Nienawidzę szczerze 4!!!

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#211 Post autor: Absynt » czwartek, 22 maja 2008, 01:08

No dobra, niech bedzie, racja. Tragiczny romantyk. Van Gogh i Cobain. Pieprzone ema, samobojcy, kochaja jak nikt, nienawidza jak nikt inny, artystyczne dusze. The Biggest Loosers. Samobojcy.

SFW?

Come as you are
As you were
As I want you to be

As a friend

Tak, tak, wlasnie slucham. Juz od przedszkola Kurcik byl moim idolem :twisted:.


6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 147
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 15:22

#212 Post autor: Lawenda » czwartek, 22 maja 2008, 14:20

Absynt pisze:No dobra, niech bedzie, racja. Tragiczny romantyk. Van Gogh i Cobain. Pieprzone ema, samobojcy, kochaja jak nikt, nienawidza jak nikt inny, artystyczne dusze. The Biggest Loosers. Samobojcy.
I dlatego kocham Czwórki. Straszliwe, egocentryczne dziwaki.

Co do sławnych ludzi to odnosze wrażenie, że te wszystkie słynne ćpuny jak Pete Doherty czy Amy Winehouse są Czwórkami.
"Chcę być większy niż moja sztuka"
- Herbert von Karajan

4w3 sx/sp INFp

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#213 Post autor: Matea » piątek, 23 maja 2008, 12:15

"Słońce z deszczem wywołuje tęczę"

Myślę ,że tym zdaniem Absynd idealne podsumował czwórkowe podejście do życia.

Żeby kxxxx zrozumieć czwórkę ,trzeba siedzieć w jej środku ot co.
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#214 Post autor: mith » piątek, 23 maja 2008, 15:31

jeśli to miało na celu obrazić mnie i inne 4 to gratuluje :) nie wiem jak u innych ale jak to czytałem to aż mi się łezka w oku zakręciła :D
Taak nienawidź nas :twisted: zło jest w tobie
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

liliangish
Posty: 51
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2008, 15:27

#215 Post autor: liliangish » piątek, 23 maja 2008, 16:13

mith pisze:jeśli to miało na celu obrazić mnie i inne 4 to gratuluje :) nie wiem jak u innych ale jak to czytałem to aż mi się łezka w oku zakręciła :D
Taak nienawidź nas :twisted: zło jest w tobie
hehehehe, potwierdziles tym samym po raz setny to o czym pisalam. Ja wyrazilam swoja opinie ktora nie powinna was interesowac, bo nie jestem ani autorytetem w sprawie ani nikim dla was waznym (korzystam tylko z mozliwosci netu do wlasnej opinii) a jestes kolejna 4 ktora wziela to do siebie. Jestescie przewidywalni jak to ze po maju jest czerwiec i niepewni siebie ze az smutno.

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#216 Post autor: agda » piątek, 23 maja 2008, 16:51

matko, jak ta liliangish mnie dobija..

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#217 Post autor: In3orn » piątek, 23 maja 2008, 17:30

liliangish pisze:
mith pisze:jeśli to miało na celu obrazić mnie i inne 4 to gratuluje :) nie wiem jak u innych ale jak to czytałem to aż mi się łezka w oku zakręciła :D
Taak nienawidź nas :twisted: zło jest w tobie
hehehehe, potwierdziles tym samym po raz setny to o czym pisalam. Ja wyrazilam swoja opinie ktora nie powinna was interesowac, bo nie jestem ani autorytetem w sprawie ani nikim dla was waznym (korzystam tylko z mozliwosci netu do wlasnej opinii) a jestes kolejna 4 ktora wziela to do siebie. Jestescie przewidywalni jak to ze po maju jest czerwiec i niepewni siebie ze az smutno.
Równie dobrze moge napisać, że każda kobieta to dziwka i wysnuć teze, że każda, która zaprzeczy jest "przewidywalna jak to ze po maju jest czerwiec i niepewna siebie ze az smutno." ... zal.ru/liliangish

