Epikurejczyk = Śmierć

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#31 Post autor: Czekolada » wtorek, 3 lipca 2007, 10:34

vodka :) pisze:
Czekolada pisze:Ja myślałam, że nie potrzebuję, nie po to tam szłam :lol: . Ale pocieszyłam się tym, że moja koleżanka (7) też dostała od tego samego lekarza te same leki i na to samo, więc ... nie ma problemu. I obie chodzimy lekko ... odurzone.
może ten lekarz zarabia na przepisywaniu tego leku pacjentom?:D
Możliwe :D.
vodka :) pisze:
Czekolada pisze:W domu powtarzają mi, że jestem nadpobudliwa ... to prawda. Targają mną silne emocje, nawet przy mniejszych rzeczach. Może to i dobrze, że biorę ten preparat. Mogę Ci podać nazwę jak chcesz :). Myślę, że bez recepty też jest dostępny, a jak coś to kupujesz i pijesz herbatę z melisy (jest w smaku nawet dobra).
ok, podaj mi nazwę :) a herbatkę z melisy to ja piję, jak normalną herbatę i nie wierzę, że ona ma jakiekolwiek działanie - po prostu lubię ten smak ;)
To syrop, bazuje właśnie na melisie, zwie się Melisal. Za pierwszym razem po dwóch łyżeczkach może Cię nieźle ściąć, potem już tego się nie czuje, przynajmniej u mnie. Bo ta moja koleżanka to mówi, że zawsze po tym jest podcięta. 60% etanolu robi swoje, coś w sam raz dla Ciebie - produkt vódko-podobny ... a jak paaalii w gardle :D.



Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#32 Post autor: vodka :) » wtorek, 3 lipca 2007, 18:50

Czekolada pisze:To syrop, bazuje właśnie na melisie, zwie się Melisal. Za pierwszym razem po dwóch łyżeczkach może Cię nieźle ściąć, potem już tego się nie czuje, przynajmniej u mnie. Bo ta moja koleżanka to mówi, że zawsze po tym jest podcięta. 60% etanolu robi swoje, coś w sam raz dla Ciebie - produkt vódko-podobny ... a jak paaalii w gardle :D.
o rany! to ja pędzę do apteki :D mam nadzieję, że nie trzeba na to mieć koniecznie recepty? ;P

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#33 Post autor: kidziorek » wtorek, 3 lipca 2007, 22:05

O nie protestuje :!:

Tylko ja jestem produkt vódko-podobny :P

A tak na temat, to moja nadpobudliwość objawia się tylko tym,
że poza wyjątkowymi wyjątkami potrafię się na czymś skupić
max 30 sekund.....
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#34 Post autor: Czekolada » czwartek, 5 lipca 2007, 11:14

kidziorek pisze:O nie protestuje :!:

Tylko ja jestem produkt vódko-podobny :P
Ok, to uznaję, że ten preparat jest produktem vódko-podobnym niższej klasy : nie ma mózgu, nie mówi, nie pisze a przede wszystkim jego działanie ma odwrotny skutek - zamula. Zgadłam? :p

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#35 Post autor: vodka :) » czwartek, 5 lipca 2007, 21:14

może ja powinnam zacząć zarabiać na tych vodko-podobnych produktach? :D

ale nam wyszedł offtop ;P





Green Eyes: niegrzeczne siódemeczki :!: wracamy do tematu i smęcimy o śmierci
:wink:

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#36 Post autor: Czekolada » piątek, 27 lipca 2007, 16:48

silver_bullet pisze: A teraz wyobraź sobie równie dynamiczną sytuację w której jesteś totalnie udupiony i nie masz żadnych możliwości. Pojmujesz?
Jak to? Ja wszędzie widzę możliwości :lol: ...

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#37 Post autor: Czekolada » wtorek, 21 sierpnia 2007, 11:03

silver_bullet pisze:
Czekolada pisze:
silver_bullet pisze: A teraz wyobraź sobie równie dynamiczną sytuację w której jesteś totalnie udupiony i nie masz żadnych możliwości. Pojmujesz?
Jak to? Ja wszędzie widzę możliwości :lol: ...
Znasz znaczenie słowa bezbronny? A potrafisz to poczuć? Mniej więcej o coś takiego mi chodziło... :twisted:
Bożesz Ty mój, żeby nigdy coś takiego mnie nie spotkało ... pozbawienie możliwości Siódemki to jest najgorsze co można jej zrobić.

