Czego słuchacie?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
angelique1990
Posty: 82
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 20:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

Hm...

#46 Post autor: angelique1990 » środa, 14 marca 2007, 21:56

Ojej, to ja jestem odmiencem. Metalu i rocka nie zniose ani minuty ;) tak samo techno i hh...lubie lekką muzyke, melancholijna, często słuham roznyh soundtracków i muzyki francuskojęzycznej :)



Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#47 Post autor: Anathema » piątek, 16 marca 2007, 12:06

słuchasz może jazzu :) ? Czasami lubię się przy Milesie Davisie zrelaksować... albo kiedy nie moge zasnąć. Ale klasyczną nie pogardze takze ;) (Beethoven, mistrz mój :D )

Awatar użytkownika
angelique1990
Posty: 82
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 20:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

#48 Post autor: angelique1990 » piątek, 16 marca 2007, 16:33

Miles Davis jest genialny ! A klasyka faktycznie nie jest zła, wieczorkiem miło sie słucha lub po meczacym pobycie w szkole :)
5w4, dużo z 4 INTJ sp/sx/so

"I lie inside myself for hours..."

...Je aime la France...

szara-stokrotka
Posty: 12
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 23:46
Lokalizacja: Varsovia

#49 Post autor: szara-stokrotka » sobota, 17 marca 2007, 01:41

generalnie rock - niemal w całej rozciągłości tak po kawałeczku próbowany. zdecydowanie ukochane myslovitz, ogrom innych polskich zespołów jak pidżama, strachy, akurat czy hey itp. z zagranicznej mam swego rodzaju fazę na poznawanie grunge'u - swego rodzaju fascynacja.
generalnie wszystko byle daleko od disco polo czy jakiejś techniawy. hiphopu nie lubię bardzo, ale z samymi tekstami chętnie bym się kiedyś zapoznała. czysto komercyjna papka też odpada.

Awatar użytkownika
greywolf
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 17 marca 2007, 16:21
Lokalizacja: Wrocław

#50 Post autor: greywolf » sobota, 17 marca 2007, 16:35

hej, jestem tu nowa :p i chyba nie jestem wyjatkiem jesli chodzi o muzyke.slucham rocka, metalu, jazzu, czasami new wave...zalezy od nastroju ;)
5 w 4...MBTI->INTp...
...tak, jestem tylko wędrowcem, pielgrzymem na ziemi.A wy czyż jesteście czymś więcej?...

pełna_podziwu
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:19
Lokalizacja: Katowice

#51 Post autor: pełna_podziwu » środa, 21 marca 2007, 11:05

A ja lubię muzykę prostą, bez kombinacji, przemyślaną. I koniecznie dobrej jakości, bez szumów, tak, żeby można było wyróżnić wszystkie grające i śpiewające "elementy".

Prawie w ogóle nie znam sie na muzyce! zwykle, gdy coś mi się spodoba, słucham tego na okrągło, niezaleznie od rodzaju i panujacej mody.
Mimo wszystko mam swoje ulubione grupy : Deep Purple, The Beatles i CCR.

Awatar użytkownika
Sivar
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 18 marca 2007, 23:09
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#52 Post autor: Sivar » środa, 21 marca 2007, 23:47

Nie ograniczam się. Mogę słuchać wszystkiego, jeśli mi odpowiada. A pasuje mi zwykle muzyka dziwna, pokręcona, nietuzinkowa, trudna do zaklasyfikowania, najlepiej ze złożonym, w miarę ambitnym tekstem o nietypowej treści.

Obecnie najwięcej słucham Anathemy. A tak wszystko; od Happysad, Vavamuffin czy Akurat po Craddle of Filith, Slayer czy Dimmu Borgir (choć to raczej jako antystresor - żeby odreagować i paradoksalnie, wyciszyć się). Jak widać jestem raczej fanem cięższych/alternatywnych brzmień. Bardzo lubię też progresję, chociażby takie Placebo, albo lekko schizofreniczny industrial, jak NIN czy Agressiva 69...
Michał Anioł pisze:Doskonałość zależy od szczegółów
5w4

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#53 Post autor: tzlm » piątek, 23 marca 2007, 15:59

Sivar pisze:Craddle of Filith
Och, Dani Filth <3

Awatar użytkownika
hellhound
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 12:03
Lokalizacja: Szczecin

#54 Post autor: hellhound » piątek, 23 marca 2007, 23:48

dani wyglada jak prosie :P widzieliscie te zdjecia z trasy jak nieco przytyl? :P jak juz kims sie tak fascynowac to wole deppa, choc to nieco inna kategoria :)
4w5

Awatar użytkownika
greywolf
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 17 marca 2007, 16:21
Lokalizacja: Wrocław

#55 Post autor: greywolf » niedziela, 25 marca 2007, 21:09

...Depp jest godny tego aby sie nim fascynowac...:p
5 w 4...MBTI->INTp...
...tak, jestem tylko wędrowcem, pielgrzymem na ziemi.A wy czyż jesteście czymś więcej?...

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#56 Post autor: SenSorry » poniedziałek, 26 marca 2007, 13:24

hellhound pisze:jak juz kims sie tak fascynowac to wole deppa, choc to nieco inna kategoria :)
jak to inna kategria? mam na kompie dwie mp3 w których Johnny Depp gra na pianinie a Vanessą Paradis śpiewa :D BearShare rulz :D Depp jest boski :D
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Pimo
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2007, 20:05
Lokalizacja: z internetu ;]
Kontakt:

#57 Post autor: Pimo » poniedziałek, 26 marca 2007, 20:17

Głównie rock, blues jazz też wchdzi w gre
z zespołów to:
Dżem
Coma
Nightwish
Linkin Park
Ray Charles
Deep Purple
5w4
Nie smuć się tym co było lecz ciesz się tym co jest...

Awatar użytkownika
toner
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

#58 Post autor: toner » środa, 28 marca 2007, 21:45

Metallica
Iron Maiden
W. Wysocki
Polski Rock z lat 80-tych
Chór Armii Związku Radzieckiego
...


:lol:
5w4 LII

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#59 Post autor: Kimondo » czwartek, 29 marca 2007, 00:24

toner pisze: Chór Armii Związku Radzieckiego

:lol:
Rzeczywiście jest fajowy, ma fajną nutę..
.. Ja tam lubię carla orff'a( nie jestem pewien tego apostrofa)
choć dotychczas słuchałem tylko carmine burane( znany fragment " O FORTUNA") miałem kiedyś wersję 54 minuty;
Do tego cztery pory roku Vivaldiego. Co do innych jego utworow to nie byłem mocno zachwycony ale też były dobre.
Innych brzmień też słucham. To co wpadnie mi w ucho. Ale niestety nie potrafię wykrzesać z siebie fanatyzmu tak jak rodowite czworki. Zawsze zachowuję umiar we wszystkim.
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 marca 2007, 00:24 przez Kimondo, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Awatar użytkownika
kaz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2007, 00:16
Kontakt:

#60 Post autor: kaz » czwartek, 29 marca 2007, 00:24

to juz wiem jakim typem sa ci wszyscy ludzie ktorzy w najwiekszym upale chodzą ubrani od stóp do głów na czarno :P
mimo ze jestem 5w4 to rozplywam sie raczej przy rytmach muzyki elektronicznej tj. ambient, house, drum'n'bass, czasem rowniez smooth jazz i inne 'ladne' melodie ;D
ale jest pare kapel ktore lubie mimo 'innego' brzmienia i czasem zapuszczam z wlasnej inicjatywy np: Muse, Godsmack, Placebo, Korn ;)

ODPOWIEDZ