Socjonika - Test poskładany

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

Re: Socjonika - Mój typ

#46 Post autor: NoMatter » niedziela, 26 czerwca 2011, 18:08

Metoda zwrócenia na siebie uwagi w autobusie by kamilri: walnięcie w bark osoby odwróconej tyłem tak mocno, że ta odskakuje :D


"Ludzi g. obchodzi co chciałeś powiedzieć, obchodzi ich to, co usłyszeli."

Awatar użytkownika
kamilri
Posty: 588
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 09:06
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Socjonika - Mój typ

#47 Post autor: kamilri » niedziela, 26 czerwca 2011, 22:44

E tam, to na pewno było zwykłe klepnięcie w ramie... a przynajmniej żyłem do tej pory w tym błogim przekonaniu :roll:.
5 sx/sp, LII

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Mój typ

#48 Post autor: inv » czwartek, 30 czerwca 2011, 17:00

Tak a'propo tego testu, który został zaserwowany nam przez SD kilka stron wcześniej.

Ktoś to tłumaczy, czy mam do tego wolną rękę?
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Socjonika - Mój typ

#49 Post autor: boogi » piątek, 1 lipca 2011, 23:26

inv pisze:Ktoś to tłumaczy, czy mam do tego wolną rękę?
Masz wolną rękę - gdyby ktoś to na poważnie tłumaczył, pewnie by się tutaj ogłosił.
Jak zrobisz to ładnie, to nawet możemy przerobić cały skrypt i podpiąć test gdzieś pod stronę.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Mój typ

#50 Post autor: inv » sobota, 2 lipca 2011, 00:27

:mrgreen:
najs, od dzisiaj powoli zaczynam :D
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Socjonika - Mój typ

#51 Post autor: boogi » sobota, 2 lipca 2011, 00:31

W tłumaczeniach które uskuteczniamy gdzieś tam na forum przyjęliśmy taką zasadę, że jeżeli przez np. 3 dni nie wyrobisz się z tłumaczeniem, to może je wziąć kto inny. Chodzi o nieblokowanie pracy (ktoś weźmie ciekawy temat, i potem na miesiąc zniknie). Jeżeli tłumaczenie zajmie Ci bardzo dużo czasu (np. 2 tygodnie) to ok, tylko wrzuć proszę co kilka dni kolejne linijki przetłumaczone, żeby było wiadomo że dzieje się coś.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Mój typ

#52 Post autor: inv » sobota, 2 lipca 2011, 16:34

Porcja pierwsza.
Sprawdźcie to, co jest w nawiasach, jak uważacie, że powinno być zrobione?

Dyskusja mile widziana, zawsze można coś ująć lepiej, żeby dany przedstawiciel odpowiedniego typu lepiej przyswoił informację, że to własnie jest pisane o nim.



1 Z którym z poniższych zdań utożsamiasz się najbardziej?

a) Jestem obeznany w zbieraniu faktów na tematy, którymi jestem zainteresowany/a i tych, które pomagają mi być bardziej efektywnym/ą i produktywnym/ą, jednak jestem często niepewny/a co do mojej zdolności znajdywania i wyboru (właściwych/prawidłowych) informacji.

b) Znam się na znajdywaniu zewnętrznych źródeł (przwdziwych/faktycznych/rzeczywistych) informacji i jestem pewny/a, co do mojej zdolności oceny ich wartości, jednak uważam, że zbieranie danych na jakiś temat jest drugorzędne względem dopasowania ich do jakiegoś logicznie spójnego systemu.

c) Podstawą moich przekonań, argumentów i działań na informacjach z zewnątrz jest sceptycyzm i brak zaufania; wolę zaufać mojemu osobistemu wglądowi, bądź oprzeć się na wiedzy osoby, która wydaje się mieć (zawodowe/praktyczne) doświadczenie w danej dziedzinie, nawet i jeżeli jest ono ograniczone, niż np. ufać komuś, kto wskazuje na to, że ma wiele wiedzy książkowej na istotny dla mnie temat.

d) Mam potrzebę gromadzenia (przwdziwych/faktycznych/rzeczywistych) informacji, korzystając z zewnętrznych źródeł, takich jak książki, informacje z drugiej ręki, itp. na tematy, którymi się interesuję, bądź zawodowymi, ponieważ jestem zapowiegawczy/a w zwiększaniu wydajności i rozsądności(?) świata zewnętrznego

e) Nie mogę zdecydować pomiędzy żadną z odpowiedzi, lub nie są one powiązane ze mną.



