Spotkanie Dwójek

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
enngiv
Posty: 209
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie Dwójek

#1 Post autor: enngiv » sobota, 10 maja 2008, 13:04

Wpadłem na dosyć nieoryginalnego pomysła...

Propounuję się spotkać, miejsce, czas drogą dwójkowej demokracji...
Założeniem koniecznym dla takiego spotkanie, dla każdej dwójki, winno być silne postanowienie pokory, zero oczekiwań!!!Wyeliminuję to strach i stres...Po przez pokorę stajemy się bogatsi...so??

Nie ukrywam, że randki w ciemno są największą zmorą...ale...bardzo chętnie poznam też faceta dwa...generalnie myśle że każdy z nas mógłby spojrzeć na kilka ciekawych ścieżek.

Proponuję każdy, kolejny weekend...Warszawa.



Tenar
Posty: 338
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

#2 Post autor: Tenar » sobota, 10 maja 2008, 14:38

Bardzo chetnie tylko że ja nie dam rady do Warszawy. Całkowity brak funduszy na bilet.
"Jeżeli już mam wierzyć w coś, czego nie widać, to wolę wierzyć w cuda niż w bakterie".

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#3 Post autor: Orest_Reinn » sobota, 10 maja 2008, 15:13

Przede wszystkim: kto skąd jest i jak daleko mógłby jechać? To pomoże ustalić najdogodniejszą lokalizację.
Ja z Gdyni, nie wiem jeszcze jak u mnie z dojazdem. I raczej nie w tym miesiącu.

Tenar
Posty: 338
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

#4 Post autor: Tenar » sobota, 10 maja 2008, 15:21

No, a ja z Krakowa, czyli W-wa akurat pośrodku :lol:
"Jeżeli już mam wierzyć w coś, czego nie widać, to wolę wierzyć w cuda niż w bakterie".

Awatar użytkownika
Adaras
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 21:40

#5 Post autor: Adaras » sobota, 10 maja 2008, 20:36

a ja też z Gdyni, więc można u Nas... mamy morze, jest nas więcej w Gdyni :)
przegłosowane ^^
2w1 z odchyleniem ku 5w6.
ENFp 75%sx 25%so

Advanced Global Personality Test Results

Tenar
Posty: 338
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

#6 Post autor: Tenar » niedziela, 11 maja 2008, 13:04

A przywieziecie nas? :lol: Mówiąc poważnie, to na upartego mogę uciułać coś na bilet, ale prędzej do Warszawy niz do Gdyni. A spotkac chciałabym się.
"Jeżeli już mam wierzyć w coś, czego nie widać, to wolę wierzyć w cuda niż w bakterie".

Awatar użytkownika
Adaras
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 21:40

#7 Post autor: Adaras » niedziela, 11 maja 2008, 21:30

Nie no żart ;)
Ciężko byłoby się spotkać...
chyba.... chyba że pojedziemy sobie na biwak pod namioty w wakacje, w to samo miejsce...
oczywiście każdy bierze też swoje jakieś towarzystwo, nie musimy tylko ze sobą spędzać czasu :)
2w1 z odchyleniem ku 5w6.
ENFp 75%sx 25%so

Advanced Global Personality Test Results

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#8 Post autor: Orest_Reinn » niedziela, 11 maja 2008, 21:38

W sumie mało nas, sami nic nie zorganizujemy. Podłączmy się po prostu pod jakiś ogólnoenneagramowy zjazd.

Awatar użytkownika
Adaras
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 21:40

#9 Post autor: Adaras » niedziela, 11 maja 2008, 21:41

ale to i tak nie zmienia faktu że trzeba gdzieś pojechać :P mieszkamy po całej Wo... tzn Polsce, więc zawsze prawie każdy będzie musiał się wykosztować na bilet
2w1 z odchyleniem ku 5w6.
ENFp 75%sx 25%so

Advanced Global Personality Test Results

Awatar użytkownika
Epona
Posty: 283
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 21:49
Lokalizacja: Opole

#10 Post autor: Epona » niedziela, 11 maja 2008, 22:35

ja nic nie sugeruję, ale Opole to takie piękne, małe miasteczko ; )
a tak serio mi jedynie Wrocław pasuje na miejsce spotkań, dalej raczej nie pojadę...
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.

