Co nas denerwuje w 7?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#226 Post autor: vhax » środa, 1 lipca 2009, 20:19

spoko, ja tez ich czasem nie rozumie, ja nie rozumiem czasem sama siebie :)


7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
nakona
Posty: 25
Rejestracja: środa, 22 lipca 2009, 14:52
Kontakt:

#227 Post autor: nakona » środa, 22 lipca 2009, 15:29

- bycie lekkoduchem
- niekiedy swego rodzaju nadpobudliwość
- szybkie nudzenie się wszystkim
- brak głębszego rozeznania w temacie oraz niedokańczanie spraw
- uciekanie od problemów, a raczej nie dostrzeganie ich
- zastanawianie się jak wypadłam na tle innych, czy byłam dobrze odebrana itp

reszty grzechów nie pamiętam ;]
7w8 w 100 proc!
chyba ENFp

Awatar użytkownika
szisziek
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 13:37

Re: Co nas denerwuje w 7?

#228 Post autor: szisziek » środa, 2 grudnia 2009, 16:09

Co nas denerwuje w 7?

-narcyzm !!!!
-rozbawianie ludzi na sile, w żałosny sposób ( w niektorych przypadkach)
-ciagle banan, troche opanowania, nie moża śmiac sie ze wszystkiego
-''musze byc w cenrum uwagi, no musze!!!''
-w wiekszości przypadków egoizm
-

illusion- zgadzam sie z tobą,7 są mądre ale inteligentne. 7nie myslą, poprostu zalezy im tylko na tym żeby byly na pierwszym miejscu u każdego, wiec trzeba czymś tym ludziom zaimponowac, najprzeważniej głupota.... mają dużo znajomych ale tych ktorych nazywają ''przyjaciołmi'' mają najbardziej w d*** i dopiero jak zaczną sie kłopoty z ktorymi sobie nie radza (bo chcą je omijac szerokim łukiem) nagle przypominają sobie że jest ktoś taki. Mówie jak niedoceniona 2, ale niestety tak jest. przykre

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#229 Post autor: kama.zielona » środa, 2 grudnia 2009, 16:29

Łapię się dość często na uczuciu: jestem najlepsza, nikt nie myśli tak logicznie jak ja etc etc. Oczywiście wiem, że takie podejście jest zgubne i niedobre, więc staram się z tym walczyć.

Co mnie jeszcze wkurza?
-mój egoizm i podejście: to mi się należy, gówno mnie to obchodzi czy tobie też, ja jestem ważniejsza. Z tym też podejmuję walkę na co dzień. Jednak kilku rzeczy nie jestem w stanie odpuścić.

To chyba już wszystko :mrgreen: No bo co może mnie wkurzać jeszcze w sobie? Nawet to wyżej nie nerwicuje mnie aż tak bardzo, jednak trzeba być porządną osobą i nie myśleć tylko o sobie. Nie chciałabym przecież żeby ktoś zachowywał się tak w stosunku do mnie.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
Yennefer
Posty: 132
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 10:36

Re: Co nas denerwuje w 7?

#230 Post autor: Yennefer » środa, 2 grudnia 2009, 16:38

- wygórowane poczucie własnej wartości, 7 mają wyższe niż ja a to już narcyzm :)
- poczucie, że się im wszystko należy
- nie oddzielanie obowiązków od zabawy, dla nich całe życie to zabawa i nie widzą konieczności robienia czegokolwiek, 7 to trochę taki "Piotruś Pan" i czasem kojarzą mi się siódemki właśnie z dziećmi i są tak samo uparte :)
- czasami powierzchowność w spostrzeganiu świata (za to duża różnorodność tematów :)
- nadpobudliwość
- agresja (głównie 7w8)

ale i tak bywają kochane :))
ENTP.

hey you, don't tell me there's no hope at all

Awatar użytkownika
Amber
Posty: 375
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 20:29
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Co nas denerwuje w 7?

#231 Post autor: Amber » środa, 2 grudnia 2009, 22:38

Mnie najbardziej denerwuje we mnie to, że jestem taka fajna i wspaniała, że wszyscy inni wpadają przy mnie w kompleksy i epatują swoją zawiścią :twisted: :twisted: :mrgreen: :wink:
Obrazek

Nie wyrywam ósemek.

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co nas denerwuje w 7?

#232 Post autor: vhax » wtorek, 8 grudnia 2009, 21:04

Amber pisze:Mnie najbardziej denerwuje we mnie to, że jestem taka fajna i wspaniała, że wszyscy inni wpadają przy mnie w kompleksy i epatują swoją zawiścią :twisted: :twisted: :mrgreen: :wink:
mnie bardziej wkurza ze dalej jestem zajebista nawet jak już taka nie chcę być, jak próbuję być zwykłym szarym ludziem i nie zwracać na siebie uwagi... dalej jestem zajebista i rzucam sie w oczy z tą swoją zajebistością :)
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Co nas denerwuje w 7?