2 Z którym z poniższych zdań utożsamiasz się najbardziej?

a) Bardzo się staram, aby nigdy sobie nie pozwolić na emocjonalne 'rozpadnięcie się', lub nawet na okazywanie silnych uczuć publicznie, ponieważ okazywanie namiętności nie przychodzi mi naturalnie i sprawia, że czuję się zażenowany i otwarty na bolesną krytykę. To ogólnie sprawia, że wydaję sie osobą emocjonalnie neutralną i w grzeczny sposób obojętną na wszelkie ekscytacje i podrażnienienia naokoło mnie.

b) Pragnę sytuacji, gdzie ludzie się bawią, zartują i śmieją się i czuję się emocjonalnie wolny/a i spontaniczny/a. Jakkolwiek, nie umiem sam/a stworzyć takiej atmosfery i korzystam z innych sposobów, aby stworzyć takie sytuacje, gdzie będą dobre okazje, że inni wezmą tę emocjonalną inicjatywę i stworzą tę zabawę i tę emocjonalnie stymulującą aurę.

c) Lubię stwarzać wyraźną atmosferę koleżeństwa z innymi ludźmi, ciesząc się luźną atmosferą gdzie wszystko działa, gdzie ludzie nie muszą za bardzo uważać na to co mówią w strachu przed urazą innych.

d) Jestem świadomy/a potrzeby utrzymania zewnętrznej grzeczności w konkretnych społecznych sytuacjach, nawet w obecności ludzi, których osobiście nie lubię, lub podczas okresów, gdzie dominują u mnie negatywne wewnętrzne odczucia, jednak odmawiam by aktywnie uczestniczyć w integracji, lub wspieraniu pozytywnej zewnętrznej atmosfery w takich chwilach.

e) Nie mogę zdecydować pomiędzy żadną z odpowiedzi, lub nie są one powiązane ze mną.



3 Z którym z poniższych zdań utożsamiasz się najbardziej?

a) Brakuje mi bezpośredniej uwagi do otaczającego mnie świata i mam poczucie oddzielenia, czy wolności od przyziemnych spraw. To może prowadzić mnie do wysoce rozwiniętej wyobraźni i bardzo unikalnemu światu mojej myśli, ale może również sprawiać wielkie rozleniwienie i pozorną nieaktywność.

b) Wolę skupiać się na bezpośrednich zadaniach, biorąc sprawy jak przychodzą, raczej niż próbować ocenić wyniki obecnych dążeń. Postrzegam przeszłość, teraźniejszość i przysżłość jako będące w, albo w okolicy teraźniejszości. Głównie mam słabe wyczucie tego, jak długo dane rzeczy będa trwać, lub jak wiele czasu najlepiej poświęcić na daną rzecz, co sprawia, że trudno jest wyrobić się z pracą na czas bez rozległego (przed?)planowania.

c) Potrafię dokładnie rozumieć dyskusje i argumenty skupione na obecnych dążeniach prowadzących do przyszłości i ich możliwych implikacji, tak samo dobrze, jak badać jedną konkretną wyobrażoną wizję o osobistym znaczeniu, jednak o wiele bardziej wolę odkrywać wiele możliwości zaczynając od "tu-i-teraz", raczej niż koncentrować się tylko na kilku dokładnie ustalonych wizjach i dążeniach.

d) Od czasu do czasu potrzebuję zewnętrznej (oceny tego/opinii na temat), jak dana sytuacja może się rozwinąć, aby nie musieć się czymś nadmiernie martwić. Bez zewnętrznego zapewnienia, które mi mówi, że dane zadanie może być wykonane w czasie bez pośpiechu, lub nie ma jakiejkolwiek pilnej na to potrzeby, by poradzić sobie z postępującym rozwojem sytuacji, staję się poddenerwowany/a i skłonny/a do radzenia sobie z takimi sprawami nagle, a nawet i impulsywnie.

e) Nie mogę zdecydować pomiędzy żadną z odpowiedzi, lub nie są one powiązane ze mną.



