Plany prokreacyjne siódemek

Dyskusje na temat typu 7

Ile dzieci masz zamiar zmajstrować i wychować?

Chcę mieć wesołą czwóreczkę lub więcej bejbików
13
13%
Chcę mieć trójkę potomków
11
11%
Wystarczą mi dwa szkraby
31
30%
Zadowolę się jedną latoroślą
2
2%
Chcę odwalić kitę bezpotomnie
12
12%
Nie jestem siódemką, ale chcę zobaczyć wyniki
33
32%
 
Liczba głosów: 102

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Suyia
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2007, 22:05

#61 Post autor: Suyia » sobota, 7 lipca 2007, 18:39

Chyba fajnie mieć czwórkę wesołych dzieci, co? : )



Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

#62 Post autor: Anja.S » niedziela, 8 lipca 2007, 11:43

Tylko tak je rodzić... gdyby wszystkie miały być za jednym zamachem to w porządku :)
7w8 // ESFP

Obrazek

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#63 Post autor: Green Eyes » niedziela, 8 lipca 2007, 15:29

no wlasnie!! jak sobie pomysle o tym dyskomforcie pod koniec ciazy, lekach czy dziecko urodzi sie zdrowe, o swoim widoku w lustrze (ciezarówki) i bolach porodowych to kaze mi sie dwa razy zastanowic nad zmajstrowaniem sobie dzieciaczka

Awatar użytkownika
Suyia
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2007, 22:05

#64 Post autor: Suyia » niedziela, 8 lipca 2007, 15:43

Jedno z wyjść to adopcja.

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#65 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » niedziela, 8 lipca 2007, 17:54

Green Eyes pisze:no wlasnie!! jak sobie pomysle o (...) o swoim widoku w lustrze (ciezarówki)
Moim zdaniem w kobiecie w ciąży jest coś sexy. Esencja kobiecości, w pełnej krasie :D.

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#66 Post autor: Nuit » niedziela, 8 lipca 2007, 18:11

Słomkowy_Kapelusz pisze:
Green Eyes pisze:no wlasnie!! jak sobie pomysle o (...) o swoim widoku w lustrze (ciezarówki)
Moim zdaniem w kobiecie w ciąży jest coś sexy. Esencja kobiecości, w pełnej krasie :D.
Dokładnie:)
Jak byłam w ciąży, to byłam absolutnie szczęśliwa i zadowolona ze swojego ciała - akceptacja totalna, z przyjemnością dawałam sobie robić nagie zdjęcia.
Czułam się też niezwykle seksowna, a znajomi płci męskiej byli mną ewidentnie oczarowani;)
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#67 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » niedziela, 8 lipca 2007, 18:18

A pomyśleć, że niektóre kobiety boją się, że facet gdy będą w ciąży uzna je za grube, a on przecież nie patrzy na kobietę w ciąży jak na otyłą, tylko jak na kobietę z bejbikiem w brzuszku. Myślę, że to jest jakoś zabajerzone ewolucyjnie.

Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

#68 Post autor: Anja.S » niedziela, 8 lipca 2007, 19:02

Owszem, moja sąsiadka i dziewczyna mojego kuzyna były ostatnio w ciąży i też psioczyły ("wyglądam jak mastodont" itp) ale jednak to takie urocze widzieć brzuszek, dotknąć go, a jak sie poszczęści to poczuć jak szkrab się rusza... Mam 19 lat, ale gdy widzę takie obrazki to instynkt macierzyński mi się budzi :)

Kobieta będąc w ciąży jest w 100% kobieca. Mam nadzieję, że kiedyś tego doświadczę :)
7w8 // ESFP

Obrazek

Awatar użytkownika
Druid z Polmosu
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 15:13
Lokalizacja: Magiczny krąg Wielkiego Druida Polmosa

#69 Post autor: Druid z Polmosu » czwartek, 26 lipca 2007, 14:57

A ja to powiem tak:

Czy antykoncepcja nie psuje nastroju?
- Na pewno nie bardziej niż płaczące niemowlę...


