Czwórki a znak zodiaku

Jestem 4, mój zodiakalny żywioł to:

Ogień (Baran, Lew, Strzelec)
64
22%
Powietrze (Bliźnięta, Waga, Wodnik)
82
28%
Ziemia (Byk, Panna, Koziorożec)
70
24%
Woda (Rak, Skorpion, Ryby)
81
27%
 
Liczba głosów: 297

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

Czwórki a znak zodiaku

#1 Post autor: aliszien » poniedziałek, 20 listopada 2006, 10:15

Ciekawe czy mnie moderator przesunie albo zablokuje :twisted:
Był już taki wątek na ogólnym, ale skończył się... kłótnią?

Szura: Nie przesunie, nie zablokuje, nie usunie, bo jak sam temat wskazuje dotyczy on Czwórek a nie ogółu.

Nie rozumiem, po cóż ta zjadliwa uwaga, doprawdy. :roll: Jeśli nie jesteś pewna czy temat jest ok to można wysłać PMkę. Ja nie gryzę ani nie wyrywam nóżek z wiadomej części ciała. ;) A tego typu "ataki" nie robią na mnie wrażenia, ja tylko staram się utrzymać ład i porządek na forum, cokolwiek byś o tym nie sądziła. :twisted:



Czy są jakieś korelacje? :wink:
Mój słoneczny znak zodiaku - Baran - nie ma się nijak do czwórki :!:
Ale patrząc na ascedent w Koziorożcu i mocno obsadzony znak Ryb, to już jesteśmy w przedpokoju, jeśli nie w domu (ascedentalne Koziorożce mają wpisane w umowę z astrologią depresje :lol: , Ryby dają nademocjonalność).
A może to słońce w Baranie ratuje mnie przed kompletnym stoczeniem się w basen z nieszczęściami :wink:

PS: Chętnym mogę podać znak ascedentalny, bo mam program na kompie (potrzeba daty, godziny i miasta urodzenia) :twisted:


4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Igriana
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 01:44
Lokalizacja: z Gdziebądź
Kontakt:

#2 Post autor: Igriana » poniedziałek, 20 listopada 2006, 11:53

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła! Ale to jedna z moich sztandarowych cech =='

No więc 05.12.85 10:55 Łódź ;)

Czekam z utęsknieniem...

PS.Generalnie jestem strzelcem, ale nie wiem niemalże nic na swój temat w tym zakresie O.o Jakoś znaki zodiaku mnie denerwują trochę ^^
"Proszę nie strzelać do pianisty. Robi co może." Oscar Wilde

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#3 Post autor: aliszien » poniedziałek, 20 listopada 2006, 12:17

Igriana pisze:
No więc 05.12.85 10:55 Łódź ;)
Ascedent w pierwszych stopniach Wodnika (wystarczy o kwadrans wcześniejsza godzina i już byłoby inaczej). W dodatku silnie obsadzony Strzelec.

Też mało czwórkowe zestawienie - chyba, że jesteś pogodzoną z losem czwórką, którą nie miotają naurozy i depresje :D

Nie jestem mocna a astrologii - to domena mojej przyjaciółki (9w1), która zapewne znalazłaby wytłuamczenie w kosmogramie na każdą cechę charaktektu :lol:


PSL: Nie jestem na forum od dawna - czy wspominanie o astrologii tutaj, to jak husta na głowie muzułmanki we francuskiej szkole :?:
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Igriana
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 01:44
Lokalizacja: z Gdziebądź
Kontakt:

#4 Post autor: Igriana » poniedziałek, 20 listopada 2006, 12:39

Nie jestem depresyjnym typem czwórki ^^ Zdecydowanie nie. Raczej na odwrót, staram się być optymistką i wielu ludzi mi mówi, że mam silną osobowość XD

Zawsze wiedziałam, że strzelec to mój znak XD A Wodnikiem jest mój tata i jesteśmy do siebie nienormalnie podobni ^^

Dzięki

PS. Też jestem nowa i czuję się troszkę nieswojo na razie ^^ Zobaczymy jaki będzie odzew stałych bywalców.
"Proszę nie strzelać do pianisty. Robi co może." Oscar Wilde

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#5 Post autor: Green Eyes » poniedziałek, 20 listopada 2006, 13:44

witam,
tez nowa :)
nie znam sie na ascedentach, silnych osadzeniach itp.. ale wiem ze jestem wodnikiem a ten znak do czworki pasuje idealnie, choc co mnie rozni od mojego znaku i czworki to zywiolowosc, temperament, kompletny brak nastrojow depresyjnych -> na to pewno ma wplyw moj ascedent, wiec moze pomozecie mi go odkryc??
jestem z 28.01.1982 , 13.30

upss
a miejsce to Krosno

Szura: Jest taki śliczny guziczek ZMIEŃ. ;)

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#6 Post autor: aliszien » poniedziałek, 20 listopada 2006, 13:50

Green Eyes pisze:witam,
jestem z 28.01.1982 , 13.30
Ascedent w Raku :)
Czyli jakaś emocjonalność jest :wink:

Widzę, że ściąga coraz więcej pozytywnie do życia nastawionych czwórek :lol:
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

