Piątkowa Grupa Wsparcia

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

Piątkowa Grupa Wsparcia

#1 Post autor: impos animi » piątek, 28 grudnia 2007, 14:35

Nie mam kontroli nad tym, jakie mi inni świnie podkładają.

ewutek: Helpdesk dla wszystkich nie radzących sobie z Piątkami oraz Piątek przytłoczonych piątkowatością.


Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#2 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 28 grudnia 2007, 15:24

A więc śpiewka pod tytułem "cały świat przeciwko mnie", a w rzeczywistości własne nieudacznictwo :roll:

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#3 Post autor: impos animi » piątek, 28 grudnia 2007, 15:27

Jeżeli moim nieudacznictwem jest to, że moja siostra się przystawiała do faceta, któremu zaufałam, a on do niej, to tak, masz racje, jestem nieudacznikiem.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Mal
Posty: 206
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 22:29
Lokalizacja: Bielsk-Biała

#4 Post autor: Mal » piątek, 28 grudnia 2007, 15:33

A więc śpiewka pod tytułem "cały świat przeciwko mnie", a w rzeczywistości własne nieudacznictwo
Zbyt śmiała teoria, jeśli nie zna się faktów. Nie zawsze wina leży po naszej stronie.
1w9

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#5 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 28 grudnia 2007, 15:34

Nieudacznictwem jest to, że wynajdujesz preteksty aby się odcinać od ludzi. Wokół jest mnóstwo potencjalnych przyjaciół, ale ty patrzysz na nich przez pryzmat siostry i tego faceta. Zdaje ci się, że jak będziesz się nad sobą użalać to ktoś zwróci na ciebie uwagę, a w rzeczywistości wystarczy się ruszyć i nie zrażać tym co było. Takie rzeczy się zdarzają, ale nie świadczą one o wszystkich ludziach.

Zbyt śmiała teoria, jeśli nie zna się faktów. Nie zawsze wina leży po naszej stronie.
Jeśli ktoś utrzymuje, że jest jedynym sprawiedliwym na tym świecie, to nie potrzeba mi wiedzieć więcej.
Ostatnio zmieniony piątek, 28 grudnia 2007, 15:36 przez Orest_Reinn, łącznie zmieniany 1 raz.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#6 Post autor: impos animi » piątek, 28 grudnia 2007, 15:36

Orest dzięki Ci bardzo za wnikliwą analizę psychologiczną, ale terapeta to byłby z Ciebie kiepski, pozwól, że zdam się na swojego psychologa, który trochę lepiej wie co mówi. Gówno wiesz, co mi się zdaje.

EOT z mojej strony.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
sianokiszonka
Posty: 63
Rejestracja: wtorek, 25 grudnia 2007, 15:17

#7 Post autor: sianokiszonka » piątek, 28 grudnia 2007, 15:38

Orest- ale z ciebie mistrz dedukcji, normalnie as wywiadu.
Rozgryzłeś impos animi na podstawie kilku forumowych postów. Załóż gabinet psychoanalizy- zbijesz fortunę.
5w4 INTj
Wiedział wszystko oprócz tego, czego nie wiedział. Niesamowite.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#8 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 28 grudnia 2007, 15:39

Orest dzięki Ci bardzo za wnikliwą analizę psychologiczną, ale terapeta to byłby z Ciebie kiepski, pozwól, że zdam się na swojego psychologa, który trochę lepiej wie co mówi.
Jestem ciekaw co on takiego mówi oprócz potwierdzania twoich teorii o okropności tego świata, po to aby zatrzymać klientkę.

Orest- ale z ciebie mistrz dedukcji, normalnie as wywiadu.
Rozgryzłeś impos animi na podstawie kilku forumowych postów. Załóż gabinet psychoanalizy- zbijesz fortunę.
To co mówię nie dotyczy jej. Ja komentuję spojrzenie na świat jaki ona prezentuje.

Awatar użytkownika
sianokiszonka
Posty: 63
Rejestracja: wtorek, 25 grudnia 2007, 15:17

#9 Post autor: sianokiszonka » piątek, 28 grudnia 2007, 15:41

Oczywiście ty masz dalece lepszą teorię na temat życia impos animi. Studia na wydziale psychologii to bujda- Orest wie lepiej bez nich :wink:
5w4 INTj
Wiedział wszystko oprócz tego, czego nie wiedział. Niesamowite.

Awatar użytkownika
Mal
Posty: 206
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 22:29
Lokalizacja: Bielsk-Biała

#10 Post autor: Mal » piątek, 28 grudnia 2007, 15:41

Jestem ciekaw co on takiego mówi oprócz potwierdzania twoich teorii o okropności tego świata, po to aby zatrzymać klientkę.
_________________
A teraz na podstawie kilku postow, Impos Animi, przechodzisz do oceny jej psychologa. Gratuluję.
1w9

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#11 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 28 grudnia 2007, 15:44

sianokiszonka pisze:Oczywiście ty masz dalece lepszą teorię na temat życia impos animi.
Nie ironizuj, bo mam.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#12 Post autor: impos animi » piątek, 28 grudnia 2007, 15:45

Jestem ciekaw co on takiego mówi oprócz potwierdzania twoich teorii o okropności tego świata, po to aby zatrzymać klientkę.
Nie musi mnie zatrzymywać, bo jej nie płacę. Pewnie naczytałeś się bzdur o psychologach i wszystkich wsadzasz do jednego wora - robisz coś, co mi przed chwilą zarzucałeś. Skakać ze szczęścia nie skaczę, ale jednak widzę, że robię jakieś postępy, więc pozwól, że to jej zaufam, bo widzę, że mi pomaga, a nie Twoim prymitywnym pseudopsychologicznym teoriom.
To co mówię nie dotyczy jej. Ja komentuję spojrzenie na świat jaki ona prezentuje.
Możesz łaskawie wyjść z tego mrocznego miejsca, które mylnie nazwałeś moją głową i przestać mi wmawiać co myślę?
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#13 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 28 grudnia 2007, 15:54

Nic ci nie wmawiam. Sama wszystko napisałaś:
Patrząc na efekty swoich prób na wyjście z niej, zaczynam się obawiać, że niestety tak.
Nie mam kontroli nad tym, jakie mi inni świnie podkładają.
Jeżeli moim nieudacznictwem jest to, że moja siostra się przystawiała do faceta, któremu zaufałam, a on do niej, to tak, masz racje, jestem nieudacznikiem.
Nie musi mnie zatrzymywać, bo jej nie płacę. Pewnie naczytałeś się bzdur o psychologach i wszystkich wsadzasz do jednego wora - robisz coś, co mi przed chwilą zarzucałeś. Skakać ze szczęścia nie skaczę, ale jednak widzę, że robię jakieś postępy, więc pozwól, że to jej zaufam, bo widzę, że mi pomaga, a nie Twoim prymitywnym pseudopsychologicznym teoriom.
Nie bawię się w psychologa. Nie oczekuję od ciebie zaufania, ani nie chcę ci pomóc. Zwyczajnie mówię co o tym sądzę.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#14 Post autor: impos animi » piątek, 28 grudnia 2007, 15:58

To przyjmij do wiadomości, że możesz coś błędnie interpretować.

EOT - tym razem już naprawdę.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#15 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 28 grudnia 2007, 16:00

Czytałem inne twjoe posty. Jeśli ten psycholog ci pomaga, to ja się boję pomyśleć co sie z tobą działo zanim do niego poszłaś :P

ODPOWIEDZ