Co przyciąga inne typy do piątek?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

Re: Co przyciąga inne typy do piątek?

#31 Post autor: bruno dievs » poniedziałek, 14 września 2015, 13:52

fajnie, napisz coś w Jak poderwać 5? może wreszcie ktoś wyjaśni dobrze jak to się robi :)


639f3d3b99876f1c9f27f68ea08dcbb8

MaryJaneWatson
Posty: 70
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Lublin

Re: Co przyciąga inne typy do piątek?

#32 Post autor: MaryJaneWatson » niedziela, 20 września 2015, 13:15

Przyciagała mnie tajemnica, życie, pasje a na tym etapie życia cenię 5 za rozwagę i dobre rady, panowanie nad emocjami- gdy w pobliżu nie ma rozzloszczonej ósemki;-)
8w7

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Co przyciąga inne typy do piątek?

#33 Post autor: Snufkin » niedziela, 20 września 2015, 13:19

Nie wszyscy cenią 5 za dobre rady, niektóre 6 mówią wręcz że je nasze dobre rady irytują (bo same wiedzą wszystko najlepiej) xD
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

MaryJaneWatson
Posty: 70
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Lublin

Re: Co przyciąga inne typy do piątek?

#34 Post autor: MaryJaneWatson » niedziela, 20 września 2015, 13:33

Snufkin pisze:Nie wszyscy cenią 5 za dobre rady, niektóre 6 mówią wręcz że je nasze dobre rady irytują (bo same wiedzą wszystko najlepiej) xD

Hej
Zgadzam się bo sama tak kiedyś myślalam.
Trzeba dojrzeć i się zrównoważyć. Mam wymagającą mamę, 5tkę i mnie doprowadza do szału ale czego nie mogę jej odmówić-często ma rację, jeśli chodzi o savir vivre czy kłotnie...
Każdy przyzna Wam w określonych kwestiach rację, jak dorosnie/dojrzeje.

życzę każdemu młodemu i staremu wolnemu-spotykać się i wchodzić w głebsze relacje z różnymi typami osobowości, to wzbogaca.
Uwierzcie mi, 8semka z czasem zmięknie a 5 jest trudna sama w sobie w niektórych kwestiach ale i nad tym mozna popracować. Znam kobiety piątki w relacjach chyba z 6 lub 7-tymi epikurejczykami i są najszczęśliwsze na ziemi.
Pozdrawiam 8w7

Awatar użytkownika
Melody
Posty: 116
Rejestracja: piątek, 9 maja 2014, 23:49
Enneatyp: Obserwator

Re: Co przyciąga inne typy do piątek?

#35 Post autor: Melody » sobota, 26 września 2015, 18:27

Przyjaciółka (4w3) powiedziała mi, że uwielbia moją autentyczność i że akceptuje ludzi takimi jakimi są i nie muszą przy mnie zakładać masek. Lubi też to, że rozmawiamy o czymś a nie o pogodzie.
5w6, iNtuitive af :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wiatr1000
Posty: 421
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 19:27
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Poddębice (Łódź)

Re: Co przyciąga inne typy do piątek?

#36 Post autor: Wiatr1000 » piątek, 23 października 2015, 20:02

kamilagro pisze:Jestem siódemką i szczerze mówiąc bardzo kręcą mnie faceci piątki :) Może wydawać się to dziwne, bo kobiety siódemki to typowe ekstrawertyczki, ale właśnie chyba na zasadzie przeciwieństw obserwatorzy wydają mi się tajemniczy i intrygujący. Nie ma co ukrywać, że jestem towarzyska, lubię zwracać na siebie uwagę i jak zaczynam flirtować z innym typem, bardzo szybko dostrzegam błysk w oku świadczący o tym, że łyknął haczyk. Natomiast piątki są nieprzeniknione. Ciężko odczytać ich intencje. Stanowią swego rodzaju wyzwanie dla osoby, która jest przyzwyczajona do adorowania. Dodatkowo ich spokojne, wyciszone zachowanie wpływa tonująco na osoby z większym temperamentem. Piątki to naprawdę bardzo interesujący typ.

Jeśli ciebie kiedyś miałbym spotkać w realu :shock: to cię przed spotkaniem wywącham z kilku kilometrów i zwieje na Kamczatkę :lol: :lol: Może i jesteśmy intrygujące dla reszty typów ale byś chyba musiała paść na ziemię z wywieszonym jęzorem i stwierdzić, że mnie nie da się uwieść i zbałamucić :D Wiele kobiet i dziewczyn to robiło i może nie na początku zauważałem ale gdy już to dawałem dyla lub stoicko - obojętną i spokojną postawą olewałem adorowanie mnie :twisted: Wiem :mrgreen: Wredny jestem :twisted: :twisted:

Nie wiem za co mnie cenią. Jedna znajoma przez moją postawę wyobcowania stwierdziła, że się mnie boi :shock: Choć byłem uprzejmy ale zdystansowany i traktowałem nie jak znajomą tylko urzędniczkę ;) Jedynie słyszę komentarze, że przystojny, chłopak, spokojny , ułożony i tego typu rzeczy. Nic po za tym :P Może się mnie boją? :mrgreen:
5w4 sp/so INTj – LII

ODPOWIEDZ