4 Z którym z poniższych zdań utożsamiasz się najbardziej?

a) Jestem doskonale biegły w ocenie mojego stanu fizycznego i jakości moich doznań zmysłowych, jednak daję priorytet zewnętrznemu poznaniu i interakcji ze światem.

b) Mam trudności w tworzeniu przyjemnych zmysłowych doznań dla innych i dla siebie, jednak lubię rozmawiać o przyjemności, rozrywce i zrelaksowaniu, mając nadzieję, że ktoś obok zrozumie te wskazówkę i obejmie prowadzenie.

c) Daję mały priorytet na fizycznym, obecnym przemyśleniom w związku z długoterminowymi przemyśleniami. Nie przykuwam uwagi do małych, estetycznych detali, ponieważ wg mnie, w szerszej perspektywie, dbanie o te detale to syzyfowa praca.

d) Mam dobrą umiejętność rozpoznawania wewnętrznych fizycznych stanów w sobie i w innych, potrafiąc zrozumieć jak te stany są osiągane i wiedząc o tym jak odtworzyć i unikać tych fizycznych stanów.

e) Nie mogę zdecydować pomiędzy żadną z odpowiedzi, lub nie są one powiązane ze mną.
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Mój typ

#53 Post autor: inv » niedziela, 3 lipca 2011, 12:58

Kolejna porcja:

uwagi te same, co ostatnio, bo tłumaczę trochę na pałę ;)
jak to się czyta spójnie i przyjemnie, to znaczy, że poszło mi dobrze.

5

a) Odnoszę się z nieufnością gdy mam do czynienia z pomysłami, lub okazjami, które nie wydają się prowadzić dokądś i poszukuję zapewnienia, że nowe pomysły z pewnością przyniosą materialne korzyści.
b) Bardzo doceniam ludzi, którzy są pełni pomysłów i wyobraźni i tych, którzy dają mi poczucie połączenia z tym, co dzieje się "tam w zewnętrznym świecie", nawet i jeżeli te informacje nie mogę być wykorzystane w praktyczny sposób tu i teraz.
c) Pojmuję zewnętrzne połączenia utworzone między różnymi sferami wiedzy i doświadczeń, jednak wolę skupić się na ukrytych połączeniach, które mają istotne znaczenie i pomagają mi poznać zagadkową, ukrytą naturę rzeczy.
d) Z łatwością widzę podobieństwa pomiędzy różnymi sytuacjami, sferami wiedzy lub umiejętności i ludźmi i lubię nawiązywać połączenia pomiędzy różnymi polami naukowymi i grupami społecznymi, co pozwala mi na bycie częścią wielu rzeczy jednocześnie.

6

a) Tęsknię za stwarzaniem stałych relacji w kontaktach osobistych z innymi osobami, które bazują na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu głębszych, intymnych uczuć i doświadczeń, którymi można się w prosty sposób dzielić. Jakkolwiek, brakuje mi inicjatywy by stwarzać takie relacje i głównie oczekuję, że to inni się tym zajmą.
b) jestem zawsze dostrojony/a do otaczającego mnie przepływu emocji i oddziaływuję z nim spontanicznie i bezpośrednio. Poszukuję i stwarzam zajęcia, gdzie ludzie są całkowicie zaangażowani w to, czym sie zajmują.
c) Dążę do stworzenia i utrzymania bliskieich, osobistych relacji z moimi przyjaciółmi i rodziną, cenię wrażliwość na uczucia innych i od czasu do czasu sam/a pokażę moje najskrytsze uczucia w celu sprawdzenia możliwości utworzenia bliskości z innymi ludźmi.
d) Głównie nie zwracam uwagi na niuanse relacji międzyludzkich; jestem albo zbyt podejrzliwy/a, lub zbyt bardzo zakładam, że moje relacje z innymi ludźmi nie są jasno ustalone. Nadaję większe znaczenie tym znajomościom, które odnoszą się do wspólnego pozyskiwania korzyści, niz tym relacjom, które miałyby dawać satysfakcje same z siebir.

