Piątkowe utwory

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
T
Posty: 97
Rejestracja: sobota, 14 lipca 2007, 23:41

#76 Post autor: T » czwartek, 24 lipca 2008, 01:00

Nie wiem czy piątkowe, ale z całą pewnością o mnie:

The Smiths - Never Had No One Ever

When you walk without ease
On these
Streets were you were raised
I had a really bad dream
It lasted 20 years, 7 months, and 27 days
I never, I'm alone, and I
Never, ever oh ... had no one ever

Now I'm outside your house
I'm alone
And I'm outside your house
I hate to intrude ...
Oh, Alone, I'm Alone, I'm Alone, I'm Alone
I'm Alone
I'm Alone
And I never, never ... oh ... had no one ever
I never had no one ever
I never had no, no one ever
Had no one never
Never ... no ...
Oh ...

http://www.youtube.com/watch?v=IqVSQJVTcXs


5w4, INTJ

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#77 Post autor: NoLeader » czwartek, 24 lipca 2008, 01:10

Jak już tak czwórkujemy, to ja lubię ten cover:

http://pl.youtube.com/watch?v=5dGcljMY8_Y

Awatar użytkownika
M.
Posty: 1196
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 20:31
Kontakt:

#78 Post autor: M. » czwartek, 24 lipca 2008, 16:49

T pisze:Nie wiem czy piątkowe, ale z całą pewnością o mnie:

The Smiths - Never Had No One Ever
Ach, lubisz The Smiths, jak miło!
5w4, sp/sx
EII

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#79 Post autor: Eruantalon » czwartek, 24 lipca 2008, 16:58

Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Lilianna
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 22 lipca 2008, 17:59
Lokalizacja: Lublin

#80 Post autor: Lilianna » piątek, 25 lipca 2008, 12:00

Creed - One last breatch
To taka czwórkowa strona mnie.
5w4, ISTJ, fanka Grabaża

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#81 Post autor: NoLeader » piątek, 25 lipca 2008, 18:38

Nie oglądałam do końca, oby było na temat... M.
Pojebały mi się linki heh, miało być:

Tiananmen, Tiananem Kill Another Yellow Man!

solinek
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2008, 13:28
Lokalizacja: wrocław

#82 Post autor: solinek » czwartek, 31 lipca 2008, 13:58

dzińdybry wszystkim

Anyway, i can try anything it's the same circle that leads to nowhere and i'm tired now.
anyway, i've lost my face, my dignity, my look, everything is gone and i'm tired now.
but don't be scared, i found a good job and i go to work every day on my old bicycle you loved.
i am pilling up some unread books under my bed and i really think i'll never read again.
no concentration, just a white disorder everywhere around me, you know i'm so tired now.
don't worry i often go to dinners and parties with some old friends who care for me, take me back home and stay.
monochrome floors, monochrome walls, only abscence near me, nothing but silence around me.
monochrome flat, monochrome life, only abscence near me, nothing but silence around me.
sometimes i search an event or something to remind me, but i've really got nothing in mind.
sometimes i open the windows and listen people walking in the down streets. there is a life out there.
but don't be scared, i found a good job and i go to work every day on my old bicycle you loved.
anyway, i can try anything it's the same circle that leads to nowhere and i'm tired now.
anyway, i've lost my face, my dignity, my look, everthing is gone gone and i'm tired now.
but don't be scared, i found a good job and i go to work every day on my old bicycle you loved.
don't worry i often go to dinners and parties with some old friends who care for me, take me back home and stay.
mochrome floors, monochrome walls, only abscence near me, nothing but silence around me.
monochrome flat, monochrome life, only abscence near me, nothing but silence around me

Yann Tiersen - La Dispute
...i cholera znaleźć tego nie mogę

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#83 Post autor: NoLeader » czwartek, 31 lipca 2008, 19:49

Ja nie znam numeru, który by miał w sobie tyle agresji, wkurwienia i frustracji. Emocjonalne COMBO, laska na wokalu i niezły klip. Nie polecam dla ludzi, którzy nie lubią mocnego pierdolnięcia.
Otep - Warhead

