Czwórki i okazywanie komuś zainteresowania

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Zamknieta12
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 3 grudnia 2015, 17:09

Czwórki i okazywanie komuś zainteresowania

#1 Post autor: Zamknieta12 » czwartek, 3 grudnia 2015, 17:52

Co robicie, by ktoś zwrócił na was uwagę? Jak pokazujecie, że jest dla was ważny?



Awatar użytkownika
Wloczega4w5
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 11:44

Re: Czwórki i okazywanie komuś zainteresowania

#2 Post autor: Wloczega4w5 » czwartek, 3 grudnia 2015, 18:18

No to zależy czy chłopak czy dziewczyna. Jak chłopak to weekendowe picie, jak dziewczyna to w sumie nie wiem... pewnie kwiatek jakiś, kiedyś by się piosenkę napisało, ale dziś... :what:

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czwórki i okazywanie komuś zainteresowania

#3 Post autor: chokureika » czwartek, 3 grudnia 2015, 19:13

Jeżeli chodzi o podryw to trochę flirtu, długie spojrzenia, lekki uśmiech, szukanie kontaktu fizycznego (ręka na kolanie, przytulanie, muśnięcie dłonią, itd...). Jeżeli druga osoba odwzajemnia zainteresowanie to polem już leci gładko, jeżeli nie.... no cóż - to nie.

Jak okazuję, że ktoś jest dla mnie ważny... W małych, codziennych rzeczach. Pójdę chłopakowi wieczorem do sklepu po coś dobrego, jeżeli wrócił zmęczony do domu, zrobię z nim coś o co mnie poprosił, mimo, że jestem wymęczona i mi się nie chce, zrobię śniadanie do łóżka, przygotuję kąpiel, etc. Naprawdę nie trzeba nic wymyślnego. Codzienne małe, miłe gesty.
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

MaaLu
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2016, 19:21
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czwórki i okazywanie komuś zainteresowania

#4 Post autor: MaaLu » czwartek, 2 czerwca 2016, 19:34

Nie potrafie okazywać komuś zainteresowania. Zawsze oczekuje, że to "ta osoba" zrobi pierwszy krok. A nawet jak robi, to go odtrącam. Nie wiem czemu, ale nie potrafie budować "normalnych" relacji z ludźmi... ale ja nie jestem zdrową czwórką, więc...

Awatar użytkownika
sjofh_ystad
Posty: 620
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 23:44
Lokalizacja: Nowhere dense ideal / Heart of Darkness

Re: Czwórki i okazywanie komuś zainteresowania

#5 Post autor: sjofh_ystad » sobota, 4 czerwca 2016, 17:23

MaaLu pisze:Nie potrafie okazywać komuś zainteresowania. Zawsze oczekuje, że to "ta osoba" zrobi pierwszy krok.
Jest to nieco skomplikowane, ale zasadniczo rzecz biorąc też tak mam, choć czasem jakieś ciężko uchwytne manewry portowe się zdarzały. Natomiast takie ogólne pokazywanie piórek, jeśli się trafi dobra okazja, to zawsze, a nuż widelec ktoś doceni :lol:

ODPOWIEDZ