Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
mustafa3232
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 12:41
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#331 Post autor: mustafa3232 » środa, 21 grudnia 2011, 15:37

I jako chyba najstarszy mogę mieć już +100 autorytetu 8-) Jeszcze pomyślę... Ale moje życie samo się nie odmieni jak nie zacznę nic działać. Choćby spróbować robić coś, co dla piątki jest nie do przyjęcia :roll: Z drugiej strony udało mi się już trochę zniwelować nieśmiałość w towarzystwie. Wiec to może być kolejny krok ku lepszemu.



Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#332 Post autor: Cotta » środa, 21 grudnia 2011, 15:52

TowarzyszFrytas pisze:Właśnie, muszę w końcu wybrać sylwester z dwójką czy polsatem hmm ...
Spędź go z tym
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Zethariel
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2011, 10:56
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#333 Post autor: Zethariel » środa, 21 grudnia 2011, 16:02

Potraktuj to jako fajny eksperyment socjalny :D Pobaw się w ekstrawertyka i zobacz ilu ludzi uda Ci się nabrać. Jak nikogo nie znasz, a tym bardziej jeśli z nikim tam nie utrzymasz kontaktu, to hulaj dusza piekła (i reperkusji) nie ma ;)

Awatar użytkownika
TowarzyszFrytas
Posty: 496
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2011, 15:30
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowiecka Radziecka Republika Ludowa
Kontakt:

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#334 Post autor: TowarzyszFrytas » środa, 21 grudnia 2011, 17:00

mustafa3232 pisze:I jako chyba najstarszy mogę mieć już +100 autorytetu 8-) Jeszcze pomyślę... Ale moje życie samo się nie odmieni jak nie zacznę nic działać. Choćby spróbować robić coś, co dla piątki jest nie do przyjęcia :roll: Z drugiej strony udało mi się już trochę zniwelować nieśmiałość w towarzystwie. Wiec to może być kolejny krok ku lepszemu.
Młode laski lecą na starszych. Więc daj się pociągać za brodę i głaskać po siwych włoskach to może coś wyrwiesz. ^^ I dużo opowiadaj o tym jakie leki bierzesz i jakie miałeś przygody w kolejce do lekarza. I często powtarzaj "za moich czasów".
A na serio to z połowa moich lepszych znajomych jest ode mnie młodsza o 2 lata :P [żeby nie było nie jasności połowa to gdzieś w okolicach 3, nie mogę sobie psuć opinii introwertyka.]

Cotta preferuje Pana z Saksofonem
Jeśli zbyt długo spoglądasz na Lisa to Lis spogląda na Ciebie
Socjo: LIS (Logiko Intuicyjny Sekstrawertyk)
Ring-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#335 Post autor: Pierzasta » środa, 21 grudnia 2011, 17:28

Cotta pisze:Jak się będziesz źle czuł, to najwyżej się stamtąd zwiniesz. W najgorszym razie dowiesz się, czego/kogo nie lubisz. W najlepszym będziesz się dobrze bawić, poznasz lepiej ekipę, rozerwiesz się. Zresztą, nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie jest coś takiego, że jak mam gdzieś iść, to mi się mega nie chce. Ale jak już pójdę, to na ogół nie żałuję i się dobrze bawię.
Ja też tak mam, z tym że czasem mi się chce, a czasem mi się nie chce i potem żałuję... :| :lol: Chyba kiedyś bardziej miałam tak piątkowo że nie chciałam, a potem się bawiłam. Zawsze można się urwać i to jest najważniejsze :)
Chyba mam taki problem, że mam inny rytm imprezy niż większość ludzi. Mam też mocniejszą głowę. A na wejściu np. jeśli jest dużo obcych ludzi to trudno mi się jest czasem rozkręcić. Trudno mi się zgrać z resztą, chyba że sobie znajdę kogoś, kto ma taki rytm jak ja i radośnie sobie gadamy i szamamy do rana a potem wstajemy i wpirzamy śniadanko podczas gdy reszta jęczy skacowana :D
TowarzyszFrytas pisze:
mustafa3232 pisze:I jako chyba najstarszy mogę mieć już +100 autorytetu 8-) Jeszcze pomyślę... Ale moje życie samo się nie odmieni jak nie zacznę nic działać. Choćby spróbować robić coś, co dla piątki jest nie do przyjęcia :roll: Z drugiej strony udało mi się już trochę zniwelować nieśmiałość w towarzystwie. Wiec to może być kolejny krok ku lepszemu.
Młode laski lecą na starszych. Więc daj się pociągać za brodę i głaskać po siwych włoskach to może coś wyrwiesz. ^^ I dużo opowiadaj o tym jakie leki bierzesz i jakie miałeś przygody w kolejce do lekarza. I często powtarzaj "za moich czasów".
A na serio to z połowa moich lepszych znajomych jest ode mnie młodsza o 2 lata :P [żeby nie było nie jasności połowa to gdzieś w okolicach 3, nie mogę sobie psuć opinii introwertyka.]
Ehe, ale macie problemy starości. Jak sobie radzicie z taką przepaścią międzypokoleniową?

