Siódemki a samotność

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Leuke-chan
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 lutego 2008, 13:21

#16 Post autor: Leuke-chan » środa, 6 lutego 2008, 13:59

Mi trudno byc zupełnie samej (mieszkam z rodzinką i mam siostre w pokoju), ale jak udaje mi się być sam na sam to miło jest puścić sobie muzyczkę, zapalić swieczke i pisać tak po prostu, bez przemyślenia.



Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

Re: 7 sama w wolnym czasie

#17 Post autor: picolinek » czwartek, 7 lutego 2008, 20:25

Biedron pisze: Zastanawia mnie, co wtedy robicie,
film - czesto cos nowego ogladam, glownie kino akcji <ostatnio ''HITMAN''> lub ''horrory'' choc nie produkuja juz dobrych :/
muzyka - bardzo czesto lubie zalkozyc sluchawki na uszy <jesli nie ma nikogo w domu to sprzet :] ktory doskwiera sasiadom> i polozyc sie na lozku, odpoczac, pomyslec, totalny relaks sam na sam...
bardzo czesto tez biore mojego pieska na spacer, z racji tego ze kumpel ze studiow mieszka u mnie czasami musze wyjsc z domu na taki spacer sam pochodzic...pospacerowac, bo niestety ale On jako 7w8 tak jak ja w przeciwienstwie do mnie nie okazuje emocji... :/ (zbyt czesto- nie wiem czemu)
silownia to hobby, schodze kiedy mam ochote, czesto sam. glosna muzyka i mozliwosc odreagowania, lub poprostu zajecia samemu....
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

Awatar użytkownika
Deidre
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 17:17
Lokalizacja: Łódź

#18 Post autor: Deidre » piątek, 8 lutego 2008, 21:54

``
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 października 2008, 01:17 przez Deidre, łącznie zmieniany 1 raz.
"Doskonaly porzadek uczynilby ze swiata cmentarz."
ENFp/7w6

Awatar użytkownika
Biedron
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 02:52
Lokalizacja: inąd

#19 Post autor: Biedron » sobota, 9 lutego 2008, 02:05

Green Eyes pisze:uwielbiam zaszyć się wieczorkiem pod kocyk, z książką w ręku, a w tle nastrojowa muzyka, albo zupełna cisza :)
Leuke-chan pisze:miło jest puścić sobie muzyczkę, zapalić swieczke i pisać tak po prostu, bez przemyślenia.
Widać siódemki, a przynajmniej silniejsza płeć, ma w sobie jakiś pierwiastek romantyczny.

The Million Dollar Hotel - nie wiem, co ten film w sobie ma. Nigdy nie obejrzałem go w całości, a mimo to zrobił na mnie ogromne wrażenie.
7w6 jak wróble ćwierkają

"Jeśli masz problem, który możesz rozwiązać, to po co się martwić?
A jeśli masz problem, którego nie możesz rozwiązać, to po co się martwić?"
Bodajże Dalajlama

Awatar użytkownika
Leuke-chan
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 lutego 2008, 13:21

#20 Post autor: Leuke-chan » sobota, 9 lutego 2008, 12:17

Biedron pisze:Widać siódemki, a przynajmniej silniejsza płeć, ma w sobie jakiś pierwiastek romantyczny.
Myślę, że to po prostu właściwość większości kobiet ;)
"What if I say I'm not like the others?
What if I say I'm not just another one of your plays?
What if I say that I’ll never surrender?"

Awatar użytkownika
Druid z Polmosu
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 15:13
Lokalizacja: Magiczny krąg Wielkiego Druida Polmosa

#21 Post autor: Druid z Polmosu » poniedziałek, 11 lutego 2008, 01:02

Muzyka muzyka muzyka Muzyka matką wszystkich sztuk. Tak:!: jak jestem sam w domu to muzyka jest nieodłącznym elementem. I cała reszta tak jak reszta :wink: film, ksiażka, komp, gitara, rozmyslania, marzenia. Wbrew pozorom lubię przebywa w otoczeniu tylko własnej osoby (w końcu mogę pogada z kimś inteligentnym :twisted: ) i sie poobijac. A wszystko to po to by nagle z prędkościa światła wyskoczyc z domu do najbliższych znajomych :lol:
"I was excellent. Everybody loved me. I love myself, and I like bums. "
Cardinal Richelieu

włatca_wszechświatU
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 10 marca 2008, 23:04

zamuły u 7ek;]

#22 Post autor: włatca_wszechświatU » poniedziałek, 10 marca 2008, 23:37

witam jestem tu nowy;p;p i w sumie proszę o radę, przeczytałem już pare postów i wiem że czasem 7ki łapią czasem zamuła i muszą odpocząć od społeczeństwa;] Ale ja jestem chyba jakiś szczególnie przymulony... od jakiegoś czasu irytuje mnie przebywanie z człowiekami;p nie moge, normalnie mam wrażenie że wszyscy to kretyni...i tak sobie siedze na chacie przed kompem w samotności i czuje sie z tym świetnie;p...ludzie jak to sie leczy??!!;D ja chce odzyskać wiare w ludzi, chce iść z kimś na winiacza a nie tylko siedzieć przed winampem... probowałem już kilka razy wmówić sobie że inni też są fajni;p ale nie da rady, w ogóle jak gdzieś wyjde do ludzi to łapie taką blokade, normalnie nie chce mi sie z nimi gadać...POMOCY POMOCY POMOCY;p z góry składam serdeczne buk zapłać;]
hu hu huuuuuuuuuuuuuu!!;]

