3w2

Wiadomość
Autor
t0mek
Posty: 64
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 19:35

#46 Post autor: t0mek » czwartek, 23 października 2008, 21:33

Wyszło mi, że jestem 3w2 i faktycznie opis pasuje. Może nie idealnie, ale... Ktoś napisał, że dziwnie jest być 3w2- cóż. Samo 3 to taki, co idzie po trupach do celu, ale 3w2 to raczej typ człowieka, który do celu dąży, ale nie po trupach. Czy to naprawdę dziwne? Dla mnie osiągnięcie celu jest istotne, ale nie chciałbym być na tym "szczycie" sam, bo jednak człowie do zwierzę stadne :P

zedytowane (korzystaj z opcji "zmień" w prawym górnym rogu posta, zamiast pisać drugiego pod spodem)/ewutek

Może jeszcze dodam, że jestem tzw. meteopsychopatą. Gdy z pogodą jest coś nie tak, to nie ma bata i nie jestem w stanie zrobić nic produktywnego. Czuję się wtedy jak ostatni leń, ale... gdyby nie to to pewnie bym się zarobił na śmierć. No nic, popisałem sobie, to idę sprzątać chatę :)



Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#47 Post autor: MartiniB » piątek, 24 października 2008, 03:17

t0mek pisze: Ktoś napisał, że dziwnie jest być 3w2- cóż. Samo 3 to taki, co idzie po trupach do celu, ale 3w2 to raczej typ człowieka, który do celu dąży, ale nie po trupach.
Raczej ktoś, kto nie zdaje sobie sprawy ze swoich metod i rodzajów motywacji.

Nie obraź się, 3w2 to może i "milszy" podtyp trójki, ale jednocześnie zdecydowanie mniej samoświadomy.

Wiele 3w2 uważa się za bardziej "humanitarne" od 3w4, gdyż myli Was owe skrzydło "Dawcy" (ładna nazwa prawda?:)).

Radzę poczytać więcej o motywacjach i prawdziwych potrzebach dwójek. Obraz jaki się z nich wyłania nie jest wcale taki kolorowy.

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#48 Post autor: *nadia* » piątek, 24 października 2008, 14:03

MartiniB pisze: Wiele 3w2 uważa się za bardziej "humanitarne" od 3w4, gdyż myli Was owe skrzydło "Dawcy" (ładna nazwa prawda?:)).
nieprawda ;) to uniżanie się dwójek powoduje tylko wyrzuty sumienia, niee z dwójkami to jest paranoja.. robią z siebie te ofiary, często szkodząc sobie i innym
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#49 Post autor: Snufkin » wtorek, 4 listopada 2008, 09:32

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 21:05 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#50 Post autor: MartiniB » wtorek, 4 listopada 2008, 13:13

"wiesz, szkoda mi czasu na odpowiadanie tak żałosnej kreaturze jak Ty,zadufanej, bezczelnej, opierający swą dyskusje na obrażaniu i delektowaniu się słowami, które przy mamusi przez gardło Ci nie przejdą... Moje życie nie jest marne, mam pracę, o której Ty możesz tylko marzyć ewentualnie zostaniesz ochroniarzem w markecie, mam rodzinę, mam dziewczyny i to te z górnej półki, napisałem książkę, zarabiam bardzo dużo i się bawię.Kto żywi nienawiść, na razie to Ty pusta panienko plujesz jadem na lewo i prawo, ja zakompleksiony, ja nieszczęśliwy, ja niekochany, opanuj się,luzu dziecino, bo moich osiągnięć możesz mi tylko pozazdrościć.
Ja zwyrodnialcem, czy Ty w swej histerii wiesz co piszesz???Wyluzuj, bo na razie żółć z Ciebie spływa, jakbym nie wiadomo co Ci zrobił.Do pięt mi nie dorastasz.Używasz słów, których nie rozumiesz, jak papuga, jak idio...tka.Jeśli chcesz ze mną dyskutować to dorośnij, na razie jesteś nikim...nie chce mi się użerać z taką miernotą".
Druga strona medalu. Ja mu osobiście wierzę. Takie lafiryndy jak najbardziej istnieją.

Dodam tylko że gość nie jest w stresie. Jest okazem zdrowia skoro pokazał się od takiej strony.

