Jakie pierwsze wrażenie robią 6?

Dyskusje na temat typu 6
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Truskawkowe_pola
Posty: 57
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2016, 01:53
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jakie pierwsze wrażenie robią 6?

#46 Post autor: Truskawkowe_pola » środa, 29 czerwca 2016, 13:15

Ninque pisze:
Truskawkowe_pola pisze: Inna szóstka jest szostka jak z obrazka :) policjant, przewrazliwiony, obsesyjny, rodzinny, lojalny, stoi twardo na ziemi, walczy, uzywa projekcji sześćset razy dziennie.
ojej brzmi jak niebezpieczne kombo :D :D

Tak, a jednoczesnie zdominowany przez zone, zamkniety w swoich utartych pogladach, wystraszony w nowych sytuacjach(wczoraj przyszli do niego koledzy syna si e pobawic, był przerazony jak ich zajac i nad nimi zapanowac), boi sie wody i jazdy na karuzeli:D a jest detektywem i sciga najwieksze lajzy.

Ach, te szostki.


6w5 (9w8) (4w5)

ISFP

Awatar użytkownika
awesome_anteros
Posty: 88
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2016, 08:40
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Walhalla

Re: Jakie pierwsze wrażenie robią 6?

#47 Post autor: awesome_anteros » poniedziałek, 11 września 2017, 18:22

Kontrfobiczne tak:
(…) takim dresem już prędzej będzie, kontrfobiczna 6.(…)
Fobiczne nie wiem jak mnie ludzie odbierają, ponieważ się nigdy nad tym nie zastanawiałem pewnie za jakiegoś chuderlaka w końcu pierwsze, co słyszę to to: „Ty chyba nie dawno wyszedłeś z Oświęcimia” albo „nie boisz się, że Cie porwie wiatr jesteś takich chudy” xD osobowościowo, „czemu ty nic nie mówisz”(jakby mi się chciało rozmawiać z mało interesującymi osobami xD).
poziom merytoryczny forum xD :| 9w1
► Pokaż Spoiler
sp/sx
Socjonika: nietypowy

Awatar użytkownika
shikiora
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 14:48
Enneatyp: Lojalista

Re: Jakie pierwsze wrażenie robią 6?

#48 Post autor: shikiora » poniedziałek, 12 listopada 2018, 10:59

W nieznanym mi towarzystwie, zanim się odezwę, obserwuję ludzi, jak ktoś do mnie zagaduje i wydaje się spoko, to na luzie z nim pogadam, ale nadal będę nieufna.
A jeśli dana osoba od samego początku nie budzi mojej sympatii, jestem raczej chłodna i milcząca. Pytania typu: "coś ci jest?" albo "dlaczego się nie odzywasz?" potrafią być naprawdę irytujące, aż zaczynam się denerwować i wyjeżdżać z nieprzyjemnymi tekstami.
6w5 sp/sx
Nie mówię do ludzi, którzy mnie nie słuchają – inaczej – nie marnuję swojego czasu.

ODPOWIEDZ