Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

Dyskusje na temat typu 6
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Osteoporoza
Posty: 476
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 01:04
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: W dziczy serca
Kontakt:

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#61 Post autor: Osteoporoza » niedziela, 30 października 2016, 02:48

Nie wydają się wam straszniejsi ludzie tuż obok was niż te wielkie machinacje w tle?



aardwolf
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 października 2016, 02:45
Enneatyp: Lojalista

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#62 Post autor: aardwolf » niedziela, 30 października 2016, 16:17

Nie.
Na ludzi obok mogę reagować i mieć przez to wpływ na sytuację, na machinacje wtlw wpływu nie mam, mogę najwyżej uciec na inny kontynent.

Awatar użytkownika
Agon
Posty: 1158
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2014, 00:23
Kontakt:

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#63 Post autor: Agon » wtorek, 23 maja 2017, 12:50

Jak mi ktoś zarzuci że nie jestem zorganizowany to mu powiem jestem 6 nie 1, że jestem egoistyczny jestem 6 nie 2, nie osiągam sukcesów i nie mam ambicji 6 nie 3, nie jestem oryginalny 6 nie 4, nie mam wiedzy i nie jestem intelektualistą 6 nie 5, jestem nudny i mało rozrywkowy 6 nie 7, nie umiem stawiać na swoim i liderować 6 nie 8, nie jestem spokojny i opanowany 6 nie 9.

6 to idealny typ by uniknąć oskarżeń o złe wytypowanie się :D

http://personalitycafe.com/enneagram-pe ... eight.html
Ones, on average show a good potential in Organising & Executing and Applying Expertise & Technology;
Twos – in Working with People;
Threes – in Leading & Deciding, Interacting & Presenting and Entrepreneurial & Commercial Thinking;
Fours – in Creating & Innovating;
Fives – in Applying Expertise & Technology and Creating & Innovating;
Sevens – in Interacting & Presenting;
Eights – in Adapting & Coping, Leading & Deciding, Interacting & Presenting, Creating & Innovating and Entrepreneurial & Commercial Thinking;
Nines, show a good potential in Adapting & Coping.
Sixes did not show any particularly high scores.
8-)

Awatar użytkownika
Shavira
Posty: 184
Rejestracja: wtorek, 5 stycznia 2016, 23:41
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#64 Post autor: Shavira » wtorek, 23 maja 2017, 16:36

Jestem zorganizowana, altruistyczna i oryginalna, mam dużą wiedzę i jeszcze większe ambicje, osiągam sukcesy, umiem się dobrze bawić i stawiać na swoim, a ponadto jestem dobrym liderem, który odznacza się spokojem i opanowaniem. Jestem 6.

Zmień perspektywę, Agon.
6w7 sx/sp
IEE-Fi

Do you want peace or you wanna piece of me?

Awatar użytkownika
Agon
Posty: 1158
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2014, 00:23
Kontakt:

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#65 Post autor: Agon » wtorek, 23 maja 2017, 16:47

Shavira pisze:Jestem zorganizowana, altruistyczna i oryginalna, mam dużą wiedzę i jeszcze większe ambicje, osiągam sukcesy, umiem się dobrze bawić i stawiać na swoim, a ponadto jestem dobrym liderem, który odznacza się spokojem i opanowaniem. Jestem 6.
Ale masz problem z czytaniem ze zrozumieniem xD

Gdzie ja pisałem, że 6 nie mogą takie być? Pisałem, że nie muszą i to jest właśnie super. Nie musimy nikomu udowadniać, że jesteśmy tym typem jakim jesteśmy 8-)

Awatar użytkownika
awesome_anteros
Posty: 88
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2016, 08:40
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Walhalla

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#66 Post autor: awesome_anteros » piątek, 14 lipca 2017, 19:51

amady pisze:Sześć potrzebuje silnego, zdecydowanego partnera, który jeśli swoją postawą zapewni 'że chce' to nie ma histerii z powodu tego, że nie zawsze jest na wyciagniecie łapki i musi pobyć sam ze sobą.
To wcale nie oznacza od razu silnego partnera jak dla mnie to jest pewna norma, która powinna zostać spełniona. U mojej obecnej partnerki znajduje tylko jedną cechę, którą można identyfikować z siłą mianowicie skłonność do wydawania poleceń (bardzo intrygująca cecha) tyle, że to łączy się z pewnego rodzaju roztrzepaniem (to roztrzepanie jest maskowane przez robienie planu dnia) - ostatnio np. dzwoniła do mnie w sprawie przeterminowanego wafelka, którego znalazła w szafie w pracy xD. Więc nie powiedziałbym , że ona jest silną partnerką xD
poziom merytoryczny forum xD :| 9w1
► Pokaż Spoiler
sp/sx
Socjonika: nietypowy

amady
Posty: 33
Rejestracja: sobota, 10 sierpnia 2013, 13:31

Re: Szóstkowy offtop czyli gadki-szmatki

#67 Post autor: amady » niedziela, 23 lipca 2017, 08:51

?
W skrócie: Silny + postawa zaangażowania.
W zacytowanym tekscie nie wyjaśniam co oznacza 'silny'.
Prościej ci tego zacytowanego przez ciebie fragmentu nie wytłumaczę.

Poza tym, zdaje się, że Twoje wypowiedzi to jakiś trolling, nieudany żart czy coś kind of, więc tu skończę

ODPOWIEDZ