A tak w ogóle to gość pociął się z laską a Ty co? Niczym dobry samarytanin toczysz pianę z pyska w jej obronie. Nie wierzę, iż natknąłeś się na tą wypowiedź przypadkowo, radzę zweryfikować swoją znajomość z ową panną, rusz głowa Snufkin i nie rób z siebie frajera we własnym "powiernictwie".
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 listopada 2008, 13:36 przez MartiniB, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#51 Post autor: SuperDurson » wtorek, 4 listopada 2008, 13:20

Niczym najwyższy strażnik świętego klucza do magicznej budy psa ogrodnika :wink:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#52 Post autor: *nadia* » wtorek, 4 listopada 2008, 14:19

hmm stajesz po stronie przypadkowej panienki, zamiast kumpla.. gdzie jakaś lojalność? a na 3 naskakujesz, że niby fałszywe..
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#53 Post autor: Snufkin » wtorek, 4 listopada 2008, 14:19

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 21:05 przez Snufkin, łącznie zmieniany 8 razy.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#54 Post autor: *nadia* » wtorek, 4 listopada 2008, 14:24

Snufkin pisze:A tu proszę, jak nikt nie widzi...
jesteś pewien, że to on?
że też mu się chciało odpisywać.. ja bym taką panienkę zlała totalnie i nawet nie komentowała, co by nie zadawać się z idiotami ;)
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#55 Post autor: MartiniB » wtorek, 4 listopada 2008, 14:34

Mi ta sytuacja śmierdzi dlatego, iz nie wierzę aby gość dał się sprowokować pierwszej lepszej pannie z internetu, której nie zna i na oczy nie widział (nawiasem mówiąc musieli się znać, skoro poleciały w jego stronę jakieś epitety - wizja znudzonej nastolatki bluzgającej na losowych blogach jest dosyć ... abstrakcyjna).

Na 90% chodzi tu o coś więcej czego Snufkin albo naprawde nie widzi, albo celowo "pomija" te szczegóły.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#56 Post autor: boogi » wtorek, 4 listopada 2008, 14:46

Snufkin pisze: 1. Ja po prostu nie chcę być nikomu lojalny. Dla mnie to głupota. To nie mój honor. Nie uważam się za fałszywego, po prostu nie czuję się zobowiązany do żadnej przyjacielskiej lojalności.
2. Sam nawet później mu ten email pokazałem Jego znajomym. :wink:
Co mi się skojarzyło:
1. Czy to znaczy, że innymi słowy po prostu nie ufasz nikomu? Bo nie wierzę, że nie chcesz być pomocny dla innych; rozumiem to, być może mylnie, że po prostu nie chcesz, żeby ktoś był pomocny Tobie? To nie jest żaden atak, być może całkowicie mylnie odczytałem Twoje działania przez pryzmat moich własnych odczuć.
2. Nie rozumiem zdania: pokazałeś ten email "mu" (czyli autorowi), czy "jego znajomym"?

Ale ja ogólnie przechodzę dołek i w sumie mówię jako Dwójka, więc trzeba na to brać poprawkę ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#57 Post autor: *nadia* » wtorek, 4 listopada 2008, 14:48

MartiniB pisze: Na 90% chodzi tu o coś więcej czego Snufkin albo naprawde nie widzi, albo celowo "pomija" te szczegóły.
może to była jakaś była ;) kolegi znaczy nie Snufkina
albo Snufkin zmienił postaci, żeby utrudnić powiązanie sytuacji z konkretnymi osobami, gdyby ktoś ewentualnie szpiegował go na forum :p
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#58 Post autor: Snufkin » wtorek, 4 listopada 2008, 14:52

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 21:04 przez Snufkin, łącznie zmieniany 2 razy.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
*nadia*
Posty: 326
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2008, 23:38

#59 Post autor: *nadia* » wtorek, 4 listopada 2008, 14:53

Snufkin pisze: Ja po prostu nie chcę być nikomu lojalny. Dla mnie to głupota. To nie mój honor. Nie uważam się za fałszywego, po prostu nie czuję się zobowiązany do żadnej przyjacielskiej lojalności.
:shock: :shock: :shock: brak mi słów
to co dla Ciebie sie w ogóle liczy?
im bardziej wnikam, tym bardziej nie wiem, kim jestem ;)
coś na kształt siódemko-dziewiątki

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#60 Post autor: Snufkin » wtorek, 4 listopada 2008, 14:58

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 21:12 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

ODPOWIEDZ