BTW moim największym problemem z młodszymi znajomymi jest to, że na komunikatorach używają strasznie dużo "XD" i "XP". Wygląda to dla mnie bardzo głupio, bo za każdym razem wyobrażam sobie tę osobę śmiejącą się do łez albo wystawiającą jęzor.
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

mustafa3232
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 12:41
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#336 Post autor: mustafa3232 » środa, 21 grudnia 2011, 17:32

Przekonaliście mnie :D Najbardziej to, że nikt mnie nie będzie znał 8-)

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#337 Post autor: Snufkin » środa, 21 grudnia 2011, 17:47

Pierzasta pisze:BTW moim największym problemem z młodszymi znajomymi jest to, że na komunikatorach używają strasznie dużo "XD" i "XP". Wygląda to dla mnie bardzo głupio, bo za każdym razem wyobrażam sobie tę osobę śmiejącą się do łez albo wystawiającą jęzor.
Ja to odbieram jakbym miał do czynienia z idiotą lub kretynem* xD

*w sumie co za różnica xD
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#338 Post autor: Cotta » środa, 21 grudnia 2011, 18:30

TowarzyszFrytas pisze: Cotta preferuje Pana z Saksofonem
Tyż pikne. Ale krótkie jednak - tylko 10 godzin.
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#339 Post autor: bodzios » środa, 21 grudnia 2011, 18:48

Nawet się nie zastanawiaj, tylko idź, pozwól swojemu Siódemkowemu połączeniu działać (w Sylwestra to one jest zdrowe), przy paru latach różnicy wiekowej możesz jeszcze jakiejś fajnej dzierlatce zaimponować.
No UPS - no party. :(

mustafa3232
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 12:41
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#340 Post autor: mustafa3232 » środa, 21 grudnia 2011, 19:06

Ja siódemka? Jestem 5w4 ;)

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#341 Post autor: Cotta » środa, 21 grudnia 2011, 19:10

5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

mustafa3232
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 12:41
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#342 Post autor: mustafa3232 » niedziela, 25 grudnia 2011, 00:33

Zdecydowałem się, a tu kurde jest problem ze strojem. Pątce będzie pasować taki zestaw: czarne spodnie + bordowa koszula ?

Awatar użytkownika
Yarren
Posty: 603
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 23:18
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Ząbki

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#343 Post autor: Yarren » niedziela, 25 grudnia 2011, 02:40

Ubierz się jak lubisz(tylko pamiętaj, że w niektórych klubach jest selekcja i mnie by nigdzie, gdzie jest selekcja nie wpuśculi xD). Piątka nie piątka, po Twoim ubiorze nie widać Twojego charatkeru. A dostosowywanie ubioru do charakteru też zalatuje przesadą na punkcie ennea.
Wróblowa Papuga na 5erniku Za9łady! Arrrr!
Fragment Zaocznego Kolektywnego kapitana Rotacyjnego.

Nie tłumacz sobie swojego zachowania enneatypem. To jak usprawiedliwianie błędów dysleksją.
"A zasłanianie się dysleksją to jak szpanowanie małym fiutkiem"

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#344 Post autor: Pierzasta » wtorek, 27 grudnia 2011, 13:28

mustafa3232 pisze:Zdecydowałem się, a tu kurde jest problem ze strojem. Pątce będzie pasować taki zestaw: czarne spodnie + bordowa koszula ?
Absolutnie nie, musisz założyć stare, wytarte sztruksy i flanelową koszulę w kratę. I zawsze noś długopisy w kieszonce na piersi, najlepiej jeśłi będą przeciekać.
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Awatar użytkownika
TowarzyszFrytas
Posty: 496
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2011, 15:30
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowiecka Radziecka Republika Ludowa
Kontakt:

Re: Piątkowy kącik offtopowy. Piszta co chceta

#345 Post autor: TowarzyszFrytas » wtorek, 27 grudnia 2011, 13:34

Pierzasta pisze:
mustafa3232 pisze:Zdecydowałem się, a tu kurde jest problem ze strojem. Pątce będzie pasować taki zestaw: czarne spodnie + bordowa koszula ?
Absolutnie nie, musisz założyć stare, wytarte sztruksy i flanelową koszulę w kratę. I zawsze noś długopisy w kieszonce na piersi, najlepiej jeśłi będą przeciekać.
Mam taki zestaw w szafie, jak nosisz M/L to ci pożyczę.
Jeśli zbyt długo spoglądasz na Lisa to Lis spogląda na Ciebie
Socjo: LIS (Logiko Intuicyjny Sekstrawertyk)
Ring-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!

ODPOWIEDZ