Jak uwieść 7?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
e7th04sh
Posty: 514
Rejestracja: środa, 15 października 2008, 02:30

#76 Post autor: e7th04sh » niedziela, 16 listopada 2008, 17:37

Amber pisze:Ja się nie boję bolesnych zawodów. Ja się boję, że kogoś boleśnie zawiodę swoim znudzeniem i potrzebą szukania czegoś nowego.
agreed


Moja krew krajowa!
Jeśli mogę coś zasugerować... to to zrobię.

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#77 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 16 listopada 2008, 17:41

No w sumie masz Amber racje. Troche to zle przedstawilem... Mi to przeciez szybko przejdzie ale gorzej z tym kims... A ja nie lubie komu smowic nie, bo nie chce go zawiesc. Do tego stopnia ze czesto nie odbieram telefonow i nie daje oznak zycia osobie ktora bardzo chciala by sobie jakas sprawe (najczesciej milosna) wyjasnic.
A optymizm zostawiem w hyde parku ;) Tutaj chcialem byc rzeczowy - docencie to ;)

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#78 Post autor: *nadia* » niedziela, 16 listopada 2008, 23:31

ale to jest egoizm, a nie chronienie kogoś :) nie powiem komuś, że mam go w d***, bo nie chcę go ranić.. chyba mniej zrani się, jeśli powie się szczerze wbrew pozorom.. ten sposób ucieczki, nie odbierania itd. to jest właśnie ranienie i pokazywanie, że się z tym kimś nie liczy do tego stopnia, że nawet nie stać na szczere powiedzenie, co się dzieje.. takie moje zdanie :)
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

fairy
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 20:03

#79 Post autor: fairy » niedziela, 30 listopada 2008, 14:33

jestem genialna, siódemka się stęskniła!
zdrowa jakaś tam czwórka

Awatar użytkownika
e7th04sh
Posty: 514
Rejestracja: środa, 15 października 2008, 02:30

#80 Post autor: e7th04sh » niedziela, 30 listopada 2008, 15:00

*nadia* pisze:;) 7 chyba samo nie wie, czego chce, poza tym, żeby się dobrze bawić i za wiele nie myśleć..
co to za pierdoły :D czego siódemka nie powie to ja się zgadzam że mnie to też dotyczy... a jakoś tego nie można o mnie powiedzieć
Moja krew krajowa!
Jeśli mogę coś zasugerować... to to zrobię.

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#81 Post autor: *nadia* » niedziela, 30 listopada 2008, 15:42

hm bo mówiłam to jako 3, tak z własnych obserwacji ;) ale niestety to się ciągle potwierdza
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
loco en el coco
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 17 czerwca 2008, 13:39

#82 Post autor: loco en el coco » wtorek, 2 grudnia 2008, 13:06

Z autopsji wiem, że żeby utrzymać zainteresowanie siódemki trzeba się troche napracować... :)

Dużo wspólnego działania - aktywne spędzanie czasu, wycieczki, wyjazdy, sporty, wyjścia do knajp, na koncerty...
Lubimy byc zaskakiwane, czerpać inspirację z partnera, dowiadywać sie nowych rzeczy, robić razem coś nowego.

To... tak na codzień :) A poza tym brak kontroli, dużo wolności, tolerancja i otwartość. Inicjatywa. Partner siódemki musi mieć własne życie, musi być czasami niedostępny, zajęty. Odrobina niepewności od czasu do czasu działa bardzo odświeżająco na związek.

Co nie zmienia faktu, że w międzyczasie potrzebujemy akceptacji, ciepła, zrozumienia... sygnałów: myślę o Tobie w każdej chwili, jestem i będę.

Czytam to, co sama napisałam i widzę przede wszystkim jedno słowo: DYNAMIKA.
7w8

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#83 Post autor: *nadia* » wtorek, 2 grudnia 2008, 13:42

loco en el coco pisze: Dużo wspólnego działania - aktywne spędzanie czasu, wycieczki, wyjazdy, sporty, wyjścia do knajp, na koncerty...
Lubimy byc zaskakiwane, czerpać inspirację z partnera, dowiadywać sie nowych rzeczy, robić razem coś nowego.

To... tak na codzień :) A poza tym brak kontroli, dużo wolności, tolerancja i otwartość. Inicjatywa. Partner siódemki musi mieć własne życie, musi być czasami niedostępny, zajęty. Odrobina niepewności od czasu do czasu działa bardzo odświeżająco na związek.

Co nie zmienia faktu, że w międzyczasie potrzebujemy akceptacji, ciepła, zrozumienia... sygnałów: myślę o Tobie w każdej chwili, jestem i będę.

Czytam to, co sama napisałam i widzę przede wszystkim jedno słowo: DYNAMIKA.
taa szukajcie aż znajdziecie..
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
Shironeko
Posty: 174
Rejestracja: czwartek, 20 listopada 2008, 11:36
Lokalizacja: że znowu?

