Narcyzm

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#16 Post autor: Katiks » sobota, 16 sierpnia 2008, 19:03

Trzymam za słowo. :D


"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#17 Post autor: Miltado » sobota, 16 sierpnia 2008, 19:27

Snufkin pisze:
PS - Jasne miłością...ale do innych.
Katiks pisze: leczy się... miłością? Rolling Eyes Laughing

No ok, ale co z tego skoro narcyz może po prostu tego nie zauważyć? Lepsze by było gdyby to on się w kimś zakochał, ale to chyba nie realne.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#18 Post autor: Katiks » wtorek, 19 sierpnia 2008, 01:14

Miltado pisze:
Snufkin pisze:
PS - Jasne miłością...ale do innych.
Katiks pisze: leczy się... miłością? Rolling Eyes Laughing

No ok, ale co z tego skoro narcyz może po prostu tego nie zauważyć? Lepsze by było gdyby to on się w kimś zakochał, ale to chyba nie realne.
Na prawdę rak sądzisz? ;)
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#19 Post autor: Snufkin » wtorek, 19 sierpnia 2008, 01:20

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 14:35 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#20 Post autor: Katiks » wtorek, 19 sierpnia 2008, 02:04

Bujda - miłość, bujda - zakochany człowiek z zaburzeniem osobowości zwanym narcyzmem w kimś innym?
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#21 Post autor: Snufkin » wtorek, 19 sierpnia 2008, 09:27

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 14:43 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#22 Post autor: Miltado » wtorek, 19 sierpnia 2008, 10:09

Katiks pisze:Bujda - miłość, bujda - zakochany człowiek z zaburzeniem osobowości zwanym narcyzmem w kimś innym?
Katiks kocham Cię za takie posty. :D Stwórzmy ze Snufkim wielką forumową rodzinę!

A tak wracając do tematu. Kiedyś kumpel przyjaciel spowiadał mi się, że czasami wydaje mu się, że żyje sam, a reszta ludzi jest tak jak w Matrixie utworzonymi programami. Powiem wam, że to nie był zwykły facet, ale geniusz w swoim rodzaju. Znacznie wyprzedzał swój ówczesny wiek pod względem wiedzy i umiejętności zarówno matematycznych, co fizycznych i chemicznych. Kilka razy o mało co nie wysadził domu przez swoje eksperymenty ;) raz np. gdy w łazience wydzielił mu się wodór. Takie myślenie wydaje mi się być dość czwórkową cechą, a nie 7.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#23 Post autor: Snufkin » wtorek, 19 sierpnia 2008, 11:22

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 14:41 przez Snufkin, łącznie zmieniany 2 razy.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#24 Post autor: Perwik » wtorek, 19 sierpnia 2008, 11:24

Miltado pisze: Kilka razy o mało co nie wysadził domu przez swoje eksperymenty ;) raz np. gdy w łazience wydzielił mu się wodór.
to mi przypomniało, że jak byłem w liceum to też dużo eksperymentowałem. np raz wąchałem resztę tego gazu co jest w piance do włosów. tak długo wąchałem aż się totalnie zaćpałem i zasnąłem :P a potem chciało mi się wymiotować :D ahhh piękne czasy lo :P

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#25 Post autor: Miltado » wtorek, 19 sierpnia 2008, 11:35

Snufkin pisze:W takim razie to i ja jestem geniuszem...ciekawe tylko z jakiej dziedziny. A w poście wyżej chodziło mi o to, że nie ma sensu obdarzać miłością innych ludzi jeśli się pierw samego siebie nie pokocha. No a ja sam coraz mniej wierzę w tzw. romantyczną miłość a telenowele w telewizji tylko mnie w takim przekonaniu utwierdzają.
Ogólnie rzeczy, które przedstawiane są nam w telewizji nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Świat na ekranach jest przesadnie wyidealizowany obejrzyj ten kawałek programu lecącego na BBC http://www.youtube.com/watch?v=NRzn6jIAiXw

Tylko wiesz koleś w gimnazjum zbudował działko pneumatyczne. A mi na urodziny przyniósł własnej roboty flarę. :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#26 Post autor: Perwik » wtorek, 19 sierpnia 2008, 11:44

Miltado pisze: Ogólnie rzeczy, które przedstawiane są nam w telewizji nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
nie wiem jak tv, nie posiadam, acz nie tylko:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/new ... news=29279 :P

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#27 Post autor: Katiks » środa, 20 sierpnia 2008, 00:53

Snufkin pisze:Kochaj siebie Katiks. Tak jak teraz. Miłość własna to podstawa. Z tego by wynikało, że jednak narcyzm nie jest zły...
No okej, spoko. Kocham, a raczej akceptuję siebie, ale ogólnie mówiąc sam ten fakt nie musi oznaczać narcyzmu. Zresztą do samoakceptacji to ja długi czas musiałam dążyć, brr. ;D

W każdym razie, chyba nie o to chodzi w tym temacie. ;>

Miltado (odruchowo skróciłabym Cię na Mil, ale mówię tak na przyjaciółkę, więc pozodtańmy przy tym :lol: ), wiem, że mnie kochasz. 8)

I co do wiary w tą całą romantyczną miłość, to też już raczek kiepsko. Ogólnie, zwątpiłam, a z tego, co na ten temat usłyszałam to "najgorsze co mogłaś zrobić". Uhuhu. Aczkowiel chyba każdemu marzy się coś... fajnego. Marzyć zawsze można. :roll: :lol:
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

#28 Post autor: nasedo » sobota, 23 sierpnia 2008, 16:34

Katiks świetny temat! Ale wiedziałem od razu po temacie, że wchodząc tutaj podniesie mi się ciśnienie - i podniosło, powodem tego jest oczywiście ignorancja! Narcyzm jest zły. Narcystyczne zaburzenie osobowości jest złe. Bardzo złe i większość ludzi nie rozumie powagi sytuacji, narcyzm powoduje nieszczęście.

po paru minutach mi przeszło. Ale byłem zdenerwowany jeszcze czymś innym zobaczcie sami jaka profanacja www.dopasowani.pl :|
7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#29 Post autor: Łukasz:) » sobota, 23 sierpnia 2008, 17:01

Ale wiedziałem od razu po temacie, że wchodząc tutaj podniesie mi się ciśnienie - i podniosło, powodem tego jest oczywiście ignorancja! Narcyzm jest zły. Narcystyczne zaburzenie osobowości jest złe. Bardzo złe i większość ludzi nie rozumie powagi sytuacji, narcyzm powoduje nieszczęście.
O widze że wreszcie ktoś to zauważył.Popieram pana nasedo ale to i tak nic nie da bo narcyzm jest dzisiaj modny.
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#30 Post autor: Katiks » niedziela, 24 sierpnia 2008, 14:59

Łukasz:) pisze:
Ale wiedziałem od razu po temacie, że wchodząc tutaj podniesie mi się ciśnienie - i podniosło, powodem tego jest oczywiście ignorancja! Narcyzm jest zły. Narcystyczne zaburzenie osobowości jest złe. Bardzo złe i większość ludzi nie rozumie powagi sytuacji, narcyzm powoduje nieszczęście.
O widze że wreszcie ktoś to zauważył.Popieram pana nasedo ale to i tak nic nie da bo narcyzm jest dzisiaj modny.
Właśnie... tyle, że narcyzm w pojęciu nieprawidłowym.
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

ODPOWIEDZ