Emocjonalny Offtop

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Szyszek
Posty: 151
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:46
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#226 Post autor: Szyszek » niedziela, 25 października 2015, 15:41

No to mamy tak samo. :hug:

Pary są zwykle tak pochłonięte sobą, że nie zwracają uwagi na nic dookoła, więc wytykanie palcami w myślach jest mało prawdopodobne. Ale jak przyjdzie co do czego, to i tak czuję się jakbym przyszedł na uczelnię w piżamie.



Awatar użytkownika
Arisa
Posty: 57
Rejestracja: niedziela, 12 stycznia 2014, 00:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#227 Post autor: Arisa » poniedziałek, 26 października 2015, 18:01

Wiem, że pewnie nie zwracają na mnie uwagi jednak mam uczucie, że zwracają i to dużą. Dlatego nie lubię sama chodzić do knajp wyjątkiem jest ikea. Kiedy jestem w mieście nie mam co zrobić z czasem, busik na moją pipiduwę za godzinę to siadam w najdalszym kącie sali i tylko donoszę sobie kawę. Ale wyszukuję miejsce gdzie jest jak najmniej ludzi.
"Powód, dla którego uważamy kwiaty nad przepaścią za piękne, to to, że sami stojąc nad przepaścią, nie wychylimy się poza krawędź jak te nieustraszone kwiaty." - Bleach / ISFP sp/so

Awatar użytkownika
Wloczega4w5
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 11:44

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#228 Post autor: Wloczega4w5 » sobota, 31 października 2015, 12:26

Urojenia ksobne (https://pl.wikipedia.org/wiki/Urojenia)
Wydaje mi się że dużo ludzi tak ma, w taki dzień warto chodzić w kapturze i jeździć na rowerze, wtedy po prostu wymijasz tych ludzi i nie obchodzi cie czy zwracają na ciebie uwagę (no chyba że cie obchodzi, ale nie polecam odwracania się podczas jazdy rowerem).
Sprawa jest o tyle ciężka że po czasie przestajesz rozróżniać czy ci się wydaje czy nie, np coś mi dzisiaj zalatywało stolcem :scratch: , zrobiłem inspekcje, nic nie znalazłem więc poszedłem do sklepu (zapach tj. znikł) - myślałem że mi się wydawało. Okazało się że wdepnąłem w "szczęściarza" i wszedłem z nim do sklepu... Zachowanie ludzi przy kasie bezcenne :facepalm:
A tak poza tym słyszałem że te urojenia z wiekiem zanikają.

Awatar użytkownika
Arisa
Posty: 57
Rejestracja: niedziela, 12 stycznia 2014, 00:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#229 Post autor: Arisa » wtorek, 3 listopada 2015, 00:35

No może coś w tym jest... ludzi z pracy tak analizowałam pod względem zachowania, gestów, czy błądzi wzrokiem czy patrzy na mnie.
Może coś w tym być.
"Powód, dla którego uważamy kwiaty nad przepaścią za piękne, to to, że sami stojąc nad przepaścią, nie wychylimy się poza krawędź jak te nieustraszone kwiaty." - Bleach / ISFP sp/so

Awatar użytkownika
Ceres
Posty: 821
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:59
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: UK

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#230 Post autor: Ceres » środa, 4 listopada 2015, 13:33

Niby za ok. 2 tygodnie już przylatuję do Polski, ale dzisiaj znów coś we mnie pękło i płakałam z tęsknoty za Ojczyzną - prawdopodobnie przez to, że przyśniło mi się, że już zawitałam do PL, a po obudzeniu się dotarło do mnie, że ja wciąż w Arabii...
Spotykam ludzi, szukam mądrych słów,
nie mówią nic, czego nie wiem dawno już
Na tyle, ile mogę zmieniam się...


4w5, sx/sp, EIE

Awatar użytkownika
Wloczega4w5
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 11:44

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#231 Post autor: Wloczega4w5 » środa, 4 listopada 2015, 14:13

wciąż w Arabii...
Czyżbyś była więźniem politycznym? :D

Awatar użytkownika
Molik
Posty: 239
Rejestracja: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 18:15
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Rozproszona

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#232 Post autor: Molik » czwartek, 12 listopada 2015, 20:35

Moje dwie siostry, siódemkoósemka i dwójkojedynka/szóstkopiątka wpędziły mnie w poczucie winy w związku z pewną sytuacją z przeszłości. Uświadomiła mi to moja mama, która mi zasugerowała ograniczenie kontaktu z obiema manipulatorkami, bo ich emocje coraz bardziej mnie zgniatają. I w sumie ograniczam, kilka dni temu zauważyłam, że od dobrych trzech tygodni moja ochota do rozmawiania z nimi się zmniejsza.