Re: Czwórki a znak zodiaku

#7 Post autor: aliszien » poniedziałek, 20 listopada 2006, 13:57

To dla tych, którzy nie mają pojęcia co to ascendent/ascedent (w necie natykam się na obie nazwy):

Tradycyjne źródła astrologiczne głoszą, że Ascendent jest jednym z najważniejszych i najbardziej czułych punktów w horoskopie, który opisuje nasz wygląd, osobowość, pierwsze wrażenie wywierane na innych, sposób w jaki wchodzimy w relacje z otoczeniem, a nawet nastrój, jaki panował podczas naszych narodzin.
4w5, INFj, sp/sx

Jadeitea
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 20:02
Lokalizacja: z Warszawy
Kontakt:

#8 Post autor: Jadeitea » poniedziałek, 20 listopada 2006, 20:39

Ja jestem Panną z ascendentem w Byku, czyli jakaś taka niewydarzona. Ciekawe, czy pasuję znakowo do 4w5? :)

26.08.1986 21:45

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 20:59

#9 Post autor: Michał » poniedziałek, 20 listopada 2006, 21:20

Strzelec, 09.12.1990
4w5

Awatar użytkownika
Igriana
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 01:44
Lokalizacja: z Gdziebądź
Kontakt:

#10 Post autor: Igriana » poniedziałek, 20 listopada 2006, 21:25

Strzelec jest popularny wśród czwórek, czy mi się tylko wydaje?? Uległam pozorom?? ^^
"Proszę nie strzelać do pianisty. Robi co może." Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#11 Post autor: Avin » poniedziałek, 20 listopada 2006, 21:31

no to ja jestem chyba jedynym bykiem wsrod 4, sa jakies inne, bo czuje sie teraz osamotniona...
a jak sie sprawdza ten ascendent-bo ja nie wiem, ktos mi powie, moze na pw?
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
Mamba
Posty: 115
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 12:52

#12 Post autor: Mamba » poniedziałek, 20 listopada 2006, 22:21

Ja jestem spod znaku Barana (=="), ascendent w Wadze. Ascendent trochę pasuje, znak w ogóle. Cóż, moim skromnym zdaniem zodiak to największy shit pod (o ironio!) słońcem, ale może to mi nic się nie sprawdza ;) ogólnie nie wierzę w powiązanie osobowości z datą urodzenia i innymi takimi. Ale i tak numerologii nic nie przebije. Jestem numeroligiczną 8, a jak to czytam, to odnoszę wrażenie, że to co tam wypisują to moje zupełne przeciwieństwo. Cóż, widać liczby kłamią. Enneagram rządzi ;) (aha i podoba mi się w nim to, że patrząc na daną osobę dość łatwo możesz ustalić jaki kto ma typ. W niczym innym tak nie ma. No ale zgadywanie typów znajomych jest trochę uzależniające, chyba nie ma osoby u której bym tego nie próbowała).
Chyba jednak niezbyt zdrowa 7w8 :) ale taka, która ma w sobie coś z 4w3. (ENFP) sx/so/sp

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#13 Post autor: aliszien » wtorek, 21 listopada 2006, 09:38

Avin pisze: a jak sie sprawdza ten ascendent-bo ja nie wiem, ktos mi powie, moze na pw?
Trzeba znać datę, godzinę i miejsce urodzenia i mieć tablice, albo program komputerowy :lol:

PS: Ja mam.
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#14 Post autor: aliszien » wtorek, 21 listopada 2006, 09:41

Mamba pisze:(aha i podoba mi się w nim to, że patrząc na daną osobę dość łatwo możesz ustalić jaki kto ma typ. W niczym innym tak nie ma. No ale zgadywanie typów znajomych jest trochę uzależniające, chyba nie ma osoby u której bym tego nie próbowała).
Ciekawe, bo moja przyjaciółka-astrolożka po wyglądzie i zachowaniu osoby potrafi wychwycić jej asedent :lol: I to jest dopiero u nie uzależniające (mnie tym zaraziła).

Astrologia to system wielu powiązań, więc nawet jeśli zodiak czy ascedent nic ci nie mówi o tobie, to znaczy, że masz w kosmogramie inne kluczowe punkty, które określają twoją osobowość :lol:
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Mamba
Posty: 115
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 12:52

#15 Post autor: Mamba » wtorek, 21 listopada 2006, 15:57

Astrologia to system wielu powiązań, więc nawet jeśli zodiak czy ascedent nic ci nie mówi o tobie, to znaczy, że masz w kosmogramie inne kluczowe punkty, które określają twoją osobowość Laughing
Cóż, być może, ale raczej nie wierzę w takie rzeczy ;] a swoją drogą mam prośbę, bo widzę, że w dziedzinie astrologii jesteś już obeznana- mogłabyś wypisać mi tutaj całe znaczenie ascendentu w Wadze? Bardzo bym prosiła ;) bo jak czytałam znaczenia ascendentów to raczej było to napisane tak z grubsza, a może jednak coś w tym jest i się zgadza...
Chyba jednak niezbyt zdrowa 7w8 :) ale taka, która ma w sobie coś z 4w3. (ENFP) sx/so/sp

ODPOWIEDZ