Plany prokreacyjne siódemek

Dyskusje na temat typu 7

Ile dzieci masz zamiar zmajstrować i wychować?

Chcę mieć wesołą czwóreczkę lub więcej bejbików
13
13%
Chcę mieć trójkę potomków
11
11%
Wystarczą mi dwa szkraby
31
30%
Zadowolę się jedną latoroślą
2
2%
Chcę odwalić kitę bezpotomnie
12
12%
Nie jestem siódemką, ale chcę zobaczyć wyniki
33
32%
 
Liczba głosów: 102

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#16 Post autor: Gabriel » wtorek, 23 stycznia 2007, 20:51

Ach, to ok ;) Myślałem po prostu, że to jeden z mniej szalonych siódemkowych pomysłów ;) O gustach się nie rozmawia :roll:


ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#17 Post autor: vodka :) » wtorek, 23 stycznia 2007, 21:25

No właśnie - o gustach się nie dyskutuje, ale... nasunęła mi się taka myśl - czy nie jest tak, że Siódemki wybierają dla dzieci nietypowe imiona?
Mnie np. nigdy nie podobały się te pospolite... co nie znaczy oczywiście, że mojej córce dałabym na imię od razu Beatrycze :P
A jak wy nazwalibyście swoje pociechy? :)
(Mnie przypadła do gustu propozycja Anji ;))

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#18 Post autor: Green Eyes » wtorek, 23 stycznia 2007, 22:02

hehehe mi spodobalo sie imie Pola - pomysl Anji, inne zenskie o ktorych myslalam dla dzieciaczkow to Maja albo Hania. hmm a co do chlopcow to chcialabym nadac im imie ktore nosili przodkowie, dziadkowie albo pradziadkowie :D

Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

:)

#19 Post autor: Anja.S » środa, 24 stycznia 2007, 14:45

Właśnie najlepsze są stare imiona... Komuna zabrała nam takie imiona jak Konstanty, Wawrzyniec czy Juliusz. Dlatego hołdujmy tradycjom, których jeszce komuna nie wykorzeniła :D

A dla dziewczynki podoba mi się również Hania :) Jeszcze ładne jest Marianna :)
7w8 // ESFP

Obrazek

Awatar użytkownika
amba wszechmogąca
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 13:27

#20 Post autor: amba wszechmogąca » piątek, 2 lutego 2007, 22:12

A ja zaznaczyłam, że dzieci mieć nie będę...Ani ja z nimi szczęśliwa bym nie była, ani one mając taką niezdecydowaną matkę, która łapczywie chwyta każdy dzień, a decyzje podejmuje pochopnie. Co do tej decyzji, to jednak jestem stuprocentowo pewna. Siódemeczki Kochane!! Niech inne wspaniałe cyferki inkasują becikowe, zmartwienia i obowiązki, a my inkasujmy swobodę i brak odpowiedzialnych obowiązków!! Do tego w końcu jesteśmy stworzone... :twisted:

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#21 Post autor: Green Eyes » sobota, 3 lutego 2007, 15:32

amba wszechmogąca pisze:Siódemeczki Kochane!! Niech inne wspaniałe cyferki inkasują becikowe, zmartwienia i obowiązki, a my inkasujmy swobodę i brak odpowiedzialnych obowiązków!! Do tego w końcu jesteśmy stworzone... :twisted:
raczej niech kazdy sam decyduje do czego jest stworzony, bo ja osobiscie wole zalozyc rodzine niz wiesc samotnie cale zycie. nie wyobrazam sobie siebie za jakies pol wieku, kiedy nie bede mogla pocalowac wnuczka w czółko ani spedzac wspolnych swiat ze swoimi dziecmi i ich rodzinami. dla mnie rodzina to podstawa.
Ani ja z nimi szczęśliwa bym nie była, ani one mając taką niezdecydowaną matkę, która łapczywie chwyta każdy dzień, a decyzje podejmuje pochopnie. Co do tej decyzji, to jednak jestem stuprocentowo pewna.
swoja droga gratuluje odpowiedzialnej decyzji..lepsze to niz odrzucenie dziecka po fakcie.

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#22 Post autor: excelencja » poniedziałek, 12 lutego 2007, 01:57

Green Eyes pisze:a nie macie wrazenia, ze siodemkowa prokreacja jest jednym ze sposobow na zaludnianie swojego terytorium i tym samym sposobem zapobiegania samotnosci, ktorej 7 boja sie chyba najbardziej?
tak tak tak :) zgadzam się - ale chyba nikt nie robi dzieci z altruistycznych pobudek, tu jednak egoizm góruje. No i dzieci zapewniają życie w ruchu, ciągle coś. No i starość... ciążka sprawa.
A jeśli chodzi o czas, to nie ma znaczenia, bo dzieci nie przeszkadzają w samorealizacji. Byle by nie zamknąć się wśród garów i pieluch.
Dziecko nie jest i nie może być problemem, kulą u nogi, to jest kolejny powód to niesamowitej radochy i jakie wyzwanie!