2w1

Awatar użytkownika
enngiv
Posty: 209
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 12:29
Lokalizacja: Warszawa

hm

#11 Post autor: enngiv » poniedziałek, 12 maja 2008, 15:18

Przewidzalem
ogolny chaos
prpopzycje cigania ze soba klakierow
natretnego oresta...

Sluchajcie...
Nie zgadzam sie na przydupasow, nie przesadzajcie, nikt was nie zje a troche samotnosci nie zaszkodzi. Po drugie, jak kogos nie stac na bilet to jest to smutne i to zamyka tej osobie droge do spotkania.Moja propozycja w szerszej perspektywie jest bardzo atrakcyjna, kazdy z nas jest dawca i kazdy jest inny co czyni grupe takich ludzi bardzo okreslonym zbiorem o zaskakujacych elementach...po jaka cholere mam cignac za soba jakiegos pasozyta...jak mowilem to spotkanie jest wymagajace...jako ze znam swoja nature, pomyslcie jaka biore na siebie odpowiedzialnosc...i piszcie pelnymi zdaniami...tekst typu jak mieszkam gdzies, hahahaha, tam mieszkam jest ponizej krytyki...czekam na wykrystalizowanie sie w miare stabilnych elementow gotowych na spotkanie...do uslyszenia.

Orest renin w tym temacie togenerator spamu

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#12 Post autor: Orest_Reinn » poniedziałek, 12 maja 2008, 18:44

Natrętny generator spamu - to ja! :D

Tenar
Posty: 338
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

#13 Post autor: Tenar » poniedziałek, 12 maja 2008, 20:40

Powtarzam, jak ustalimy pewne kwestie, na bilet uciułam jakoś. Pomysł jest naprawde fajny (ciekawie będzie spotkac tyle Dwójek), tylko ustalmy coś konstruktywnego. Epona nie da rady dalej niż do Wrocławia (Eponko, a może jednak?!), a ja z kolei mam bliżej do Warszawy niz do Wrocławia. Więc możemy zrobić tak, że albo wszyscy będa niezadowoleni bo będa musieli się przemieścić, czyli sptokamy się w jakiejś miejscowości, gdzie każdy będzie miał jednakowo daleko, albo część bedzie niezadowolona, bo będzie musiała dojechać. Osobiście ze wszystkich miast bliżej centrum Polski wolę Warszawę bo byłam tam parę razy (hehe, nawet w plan się wyposażyłam :P) i czułabym się bardziej komfortowo niż np we Wrocławiu, którego na oczy nie widziałam.
"Jeżeli już mam wierzyć w coś, czego nie widać, to wolę wierzyć w cuda niż w bakterie".

Awatar użytkownika
Epona
Posty: 283
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 21:49
Lokalizacja: Opole

#14 Post autor: Epona » poniedziałek, 12 maja 2008, 21:10

Ja również nie znam żadnego z polskich miast oprócz mojego Opola i Wrocławia, dlatego nie jest mi na rękę inne miasto, ale jak trzeba, to może nazbieram na bilet.
Bardziej interesuje mnie data. Do sesji raczej nie dam rady, chyba,że dopiero po sesji...
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.

2w1

Awatar użytkownika
enngiv
Posty: 209
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 12:29
Lokalizacja: Warszawa

hm...

#15 Post autor: enngiv » wtorek, 13 maja 2008, 14:20

Będzie dobrze...

Bilet weekendowy na pociągi pospieszne po calej polsce to koszt 60zł...
Jestem w stanie dołożyć 100zł na bilety dla innych...czyli 100/ilość dwójek, które potzrebują...
Proponuję aby wybór miejsca łączył się z odpowiedzialnością i obowiązkami, czyli jeśli wybieram Zamość i jestem z Zamościa to zajmuję się takimi rzeczami jak ewentualne miejsca noclegowe + atrakcję...ja proponowałbym na pierwszy wieczór ognisko, a drugi wieczór dyskoteka lub clubbing(nie koniecznie taniec)...chciałbym zakosztować jak najwięcej wymiarów dawcy...

Na ognisku naładujemy akumulatory, zeby na drugi dzien kosic tlumy:)

ODPOWIEDZ