7

a) Mam tendencję do unikania wkraczania na czyjeś terytorium, lub wymuszającego zachowania wobec innych. Bardziej staram się samodzielnie zająć się swoimi potrzebami poprzez bycie zdyscyplinowanym/ą i dobrze przygotowanym/ą, niż polegać na innych.
b) O wiele wygodniej mi zachowywać się bezpośrednio, gdy mam na celu wywołanie bezpośredniego wpływu, mając tendencje do zastsanawiania się nad możliwościami wtedy, gdy czuję, że jestem zdolny do uzyskania czegoś od tego, lub, gdy wydaje mi się, że może to mieć potencjalnie wpływ na realny świat.
c) Nie współgram z myślą o zwalczaniu wyzwań, albo konkurencji, zamiast tego wolę słuchać moich wewnętrznych pragnień i dbać o mój fizyczny emocjonalny i mentalny dobrobyt, niż robić to, co zewnętrzny świat wydaje się ode mnie wymagać.
d) często czuję się zdolny do osiągania moich celów, jednak zwlekam, ponieważ nie wiem czy droga którą do nich podążam, jest słuszna. W tych wypadkach potrzebuję czuć wsparcie innych, by być zmotywowanym/ą do dokonania ostatecznego wyboru. Lubie być zaangażowany/a w rywalizację i wyzywające zadania i widzieć jak moja wola i osobista moc rozwija się, gdy pokonują przeszkody razem z innymi ludźmi.

8

a) Poszukuję przejrzystości w moim systemie przekonań, wyrozumiałości/jego zrozumienia(?) i podoba mi, gdy poznaję ciekawe pomysły i jestem włączony/a do filozoficznych dyskusji, w których zapoznaję się z nowymi pomysłami i systemami przekonań. Nie jestem przekonany/a co do przejrzystości logiki wspierającej moje czyny, więc poszukuję zewnętrznego wsparcia w uzyskiwaniu pewnej zdroworozsądkowej wiedzy o tym świecie.
b) W naturalny sposób podważam spójność poglądów, które są ogólnie przyjęte za prawdziwe w życiu codziennym, z silna preferencją by podejmować decyzje bazując na moim własnym doświadczeniu i osądzie, jako tymi, które są przciwstawione opieraniu się na zewnętrznych autorytetach.
c) Mam tendencję by albo odrzucać, albo przyjmować całkowicie jakieś źródło wiedzy teoretycznej, jednak nie ujawniam skąd moja przynależności doń się wzięła. Wolę ograniczać ilość kategorii teoretycznych, którymi się zajmuję i tendencje do poznawania nowej terminologii, systemów, zasad, ponieważ są one przypadkowe i zbędne dopódy, dopóki ostatecznie nie odkryję ich wagi dla swoich potrzeb poprzez szczególne i osobiste doświadczenie.
d) Z łatwością rozumiem dyskusje, które skupiają się na wewnętrznej logice idei i systemów, jednak głównie jestem wzglęgem nich obojętny/a. Postrzegam takie logiczne systemy, jako bezwartościowe w osiągnięciu swoich celów i uważam je za całkowicie nieinteresujące i bezproduktywne.
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
swiatlo
Posty: 365
Rejestracja: sobota, 17 kwietnia 2010, 22:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Na krańcu świata

Re: Socjonika - Test poskładany

#54 Post autor: swiatlo » poniedziałek, 4 lipca 2011, 20:24

THANKS kiedy przetłumaczysz następne pytanie ?
troll ze schizofrenią

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Test poskładany

#55 Post autor: inv » poniedziałek, 4 lipca 2011, 21:17

9

a) Jestem spokojny/a, zrównoważony/a; nigdy nie tracę spokoju; mogę się wydawać osobą biernie agresywną; przeważnie mam stabilny nastrój; jestem bardziej reakcyjny/a, niż aktywny/a; w okresach braku aktywności mam tendencje do wiercenia się, bądź bawienia się czymś.
b) Jestem zapobiegawczy/a, niespokojny/a; jest mi trudno się zrelaksować, dopóki nie jestem zmęczony/a; jestem osobą z kilkoma fazami intensywności energetycznej podczas; mam tendencję do [wiercenia się/niespokojnego zachowania], gdy jestem zmuszony/a do pozostawania bezczynnym/ą przez dłuższe okresy czasu.
c) Jestem zrelaksowany i idę z prądem; Łatwo mi pozostawać przez długie okresy czasu beż jakiegokolwiek zajęcia, lub na niższym poziomie doenergetyzowania; mam niewielkie tendencje do bycia niespokojnym, gdy muszę pozostawać nieaktywny/a przez dłuższy okres czasu.
d) Jestem elastyczny/a i mobilny/a; jestem impulsywny/a, przesuwając się z pozornej nieaktywności do wybuchów energii do kilku razy na dzień, podczas których wykazuję niecierpliwość; mam tendencję do [wiercenia się/niespokojnego zachowania], gdy jestem zmuszony/a do pozostawania bezczynnym/ą przez dłuższe okresy czasu.