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#38 Post autor: kidziorek » wtorek, 21 sierpnia 2007, 11:38

Czekolada pisze:
silver_bullet pisze:
Czekolada pisze: Jak to? Ja wszędzie widzę możliwości :lol: ...
Znasz znaczenie słowa bezbronny? A potrafisz to poczuć? Mniej więcej o coś takiego mi chodziło... :twisted:
Bożesz Ty mój, żeby nigdy coś takiego mnie nie spotkało ... pozbawienie możliwości Siódemki to jest najgorsze co można jej zrobić.
Bezbronność najczęściej jest wynikiem miłośći.."normalnej" i rodzicielskiej....
Nienawidzę tego i unikam o ile to możliwe...jezeli chodzi o potomka, niemożliwe więc uczę jakoś z tym żyć...
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#39 Post autor: kidziorek » środa, 22 sierpnia 2007, 22:17

Nasze motto "negatywne"

Nie chcę czuć

Nie z powodu mania gdzieś jak wszyscy myślą...
Przy naszym poziomie emocji czucie jest na swój sposób straszne...
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#40 Post autor: Absynt » czwartek, 23 sierpnia 2007, 07:10

No jest...

Trzeba rosnac w sile - tyle wiem.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#41 Post autor: kidziorek » czwartek, 23 sierpnia 2007, 16:02

Absynt pisze:No jest...

Trzeba rosnac w sile - tyle wiem.
Jak już mi się wydało, że urosłem, pojawił się potomek i pierdut...
4w5 infj, 7w6 esfp - jednoczesnie ;p?
Wszystkiego po 50% ?
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#42 Post autor: Absynt » czwartek, 23 sierpnia 2007, 19:12

Potomek? Oslables po tym? Ale to Twoje prywatne sprawy, nie musisz opowiadac czegokolwiek.

Z tymi typami jest tak, ze wczesniej wychodzily mi inne wyniki. Ostatnio bardzo sie odmienilem, zobaczymy czy na czyms stanie w koncu.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#43 Post autor: kidziorek » czwartek, 23 sierpnia 2007, 19:14

Absynt pisze:Potomek? Oslables po tym? Ale to Twoje prywatne sprawy, nie musisz opowiadac czegokolwiek.

Z tymi typami jest tak, ze wczesniej wychodzily mi inne wyniki. Ostatnio bardzo sie odmienilem, zobaczymy czy na czyms stanie w koncu.
Tak zdecydowanie, ale tego sie nie da opowiedzieć, nawet jakbym chciał...
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#44 Post autor: Gremster » poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 20:55

w czuciu to bardziej chodziło nie chce czuc negatywnych emocji... ja uwielbiam czuć emocje pozytywne... np spełnienie, nieokreśloną radość na uczucie delikatnego wiaterku w słoneczny dzień, krople deszczu na mojej twarzy :) (to były takie górnolotne uczucia), lubie czuć satysfakcje z czegoś co zrobiłem oraz czuć dobrą zabawę.
ale nienawidze wprost nie mogę sobie dopuścić do głosu uczucia przygnębienia, depresji, niezadowolenia, braku miłości, rozczarowania itp.
takich uczuć nie chcemy czuć zastępując je ciągle uczuciami pozytywnymi.
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

zielona_trawka
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2007, 17:53
Lokalizacja: Wrocław ;d

#45 Post autor: zielona_trawka » czwartek, 30 sierpnia 2007, 02:20

Właśnie sama siebie przyłapałam.
Chciałam pisać, że NIE, nigdy nie spotkala mnie depresja, nie lapie i nie łapałam dołow. hehe :D
ujawniła się ta tendencja zapominania o tym co złe.;p

Ale nie...pare late temu (dosyć dawno) dopadla mnie depresja. Trwalo 2 lata zanim powrocilam do normalnego zycia. proby samobojcze, alkohol itd ;)

heh i teraz ktos powie ze powinnam wyciagnac wnioski...zeby w przyszlosci znow do tego nie dopuscic. Ale wyciagnac wnioski to co? Mam zaczac przezywac kazdy problem i zastanawiac sie nad negatywnymi emcjami jak to radza siodemka??

Ale mnie nie obchodzi to co bedzie za pare lat. Ze znow bede sobie podciala zyly bo swiat mnie zawiedzie hehe:D wazne zeby teraz bylo dobrze.

W enneagram zaglebilam sie niedawno. I wszytsko pieknie on opisuje. Moje zalamanie takze. heh...wiele mi to wyjasnilo:D:D
Chociaz wczesniej juz zauwazylam u mnie to, że nie pamietam o niczym zlym.
Gdy ktos mnie skrzywdzil...o grubo skrzywdzil;) i kolezanka radzi mi zebym sobie o tym przypomniala...ja proboje...ale nie moge. Mowie DOSC i mysle zupelnie o czyms innym. Jestem wstanie zapomniec i wybaczyc kazda krzywde.

Nietypowe:D:D
Gdyby MI tak wybaczano hehe :D
7 w 8


ZYJ SZYBKO, BAW SIĘ DŁUGO, MARNUJ CZAS NA PIERDOŁY, NIE UMIERAJ WOGÓLE

ODPOWIEDZ