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Choć w przyszłości nie wykluczam jakiegoś bejbika no leppiej dwóch (nieszczęścia chodzą parami :D a po za tym pewnie byłoby ciekawiej :))
"I was excellent. Everybody loved me. I love myself, and I like bums. "
Cardinal Richelieu

Awatar użytkownika
Belladona
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 26 lipca 2007, 15:26

#70 Post autor: Belladona » czwartek, 26 lipca 2007, 15:44

Mcie racje 7-ki boja sie samotnosci..dlatego kazdy z nas chce zalozyc kiedys rodzine:)Tylko...ze w obecnych czasach najpierw liczy sie :praca,kasa,dom,samochod -dobra materialne!Na koncu rodzina..Nie podoba mi sie ta piramida!!!Na porodowce srednia wieku to 35 lat.... :roll: Nie chce w tym wieku rodzic pierwszego dziecka,chociaz....z drugiej strony w dalszym ciagu czuje sie do tego za mloda, nieodpowiedzialna...i co z moja wolnascia?!

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#71 Post autor: aliszien » czwartek, 26 lipca 2007, 16:41

Belladona pisze:Na porodowce srednia wieku to 35 lat.... :roll: Nie chce w tym wieku rodzic pierwszego dziecka,
Bardzo dobry wiek :lol:
Choć podobno już co 5 para ma problemy z płodnością, więc lepiej nie odkładać zbyt długo.
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#72 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » piątek, 19 października 2007, 19:32

a moje bahorki beda miały na imie:ANASTAZJA,JAGODA I KAMILEK:)))) :shock: ŚLICZNE I INTERESUJĄCE NAPEWNO ODPADAJA TYPU KASIA BASIA ASIA
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#73 Post autor: Absynt » niedziela, 21 października 2007, 02:23

Chcialbym, by 40 - letni mezczyzna mial w dowodzie wpisane Kamilek Kowalski, a jego zona Basia. To sa dopiero imiona, ha!
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Shironeko
Posty: 174
Rejestracja: czwartek, 20 listopada 2008, 11:36
Lokalizacja: że znowu?

#74 Post autor: Shironeko » czwartek, 20 listopada 2008, 12:17

Zgadzam się z katem i ambą, czyli przedstawiam pogląd mniejszości.
Nie chcę mieć w ogóle dzieci. Nie dlatego, że nie lubię ich. Po prostu ciągnie mnie w świat. Wstając rano z łóżka mam ochotę spakować parę rzeczy i wyjechać. Jest tyle miejsc, które chce zobaczyć, tylu ludzi na mojej drodze, którzy czekają spotkania... Tyle mam do poznania i nauczenia się.

Darzę wielkim szacunkiem moją mamę, za to ile czasu ze mną śpiewała, bawiła się, pomagała mi w nauce, cierpliwie odpowiadała na pytania. Odstręczają mnie matki, które własne dzieci zostawiają na długie dni, czasem lata rodzinie (dziadkom, ciociom...), których dzieci całe dnie spędzają w żłobkach, przedszkolach, potem świetlicach, internatach...
Nie umiałabym rozwiązać takiego rozdarcia, pomiędzy tym co chcę robić, jak żyć, a tym jak nie chcę potraktować dziecka.

Chcę zająć się sobą i moim partnerem. Żyć kreatywnie, słuchać wewnętrznego impulsu, zmieniać otoczenie, szukać przygód, opanować sztuki umysłu, zająć się magią, ezoteryką, która tak kusi. Nie boję się samotności. Jak wytłumaczyć to mojej ukochanej czwórce?
7w8 (~)
When I woke up tonight I said
I'm gonna make somebody love me
And now I know, I know that it's you
You’re lucky, lucky, you're so lucky!!

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#75 Post autor: Snufkin » czwartek, 20 listopada 2008, 12:47

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 11:54 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

ODPOWIEDZ