10

a) Jestem ostry/a, agresywny/a i zachowawczy/a. Moje zachowanie pełne jest kontrastów i nieprzewidzianych działań--mogę być często osobą delikatną i czułą dla tych, których kocham i zarazem moje poczucie humoru zawiera sarkazm i ciętą ironię.
b) Jestem bardzo ciekawski/a i gadatliwy/a i zarazem wewnętrznie spięty/a. Często podważam własne decyzje. Jestem emocjonalnie wyzwolony/a i artystyczny/a i łatwo wyrażam uczucia. Jestem świadomy nastrojów innych ludzi i umiejętny w skutecznym manipulowaniu nimi.
c) Jestem samowystarczalny/a, cichy/a, "związany/a", suchy/a, poprwny/a i niedostępny/a. Jestem bardzo grzeczny/a, zwracam uwagę na szczegóły w rozmowach i lubię, gdy wyrażane są dokładne i wyjaśnione opinie na dany temat. Jakkolwiek, czasami kończę te dyskusje zablokowany/a zbędnymi mi detalami.
d) Jestem cichą, taktowną, "ospałą" i nieśmiałą jednostką. Wydaję się być wyrwany/a z kontekstu rzeczywistości, bezwładny/a i kiepsko przystosowany/a do życia, jednak posiadam dobrą intuicję, która wspiera mnie w nawiązywaniu przydatnych mi relacji i uzyskiwaniu wsparcia wpływowych ludzi.

11

a) Jestem skromny/a, "związany/a" i uprzejmy/a. Uparcie i bezkompromisowo utrzymuję stanowisko. Dostarczam konkretnych powodów, zamiast wydumanych i kapryśnych, gdy tłumaczę swoje motywy. Czasami izoluję się od znajomych by zatopić sie w swoich problemach. Utrzymuję rezerwę i jestem lakoniczny podczas rozmów.
b) Jestem bezpośredni/a w zachowaniu i rozmowie, i w moich bystrych osądach, które często prowadzą do etycznych dylematów. Wole być zaangażowany/a w coś przydatnego dopóty, dopóki to nie zostanie ukończone. Jestem stale spięty/a i trudno jest mi się rozluźnić.
c) Jestem wewnętrznie skupiony/a i zarazem rozkojarzony/a, mając tendencje to nieprzewidzianych kontrastów w zachowaniu, gdzie wstydliwość i apatia zastępują się emocjonalnymi wznosami, zdecydowaniem i aktywnością. Zgodnie ze swoja wolą odkrywam problemy innych ludzi, próbując odnaleźć ścieżki wyprowadzające z trudnych sytuacji i dając dobre, przydatne rady.
d) Początkowo mam tendencje do utrzymywania dystansu w rozmowach i mogę wydawać się surowy/a i/lub zimny/a. Jakkolwiek stopniowo to wrażenie rozprasza się, gdy uświadamiam sobie moje szczere uczucia i pragnienie współpracy. Lubię korzystać z mojej wiedzy by doradzać i oświecać, jednak tylko w wąskiej grupie.











a ostatnie 2 jutro.
nie chce mi się teraz.
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Test poskładany

#56 Post autor: inv » wtorek, 5 lipca 2011, 21:25

zrobione.
teraz trzeba tylko poczekać, aż to poukładają w całość.

dla spokoju, wrzucę też tutaj.


12

a) Jestem miły/a i koleżeński/a, jednak mogę się wydać uparty/a w chwili, gdy ważne pytania kierowane są w moją stronę. Głównie kończę, co zaczynam i trudno mi przerwać pewną czynność, gdy już ją rozpocząłem/ęłam, a gdy juz to zrobię mogę mieć poczucie straty czasu i żałować tego później.
b) Jestem przeważnie cichy/a, poważny/a, uwiązany/a, często bezkompromisowy/a, a nawet kategotyczny/a w moich osądach. Kiedy nie jestem zainteresowany/a tematem rozmowy pozostaję cichy/a i poważny/a, jednak ten chłodny sposób postępowania jest trudny do utrzymania.
c) Jestem cichą, przyjemną osobą, która uwielbia atmosferę odpoczynku i komfortu. Próbuję uosabiać wyrafinowany gust. Jestem hojny/a, taktowny/a, a moja obecność uspakaja innych.
d) Często sprawiam wrażenie, że chodzę z głową w chmurach, co wydaje się dziecinne i naiwne. W towarzystwie jestem doświadczonym/ą rozmówcą; odczytuję wiele i jestem zainteresowany/a, chętnie omawiam nowe informacje z osobami towarzyszącymi i jestem zainteresowany/a ich zdaniem.
e) Nie mogę zdecydować pomiędzy żadną z odpowiedzi, lub nie są one powiązane ze mną.

