej niż 15 lat to trudno się dziwić
1234a pisze:a teraz becze przez kogos kogo nie znam, znowu sie zakochalam w kims innym tydzien temu,
Rok ma 48 tygodni daj sobie jeszcze 5 lat na znalezienie Partnera co da 240 tygodni = 240 partnerów - na pewno z jednym ci się ułoży i nie będzie ci obijał miski
a jak nie uda się to załóż konto na youtube i rób recenzje kosmetyków jak nieesia25 >> http://www.youtube.com/watch?v=Q9EezKnOO9I



phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Problemy miłosne Czwórek

#482 Post autor: phalcore » niedziela, 7 listopada 2010, 21:10

I jak zwykle znowu wszystko psuje zanim sie zacznie jeszcze na dobre. Jakas klatwa nade mna ciazy... Dolek max.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Problemy miłosne Czwórek

#483 Post autor: Pablo » wtorek, 23 listopada 2010, 12:23

Dobra to ja mam pytanie - jak wyleczyć kolesia który od 4 miesięcy (!!) po tym jak się z dziewuchą rozszedł non stop dzień po dniu ma straszną chęć(ale tylko w swojej głowie teraz) naprawiać wszystko, wybaczać, cofać czas i wrócić do czegoś co było i tak jednym wielkim nieporozumieniem. A teraz jeszcze jakieś chore jazdy ma i przekonany jest że jak tamta babka z którymkolwiek z jego kumpli pogada to już niewiadomo co między nimi się stało i rozwalił w ten sposób już 70% swoich znajomości. Poważnie pytam bo facet zachowuje się jakby kwalifikował się pomału do oddziału zamkniętego i zastanawiam się czy nie odkręci kurków z gazem kiedyś jak porozwala wszystko dookoła poza nim samym a jeszcze jednego trupa w swoim otoczeniu to ja naprawdę nie chcę już oglądać :?

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Problemy miłosne Czwórek

#484 Post autor: atis » wtorek, 23 listopada 2010, 12:34

Zaproponować wizytę u psychologa. Swoją drogą - wspólczuję dziewczynie i jeśli tylko ma ona taką możliwość, niech sie wyniesie gdzies na jakiś czas i zerwie z nim wszelki konktakt, obojgu dobrze to zrobi. Takie pytanko, w jakim wieku jest ten koleś?
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Problemy miłosne Czwórek

#485 Post autor: Pablo » wtorek, 23 listopada 2010, 13:58

Wstyd gadać bo ma prawie 27 :roll: - masz rację najbardziej to ja współczuję tej lasce bo to co się od niej nasłuchałem to tylko w najbardziej kiepskich serialach sie natkniesz

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

Re: Problemy miłosne Czwórek

#486 Post autor: MartiniB » wtorek, 23 listopada 2010, 15:31

Ryj mu rozpierdol.

Srsly.

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Problemy miłosne Czwórek

#487 Post autor: OMG » wtorek, 23 listopada 2010, 16:13

Czasami rzeczywiście pasuje użyć mięśni. A niekoniecznie mózgu. :] Takie zycie
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Awatar użytkownika
KUFA
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 30 stycznia 2010, 14:30
Enneatyp: Indywidualista

Re: Problemy miłosne Czwórek

#488 Post autor: KUFA » wtorek, 23 listopada 2010, 16:18

27 lat koleś... Psychiatra to dobre rozwiązanie... jeżeli jest 4 to musimy pamiętać że dąży do samo zniszczenia.. Psychiatra .. Trzeba go powoli z tym słowem oswajać (manipulacja)... ale bez otwartej bomby.. on chce być męczennikien.. Odległość nic nie zmieni tego jestem pewien... ale ja mówie tylko to co bym zrobił... Nie jestem pewien efektu...
Uśmiechnij się=) ja nie kłamie ja chronie Cię przed prawdą...
4w5

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Problemy miłosne Czwórek

#489 Post autor: Pablo » wtorek, 23 listopada 2010, 16:42

Ja już próbowałem wszystkiego - racjonalnej gadki, wychodzenia na dupy do klubu, argumentacji, zabawy, opierdalania.... szczerze to już zerwałem z nim nawet po jakimś czasie kontakt bo mnie za bardzo wkurwiał ciągle tym smęceniem o tej panience non stop i pięknymi aforyzmami bez pokrycia :roll:

Lał go nie będę (nie powiem że nie chciałem mu nieraz sprzedać porządnego kopa w dupę) bo koleś jest jak zapałka i jeszcze bym go zabił a wtedy na jedno wyjdzie :lol:

Czyli na terapię a jak nie to w kaftanik i za kraty. Ok :mrgreen:

Pogadam z kimś odgórnym, może z jego matką bo gościu jest w tym momencie jak ubezwłasnowolniony. Ale serio takiej jazdy to ja nigdy jeszcze nie widziałem.... Kurde i pomyśleć że na początku wkręcania się w ten temat myślałem że jestem 4 :shock:

Awatar użytkownika
swiatlo
Posty: 365
Rejestracja: sobota, 17 kwietnia 2010, 22:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Na krańcu świata

Re: Problemy miłosne Czwórek

#490 Post autor: swiatlo » wtorek, 23 listopada 2010, 16:57

MartiniB pisze:Ryj mu rozpierdol.
Sam się walni :wink:
troll ze schizofrenią

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

Re: Problemy miłosne Czwórek

#491 Post autor: MartiniB » wtorek, 23 listopada 2010, 22:00

Pablo pisze:Ja już próbowałem wszystkiego - racjonalnej gadki, wychodzenia na dupy do klubu, argumentacji, zabawy, opierdalania.... szczerze to już zerwałem z nim nawet po jakimś czasie kontakt bo mnie za bardzo wkurwiał ciągle tym smęceniem o tej panience non stop i pięknymi aforyzmami bez pokrycia :roll:

Lał go nie będę (nie powiem że nie chciałem mu nieraz sprzedać porządnego kopa w dupę) bo koleś jest jak zapałka i jeszcze bym go zabił a wtedy na jedno wyjdzie :lol:
Jesteście kumplami :shock: ?

W pierwszym poście wyglądało na cos zupełnie odwrotnego.

Nie kapuje czemu cie w ogóle obchodzi jakie kurki sobie w mieszkaniu poodkręca.

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Problemy miłosne Czwórek

#492 Post autor: OMG » środa, 24 listopada 2010, 07:51

E tam. Ja szczerze mówiąc, bym olał typa. Sam sobie bardziej pomoże, gdy już nikt przy nim nie będzie ;]
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Problemy miłosne Czwórek

#493 Post autor: Pablo » środa, 24 listopada 2010, 12:10

Kumplami byliśmy - do jakichś 2 lat wstecz bo odkąd zaczął z dziewuchami z naszego towarzystwa mocniej przykręcać to mu totalnie odjebało, zaczął mnie wkurwiać buractwami które naszym ludziom odstawiał wliczając chęc wywalenia z grupy, nastawiania ludzi przeciw sobie i udawania potem "zyczliwego że uświadamia innych o tym co jest grane" - byłem jednym z pierwszych który wtedy zaczął jego gierki wkręcanym przez niego osobom ujawniać i go krytykować i to był pierwszy etap.

A wcześniej wogóle nie wyglądał na 4 prędzej na średnio dowartościowane 6w7., no ale. Nie chcę już się rozpisywać dokładniej o co chodziło wtedy, miałem do niego sporo osobistych pretensji, ale pomyślałem o tej akcji przez pamięć na dawne czasy jak zaczął mi nagle spamować skrzynkę na FB ostatnio.
Ale do cholery wojować z nim i układać go nie zamierzam bo koleś okazał się zjebem mającym gdzieś wszystko o ile nie służyło to jego celom, poza tym pipą bez honoru bo się nawet do błędów swoich przyznać nie potrafił (a każdy może w życiu się wywalić przecież tylko niech się przyzna) tylko kręcić i zwalać na innych - no ale jeszcze z paroma osobami mogę pogadać o jego sytuacji, co potem będzie to już nie mój interes, tym bardziej że zasłużył sobie na to wcześniej tylko nie myślałem że okaże się aż takim cieniasem i masochistą.

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Problemy miłosne Czwórek

#494 Post autor: atis » środa, 24 listopada 2010, 13:46

Mi wygląda z opisów na niedowartościowane 2.
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
nopasaran
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 27 sierpnia 2010, 18:49
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Problemy miłosne Czwórek

#495 Post autor: nopasaran » środa, 24 listopada 2010, 18:27

Zdrowa 4w5 z idealnym przypadkiem 7w6. Co myślicie? :p
...powiedziała karolajn.
4w5, ESFP

ODPOWIEDZ