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#84 Post autor: Eruantalon » czwartek, 31 lipca 2008, 19:57

No nie wiem, mnie zanudza.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#85 Post autor: NoLeader » czwartek, 31 lipca 2008, 20:09

Eruantalon pisze:No nie wiem, mnie zanudza.
Nie polecam dla ludzi, którzy nie lubią mocnego pierdolnięcia. :D

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#86 Post autor: Eruantalon » czwartek, 31 lipca 2008, 20:10

No niby generalnie lzaejszej muzyki słucham, ale niewiele (między innymi tej niewiele). A to, jak dla mnie nudne po prostu, mało się dzieje, jest napierdalanie srogie dość, ale bez polotu i pomysłu i ogólnie mocy imo. No i - piątkowe?
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#87 Post autor: NoLeader » czwartek, 31 lipca 2008, 20:30

Eruantalon pisze:No niby generalnie lzaejszej muzyki słucham, ale niewiele (między innymi tej niewiele). A to, jak dla mnie nudne po prostu, mało się dzieje, jest napierdalanie srogie dość, ale bez polotu i pomysłu i ogólnie mocy imo. No i - piątkowe?
Mało się dzieje? Riffy gitarowe zmieniają sie co trochę, ze zwykłych szarpań, aż do tremolowo, nie mówiąc o tym co wyprawia perkusja.

No niby o gustach się nie dyskutuje, ale takie stwierdzenią brzmi dość zabawnie w ustach fana Manowar, gdzie perka w numerach zapierdala jednostajnie cały czas (można by wstawić automat perkusyjny) i ciągle jadą w stylu zwrotka-refren-zwrotka-refren.

No i ten numer jest piątkowy, bo ja jestem piątką :D

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#88 Post autor: Eruantalon » czwartek, 31 lipca 2008, 20:52

No niby o gustach się nie dyskutuje, ale takie stwierdzenią brzmi dość zabawnie w ustach fana Manowar, gdzie perka w numerach zapierdala jednostajnie cały czas (można by wstawić automat perkusyjny) i ciągle jadą w stylu zwrotka-refren-zwrotka-refren.
No raczej precyzyjna perkusja z wyważonymi przejściami, nastawiona na grę na stopę i werbel to podstawa całego Epic Metalu ; > BTW - Zwrotka - Refren to duże uproszczenie ; p - GAtes of VAlhalla, MArch for Revenge, niemal całe Hail to England - dalekie to wszystko od zwrotka - refren, nie mówiąc o Gods of War, czy klasykach z okresu "średniego", w stylu "Hail and Kill" i "Blood of The Kings". ; ]

(Pomijam, zę znam x innych zepsołów, 3 razy tak złożonych i tez mocarnych, a Manowar to ino jeden z wielu bandów, których ołtarzyki mam w domu ; p
No i ten numer jest piątkowy, bo ja jestem piątką
; >
Mało się dzieje? Riffy gitarowe zmieniają sie co trochę, ze zwykłych szarpań, aż do tremolowo, nie mówiąc o tym co wyprawia perkusja
Niby tak, ale w moich uszach brzmi to wszystko jednostajknie, porównaj z nowym Exodusem chociażby (wiem, nie ten ciężar, ale mimo wszystko), można napierdalać bardziej luzacko a z mocą ; p
Ostatnio zmieniony czwartek, 31 lipca 2008, 20:54 przez Eruantalon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#89 Post autor: NoLeader » czwartek, 31 lipca 2008, 20:54

Eruantalon pisze:porównaj z nowym Exodusem chociażby (wiem, nie ten ciężar, ale mimo wszystko), można napierdalać bardziej luzacko a z mocą ; p
Zapodaj jakiegoś linka.

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#90 Post autor: Eruantalon » czwartek, 31 lipca 2008, 20:58

Musisz sobie psozuakć sam, bo na szybko nic z ostatnich dokonań w wersji "studyjnej" nie wynalazłem ; p

No, może to:

http://pl.youtube.com/watch?v=BhrKDZb-U8U

Imo, bez spinania posladów, luzacko, a lepiej.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

ODPOWIEDZ