13

a) Dla innych mogę wydawać się osobą delikatną i miłą, lecz w środku jestem bardziej ścisły/a i nieufny/a. Potrafię być uparty w odmawianiu innym pozwolenia, by przekonać się do innego punktu widzenia. Nie lubię narzucać się innym, jednak gdy wchodzę w sytuację, gdzie wymagane są duże środki moralne potrafię być ostry/a i bezkompromisowy/a
b) Jestem zdezorientowany tylko w chwilach wielkich trudności i pilnie pracuję, by zakończyć dane mi zadania. Pomimo nawyku do refleksji, jestem osobą rezolutną w moich słowach i czynach. Mam tendencje do długiego rozmawiania; pragnienie by wydawać się stałym/ą, ostrożnym/ą i powaznym/ą sprawia, że wydaję się kimś sztywnym, gdy rozmawiam.
c) Jestem emocjonalną, mrukliwą osobą. Często podejmuję się zbyt wielu zadań i w związku z tym tracę swoją energię. Pomimo to, że mogę być zgryżliwy/a, drażliwy/a, nie zapominam, by chwalić. Pomimo to, że kogoś opieprzam i żartuję sobie z kogoś w sposób uszczypliwy, mogę również być bardzo miły/a i pomocny/a dla innych, jeżeli istnieje taka potrzeba.
d) Jestem cichą, zrównoważoną, a nawet ospałą osobą, która trzyma ludzi na psychologicznym dystansie. Jestem wewnętrznie skromny/a, jednak próbuję to skryć pod maską ironii. Jestem porządnym/ą racjonalizatorem/ką zdolnym do wykrycia i porzucenia zbędnych spraw.
e) Nie mogę zdecydować pomiędzy żadną z odpowiedzi, lub nie są one powiązane ze mną.
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Membaris
Posty: 124
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 20:04
Lokalizacja: B-tów

Re: Socjonika - Test poskładany

#57 Post autor: Membaris » czwartek, 7 lipca 2011, 21:56

Pierwszy test, w którym mi wyszło ESE.
Chociaż niektóre pytania były naprawdę dziwne i jak wahałam się pomiędzy np. dwiema odpowiedziami to zaznaczałam te na korzyść mojego typu.

65% ESE
59% SEI
53% IEI
50% ILE
50% IEE
50% EIE
44% SLI
44% SLE
41% EII
41% LIE
38% LII
38% LSE
38% SEE
32% LSI
32% ILI
29% ESI
ESE Si

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Socjonika - Test poskładany

#58 Post autor: Cotta » czwartek, 7 lipca 2011, 22:18

Dzięki inv za tłumaczenie.

The Analyst (LII)

41% ILE, 79% LII, 32% SEI, 24% ESE, 26% SLE, 71% LSI, 50% IEI, 29% EIE, 18% SEE, 44% ESI, 71% ILI, 44% LIE, 26% IEE, 71% EII, 47% SLI and 32% LSE!
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Socjonika - Test poskładany

#59 Post autor: Snufkin » czwartek, 7 lipca 2011, 22:47

The Observer (ILI)

26% ILE, 50% LII, 29% SEI, 24% ESE, 24% SLE, 47% LSI, 65% IEI, 41% EIE, 44% SEE, 56% ESI, 71% ILI, 50% LIE, 47% IEE, 71% EII, 38% SLI and 24% LSE!
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 1024
Rejestracja: sobota, 27 września 2008, 16:42
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Socjonika - Test poskładany

#60 Post autor: Piotr » czwartek, 7 lipca 2011, 23:09

85% LII (z większością odpowiedzi się dosyć utożsamiałem)
Spoiler:
Snufkin, a czemu nie EII?
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 lipca 2011, 23:19 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