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#23 Post autor: Miltado » poniedziałek, 12 lutego 2007, 10:16

OOO... siódemki chcą być dzietne! Jak typ siedem chyba lubicie dzieci no nie?? :)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#24 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 12 lutego 2007, 15:14

Dzieci wnoszą radość i mnóstwo pozytywnej energii do domu - a tego nigdy za wiele! :D Ciekawe, jaki typ będą miały dzieci, wychowane przez Siodemki? Może przejmą cechy rodziców i też będą 7? :)

Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

:)

#25 Post autor: Anja.S » poniedziałek, 12 lutego 2007, 15:33

Ja kocham dzieci :D A jak pomyślę, że kiedyś będę mieć swoje, to mnie instynkt macierzyński zalewa, wpełza mi uśmiech na usta i muszę przytulić kogoś :lol: Bo instynkt mi się uaktywnił gdzies około 16 roku życia. Jak widzę jakieś małe dzidzie to normalnie euforia :D Nawet się popłakałam widząc teledysk Hey "Mimo wszytsko". Nie dlatego że rodzice się kłócą, tylko dlatego, że ta dzidzia jest tam taka śliczna :lol:
7w8 // ESFP

Obrazek

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#26 Post autor: excelencja » poniedziałek, 12 lutego 2007, 16:57

vodka :) pisze:Dzieci wnoszą radość i mnóstwo pozytywnej energii do domu - a tego nigdy za wiele! :D Ciekawe, jaki typ będą miały dzieci, wychowane przez Siodemki? Może przejmą cechy rodziców i też będą 7? :)
Obawiam się, że od początku będą miały skrzywioną psychikę. Poza tym wątpliwe jest, żeby 7 wychowała 7- bo przeważnie jednak odwracamy wzorce wychowawcze. Tj. powiedzmy, jeśli nasi rodzice trzymali nas krótko, my naszym dzieciom poluzujemy smycz. Więc ewentualnie nasze wnuki będą siódemkami :) Właśnie moja siostra robi test i jestem strasznie ciekawa co jej wyjdzie. Mojej siostrzenicy wyszło 8w7...

o, siostra jest 9w8 niby... chociaż nie pasuje mi ta jej troskliwość ;)
Jeszcze muszę zmolestować brata i matkę i brata dzieci i zobaczymy co wyjdzie z moich badań :)
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#27 Post autor: Gabriel » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:13

Mój kolega jest dość mocno związany z matką siódemką. On sam stał się absolutnie zrównoważoną piątką. Jego małomówność zostaje uznawana jednak za brak inteligencji (a jest bardzo inteligentny). Codziennie słyszy od matki: "Ty debilu!" :lol:
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#28 Post autor: tzlm » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:24

Jego małomówność zostaje uznawana jednak za brak inteligencji
U mnie uznawana jest za brak jakichkolwiek umiejętności umysłowych, kompletny brak. Obrazek
Weź go tam pozdrów ode mnie.

Awatar użytkownika
excelencja
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 21:35

#29 Post autor: excelencja » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:28

Gabriel pisze:Mój kolega jest dość mocno związany z matką siódemką. On sam stał się absolutnie zrównoważoną piątką. Jego małomówność zostaje uznawana jednak za brak inteligencji (a jest bardzo inteligentny). Codziennie słyszy od matki: "Ty debilu!" :lol:
To dziwna ta matka... Owszem, mi jest ciężko trzymać nerwy na wodzy i muszę się bardzo mocno gryźć w język, ale zawsze moich siostrzeńców (dzieci nie posiadam) zagrzewam do walki i dopinguję i tłumaczę, że są bardzo mądrzy i mają perspektywy... bo mają! Mój brat ma syndrom brzydkiego nazywania swojego syna, ale nie wiem jaki typ ma... nie mogę go określić.
chyba 7w8 z dużą dozą 4... w sumie to 7w4 :D

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#30 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:35

ja byłam wychowana na luźnej smyczy ;) i nie sądzę, żebym miała zapędy do trzymania krótko własnych dzieci.. mój ojciec jest 7w8 jak ja, choć czasem myślę, że bardziej 8.. w każdym razie - w młodości był Siódemką ;P i wyszło mu, co wyszło.. czyli ja :D
i moje dzieci też mają być Siódemkami, o! :D (to będzie kara za to, że rodzice musieli mnie znosić - zobaczę sobie, jak to jest ;P)

ODPOWIEDZ