#233 Post autor: car II » środa, 16 grudnia 2009, 19:21

rzucam się w oczy z tą swoją zajebistością :)
<-- ...i lubię skakać :D -->
pierwszy raz kiedy przeczytałem ten podpis to myślałem że brzmi "lubię sikać" :D i myślę sobie ,no dobry podpis; akurat jak na siódemkę :mrgreen:

(kurde no nie jestem na tyle silny żeby wejść na forum i nie zajrzeć gdzieś, ale mogę to ograniczyć do minimum i właśnie to zrobię, TERAZ)
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

DrQuinn
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 10:48

Re: Co nas denerwuje w 7?

#234 Post autor: DrQuinn » czwartek, 17 grudnia 2009, 12:01

-ja osobiście lubię moje lekko zawyżone poczucie własnej wartości, denerwują mnie tylko ludzie, którzy są innego zdania na mój temat ^^ ;
-czasami nie potrafię opanować agresji (zwłaszcza po alkoholu - potem mam podwójnego kaca... :();
-wszystko mnie interesuje, ale tak naprawdę o niczym nie mam głębszego pojęcia ;/ bo wydaje mi się często, że jeszcze nie znalazłam niczego ( w sensie "dziedzina wiedzy") co jest godne mojego zaangażowania...
- za mało się przejmuję;
7w8
"Zamiast tylko marzyć, bądź jak marzenie"
Się ma - się gra!

Melis
Posty: 63
Rejestracja: wtorek, 20 października 2009, 19:19

Re: Co nas denerwuje w 7?

#235 Post autor: Melis » czwartek, 17 grudnia 2009, 21:01

w siódemce, którą znam najbliżej (i którą generalnie uwielbiam, ale czasami mam ochotę zrobić jej coś bolesnego tłuczkiem do mięsa) wkurza mnie najbardziej to, że jest taką cholerną egoistką, nawet jej nie przyjdzie do głowy, że inni też są na tym świecie i czasami wypadałoby sobie o nich przypomnieć.
no i to, że śmieje się zawsze, ze wszystkiego. nawet, jeśli sytuacja nie jest zabawna czy dowcip najzwyczajniej w świecie kretyński, ją to bawi.
no i obraża się, kiedy ktoś próbuje ją skrytykować. foch na cały świat.
edit: i denerwuje mnie też moment, kiedy jestem skazana na towarzystwo dwóch Siódemek, w tym tej jednej, którą naprawdę lubię. rozmawiamy, narzeka, że kręci jej się w głowie. 'a jadłaś w ogóle coś dzisiaj?' - pytam, bo zdarza jej się nie jeść. zonk, nie słucha mnie już. rzuca się śnieżkami z tą drugą Siódemką, a ja ulatniam się na pierwszym skrzyżowaniu, żeby nie niszczyć sobie nerwów. ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 9 stycznia 2010, 17:38 przez Melis, łącznie zmieniany 1 raz.
4w5? 6?
"Czytam historię
I widzę coś zrobił
Przez tysiąclecia, Człowiecze!
Zabijałeś, mordowałeś i wciąż przemyśliwasz,
Jakby to robić lepiej
Zastanawiam się, czyś godzien,
Aby Cię pisać przez wielkie C"

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#236 Post autor: kama.zielona » czwartek, 17 grudnia 2009, 21:36

w siódemce, którą znam najbliżej (i którą generalnie uwielbiam, ale czasami mam ochotę zrobić jej coś bolesnego tłuczkiem do mięsa) wkurza mnie najbardziej to, że jest taką cholerną egoistką, nawet jej nie przyjdzie do głowy, że inni też są na tym świecie i czasami wypadałoby sobie o nich przypomnieć.
Jestem siedem i też mnie to w sobie najbardziej wkurza. Ale czy to nie sposób obrony siebie? Jedyny najodpowiedniejszy, by zwalczyć to czego siódemki unikają? Mianowicie negatywnych emocji.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

DrQuinn
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 10:48

Re: Co nas denerwuje w 7?

#237 Post autor: DrQuinn » sobota, 19 grudnia 2009, 12:06

Ale co zrobić? Ja na przykład mam pewien "tik nerwowy" - im sytuacja w której się znajduję jest bardziej złowroga, przytłaczająca i smutna, tym większej głupawki dostaje. Dlatego między innymi nie chodzę na pogrzeby :P
7w8
"Zamiast tylko marzyć, bądź jak marzenie"
Się ma - się gra!

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Co nas denerwuje w 7?

#238 Post autor: Aleksandrowa » niedziela, 20 grudnia 2009, 11:46

Dziecinność. Infantylność. Słodkopierdzenie. Narcyzm. No ale poza tym to ok. :mrgreen:
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Co nas denerwuje w 7?

#239 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 20 grudnia 2009, 12:25

Wszystko się zgadza, ale słodkopierdzenie u siódemek?
To mi nie pasuje :?

Prędzej bym się spodziewał ciętej riposty niż słodkopierdzenia :wink:

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Co nas denerwuje w 7?

#240 Post autor: Aleksandrowa » niedziela, 20 grudnia 2009, 12:27

Slodkopierdzenie to szczebiotanie jak u dzieci. To sie dla mnie wiaze z dziecinnoscia.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

ODPOWIEDZ