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#23 Post autor: Absynt » wtorek, 11 marca 2008, 00:32

No kurde, a byles na tym winiaczu? ;p
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

#24 Post autor: picolinek » wtorek, 11 marca 2008, 10:23

8) dostalem tu kiedys rade ze''....moze problem jest w Tobie...''
nie w ludziach, hm
mam czasami tak ze nie chce mi sie wyjsc doludzi,jest to wtedy gdy juz naprawde cos sie ze mna dzieje ''zlego'', na ogol jesli mam bad humorek to starams ie wlasnie wyjsc gdzies, pobyc wsrod zanjomych, tam zyje, smieje sie i dobrze bawie !!
masz ulubiony miejsce na relax ? czy miejsce spotkan z przyjaciolmi ? ja mam Bar gdzie czuje sie jak w domu, nie koniecznie non stop pije tam alko, warto wyjsc na kawe znam obsluge i wszystkich tam pracownikow...wiec chodze tam jak nie mam nic ciekaego do roboty, a tam humorek i znajomi sami sie znajda ;]
wg mnie
idzie wiosna wiec wez sie za siebie, wyjdz na dwor, rolki, rower, silka, basen,
odwiedz takie miejsce ''ulubione'' spedz tam troche czasu ze znajomymi....

wniosek :
nie dolowac sie !! wyjsc z chaty byle gdzie <z psem na spacer> :P popatrezc jak trawa rosnie !! idzei wiosna wiec nie dolowac sie bo przyjade tam i tam do was i nakopie do dup :] napiejmy sie przy okazji O.o
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

włatca_wszechświatU
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 10 marca 2008, 23:04

#25 Post autor: włatca_wszechświatU » wtorek, 11 marca 2008, 21:20

...buk zapłać za dobre słowo;] przekonaliście mnie ide w piątek na winiacza;p tylko jeszcze musze kogoś do pary dobrać;p
hu hu huuuuuuuuuuuuuu!!;]

Awatar użytkownika
Wespazjan
Posty: 48
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 11:24
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Obecnie Warszawa

Re: 7 sama w wolnym czasie

#26 Post autor: Wespazjan » czwartek, 16 czerwca 2011, 00:06

Ja będąc samemu i nie wychodząc nigdzie z domu : czytam stronki internetowe na tematy historyczne, psychologiczne lub o zjawiskach niewyjaśnionych. Po za tym czytam także książki, gotuje albo obejże coś w TV czy na kompie. Zdarza mi się również samemu wychodzić pojeździć sobie rowerem. W sumie potrafie samemu zając się wieloma sprawami.

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: 7 sama w wolnym czasie

#27 Post autor: Shirayo » czwartek, 16 czerwca 2011, 07:48

Wespazjan pisze:Ja będąc samemu i nie wychodząc nigdzie z domu : czytam stronki internetowe na tematy historyczne, psychologiczne lub o zjawiskach niewyjaśnionych. Po za tym czytam także książki, gotuje albo obejże coś w TV czy na kompie. Zdarza mi się również samemu wychodzić pojeździć sobie rowerem. W sumie potrafie samemu zając się wieloma sprawami.
To chyba temat tylko dla 7.

Awatar użytkownika
EEwa
Posty: 86
Rejestracja: środa, 17 listopada 2010, 01:16
Enneatyp: Entuzjasta

Re: 7 sama w wolnym czasie

#28 Post autor: EEwa » czwartek, 23 czerwca 2011, 15:04

ja jak zwykle muszę przemyśleć siebie i swoje życie; a jeśli nie muszę, bo miałam na to chwilę w międzyczasie albo nie ma takiej potrzeby, to chętnie coś oglądam, czytam, idę pływać. zauważyłam, że kiedyś przepadałam za spędzaniu czasu tylko w swoim towarzystwie, potem wręcz przeciwnie-nonstop w stadzie, wśród nowych ludzi, a ostatnio szukam jakiejś równowagi. najczęściej widuję się z najbliżyszmi, czasem jakaś impreza.
'what would u do, if u see spaceships over Glasgow.?'

Ans1
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 16:02
Enneatyp: Entuzjasta

Re: 7 sama w wolnym czasie

#29 Post autor: Ans1 » piątek, 22 lipca 2011, 11:44

Jako typowa siódemka uwielbiałam spędzać czas wśród ludzi, na imprezie, spotkaniu, gdziekolwiek, żeby tylko nie być ze sobą sama. Teraz czasem uda mi się wygospodarować chwilę tylko dla siebie, jednak bardzo rzadko. Wtedy słucham muzyki, oglądam ciekawy film. Lubię też poczytać coś wartościowego. Zdarza mi się też spędzać czas w absolutnej ciszy, bawić się z kotem i słuchać własnych myśli. To odprężające uczucie, gdy można dojść do porozumienia z samym sobą. Wyłączyć komórkę i odpocząć, nabrać sił przed napiętym grafikiem spotkań towarzyskich. :)

ODPOWIEDZ