A najlepsze jest to, że mi się uruchamia dwójka i im współczuję, bo obie nie widzą, że manipulują i wywierają destrukcyjny wpływ na otoczenie i mam potrzebę pomagania im. Którą moja mama w pewnym stopniu zdusiła.
Spoiler:
Każda prawda jest prawdziwa tylko do pewnego stopnia. Jeżeli przekracza granice, pojawia się kontrapunkt i przestaje być prawdą.

Kierkegaard

Awatar użytkownika
Wloczega4w5
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 11:44

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#233 Post autor: Wloczega4w5 » piątek, 13 listopada 2015, 03:05

Molik pisze:Moje dwie siostry, siódemkoósemka i dwójkojedynka/szóstkopiątka wpędziły mnie w poczucie winy w związku z pewną sytuacją z przeszłości. Uświadomiła mi to moja mama, która mi zasugerowała ograniczenie kontaktu z obiema manipulatorkami, bo ich emocje coraz bardziej mnie zgniatają. I w sumie ograniczam, kilka dni temu zauważyłam, że od dobrych trzech tygodni moja ochota do rozmawiania z nimi się zmniejsza.
Bądź dobra i odpłać się siostrom, zrób im jak to się mówi przypał. Najlepiej żeby obydwie naraz miały - wtedy oczywiście zastanowią się kto to zrobił. A któż to, nasza siostra? I jeszcze raz, i again :D
Tak się odwdzięczyłem starszemu bratu, mimo tego że sam zaczął mnie wk*rwiać sam skończył

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#234 Post autor: chokureika » środa, 18 listopada 2015, 02:45

nie wyrabiam się z pracą :(
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#235 Post autor: chokureika » poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:04

jestem biznesowym ciumciokiem.
Spoiler:
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
Faral
Posty: 102
Rejestracja: środa, 13 sierpnia 2014, 23:20
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Północ

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#236 Post autor: Faral » wtorek, 24 listopada 2015, 08:39

Nie mogę się wyspać :|. Chciałbym rozejrzeć się za jakąś robotą, ale mam mentalną blokadę.
"Kto nie rozumie, musi myśleć.
Jest katorżnikiem myślenia"


4wing5

Awatar użytkownika
Szyszek
Posty: 151
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:46
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#237 Post autor: Szyszek » wtorek, 24 listopada 2015, 14:42

Ateiści się mylą. Jakaś odgórna siła bardzo chce, żebym do końca życia gnił w samotności. Ta siła obawiała się, że skryty charakter i wybitna niezdarność nie wystarczą, dlatego wysłała mnie do gimnazjum, gdzie nabawiłem się tików, nerwicy i wielu poważnych blizn psychicznych. Od wtajemniczonych najczęściej słyszę, żebym zostawił to za sobą, ale ja po prostu nie potrafię. Wspomnienia ciągle wracają i niszczą mi nastrój. Dzisiaj na wykładach dopadły mnie takie tiki, że nie dałem rady wysiedzieć, bo już mnie od tego piekły oczy i cała twarz bolała. W sumie już czas najwyższy rozglądać się za jakąś robotą, bo praktyki trzeba zaliczyć, ale już na samą myśl o tym, co się będzie działo z moją twarzą, tracę do tego jakąkolwiek ochotę. Moim przeznaczeniem jest cierpieć i patrzeć, jak inni radzą sobie lepiej niż ja. Przegrałem życie w momencie pójścia do gimnazjum...

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#238 Post autor: Ael » wtorek, 24 listopada 2015, 17:28

^Szyszek :hug:

Jestem pojebana i zawsze się zakochuję w pojebanych facetach. Why.

Awatar użytkownika
Agon
Posty: 1158
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2014, 00:23
Kontakt:

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#239 Post autor: Agon » środa, 25 listopada 2015, 14:11

Szyszek, jeśli będziesz tak narzekał, to żadna dziewczyna nie będzie chciała z Tobą być. Im bardziej robisz z siebie ofiarę, tym bardziej będziesz tak traktowany. Nie licz, że wyciągniesz dziewczynę na litość.

Awatar użytkownika
Szyszek
Posty: 151
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:46
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Emocjonalny Offtop - płaczmy na dowolny temat

#240 Post autor: Szyszek » środa, 25 listopada 2015, 15:07

Agon pisze:Szyszek, jeśli będziesz tak narzekał, to żadna dziewczyna nie będzie chciała z Tobą być. Im bardziej robisz z siebie ofiarę, tym bardziej będziesz tak traktowany. Nie licz, że wyciągniesz dziewczynę na litość.
Naprawdę uważasz, że mi o to chodzi? :facepalm:

ODPOWIEDZ