#84 Post autor: Shironeko » wtorek, 2 grudnia 2008, 13:58

(...) widzę przede wszystkim jedno słowo: DYNAMIKA.
Taak, życie to przecież zmiany, ruch, dziki pęd. Aktywność i wiele zadań sprawia mi radość ^^
taa szukajcie aż znajdziecie..
dla chcącego nic trudnego :P
7w8 (~)
When I woke up tonight I said
I'm gonna make somebody love me
And now I know, I know that it's you
You’re lucky, lucky, you're so lucky!!

Awatar użytkownika
loco en el coco
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 17 czerwca 2008, 13:39

#85 Post autor: loco en el coco » wtorek, 2 grudnia 2008, 15:51

*nadia* pisze:
taa szukajcie aż znajdziecie..
Nadia, niech Cię to nie zraża/przeraża! Nie jesteśmy tacy sami, tylko typ w enneagramie łączy siódemki... a poza tym jednak, całe szczęście, się różnimy :) Jest jeszcze horoskop, horoskop chiński, socjonika.... ;);)

To tylko esencja, w dodatku wg. mnie. Sądzę, że z wiekiem zmieniają się proporcje tego, czego potrzebujemy, poza tym życie codzienne i jego ograniczenia czasowe, jeśli się pracuje, wpływają jednak na możliwości działania, a więc i na wymagania. A wolny czas każdy lubi spędzać inaczej :)

Na pewno warto nie skupiać się na jednym, nie ograniczać do jednej osoby, realizować się również poza związkiem. Ale jako Trójka pewnie nie masz takiego problemu?
7w8

Membaris
Posty: 124
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 20:04
Lokalizacja: B-tów

#86 Post autor: Membaris » wtorek, 2 grudnia 2008, 16:57

A jeśli jest taki konflikt, że jesteś w związku z Siódemką, ale twoje zainteresowania i pasje ją totalnie nie obchodzą? Mimo że stosują się do tego magicznego DYNAMIKA. Przekonywać ją? Pokazywać, że to w końcu twoja pasja i może być fajna? Czy odpuścić i szukać czegoś nowego, żeby zainteresować Siódemkę?
ESE Si

Awatar użytkownika
Shironeko
Posty: 174
Rejestracja: czwartek, 20 listopada 2008, 11:36
Lokalizacja: że znowu?

#87 Post autor: Shironeko » wtorek, 2 grudnia 2008, 17:27

Membaris pisze:(...) ale twoje zainteresowania i pasje ją totalnie nie obchodzą (...)
To dziwne, z reguły Siódemki mają wiele wszechstronnych zainteresowań, często jednak powierzchownych. Mnie można zaciekawić praktycznie wszystkim.
Jeżeli jednak dana Siedem się upiera, radzę nie naciskać, odczekać - nie zachęcać już, ale poczekać aż sama przyjdzie.
7w8 (~)
When I woke up tonight I said
I'm gonna make somebody love me
And now I know, I know that it's you
You’re lucky, lucky, you're so lucky!!

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#88 Post autor: Pędzący Bakłażan » wtorek, 2 grudnia 2008, 22:30

Tak , siódemak ma wiele zainteresowań na 5 minut. Ale może akurat jedno czy dwa zostaną na całe żcyei ?? Próbuj a będzie Ci dane :P

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#89 Post autor: *nadia* » wtorek, 2 grudnia 2008, 22:50

loco en el coco pisze: Nadia, niech Cię to nie zraża/przeraża! Nie jesteśmy tacy sami, tylko typ w enneagramie łączy siódemki... a poza tym jednak, całe szczęście, się różnimy :) Jest jeszcze horoskop, horoskop chiński, socjonika.... ;);)

Na pewno warto nie skupiać się na jednym, nie ograniczać do jednej osoby, realizować się również poza związkiem. Ale jako Trójka pewnie nie masz takiego problemu?
już mnie przeraziło ;)
rzeczywiście z realizacją poza związkiem jako trójka nie mam problemu, ale tak jak tu zostało wspomniane, siódemek nie interesują za bardzo czyjeś pasje..
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
Shironeko
Posty: 174
Rejestracja: czwartek, 20 listopada 2008, 11:36
Lokalizacja: że znowu?

#90 Post autor: Shironeko » wtorek, 2 grudnia 2008, 22:59

ale tak jak tu zostało wspomniane, siódemek nie interesują za bardzo czyjeś pasje..
Serio nie wiem skąd to wzięłaś.
7w8 (~)
When I woke up tonight I said
I'm gonna make somebody love me
And now I know, I know that it's you
You’re lucky, lucky, you're so lucky!!

ODPOWIEDZ