A żeby nie było, że tylko odbijam piłeczke - jakbyśmy byli niepewni siebie, to byśmy bali sie tu wypowiadać w obawie przed pojazdem czy wyśmianiem ze strony innych. Przewidywalność - coś jak z tą dziwką - zrób może poważniejsze eksperymenty...
Ostatnio zmieniony piątek, 23 maja 2008, 17:32 przez In3orn, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#218 Post autor: mith » piątek, 23 maja 2008, 17:32

liliangish pisze:
mith pisze:jeśli to miało na celu obrazić mnie i inne 4 to gratuluje :) nie wiem jak u innych ale jak to czytałem to aż mi się łezka w oku zakręciła :D
Taak nienawidź nas :twisted: zło jest w tobie
hehehehe, potwierdziles tym samym po raz setny to o czym pisalam. Ja wyrazilam swoja opinie ktora nie powinna was interesowac, bo nie jestem ani autorytetem w sprawie ani nikim dla was waznym (korzystam tylko z mozliwosci netu do wlasnej opinii) a jestes kolejna 4 ktora wziela to do siebie. Jestescie przewidywalni jak to ze po maju jest czerwiec i niepewni siebie ze az smutno.
Oczywiście to jest twoja opinia o nas, jednak nie powinnaś chyba generalizować stwierdzając: Agh nienawidzę wszystkich 4. Wszystkie 4 to skur***** przeklinam ich i nie chce miec z nimi do czynienia ^^
Jeśli chodzi o zięcie to do siebie to to była ironia :p
Niewiele mnie obchodzi co sądzi o nas osoba której nie znam :D
A do osób z góry: spokojnie niech wyrazi swoją opinie kazy ma do tego prawo,czyż nie ?
Po co się załamywać. Zamiast dac sie prowokowac lepiej olać
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#219 Post autor: In3orn » piątek, 23 maja 2008, 17:37

mith pisze:Niewiele mnie obchodzi co sądzi o nas osoba której nie znam :D
A mnie obchodzi, bo spotykam takich ludzi na codzień i na codzień widze jak za darmo dobijają innych... po jaki chxx? I tylko dlatego, że ich nie znają? To jest powód do negatywnego wyrażania się o innych? Imo nie ustępują oni niczym nazistom... i może ich w tym momencie obrażam, ale mam do tego pewne podstawy (rozprzestrzenianie negatywnych emocji/niszczenie innych), których nie widze w postach takich osób jak liliangish :evil:
Don't give up! Never give up! Never back down!

liliangish
Posty: 51
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2008, 15:27

#220 Post autor: liliangish » piątek, 23 maja 2008, 18:44

Mith widzisz, zwroc uwage na moj post. Bo ja wlasnie wyrazilam tylko i wylacznie wlasna opinie i do tego mam niezaprzeczalne prawo. Moj post nie brzmial "wszystkie 4 to gowno" ale "ja nienawidze". Tylko ja i reszta mnie nie obchodzi. Post dotyczyl przykladow kilkunastu przedstawicieli tego typu, ktorych poznalam, na podstawie ktorych moge wyciagac wnioski na wlasny uzytek i dzielic sie z nimi gdzie tylko zapragne. I naprawde wieszanie na mnie psow za post nie robi na mnie wiekszego wrazenia.
A co do okreslenia "kxxxx". Jesli napisze (dla przykladu) "wszystkie blondynki to k...., to mam wrazenie ze te blondynki ktore maja gdzies takie opinie nawet sie nie beda wypowiadac bo to bzdura, a krzyk podniosa te ktore albo juz to kiedys slyszaly, albo maja cos na sumieniu. I tak samo jest z wami drogie czworeczki, mam wrazenie ze wszystkie cechy ktore juz zostaly w tym temacie wymienione uwieraja was i stad ta awantura..

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#221 Post autor: agda » piątek, 23 maja 2008, 20:46

liliangish, ja nie wiem, po ch.ja dyskutujesz z czwórkami, skoro tak ich nienawidzisz?
jeśli chcesz być taka logiczna w swoim gadaniu i ocenianiu innnych to najpierw spójrz na siebie - czy to nie dziwne, że skoro przyszłaś tu tylko orzec jakąś swoją opinię, masz zal do ludzi na temat których ona była, że zareagowali? Ja nie wiem, mieliśmy nie reagować tylko dlatego, byś później nie wyskakiwała z tekstami typu "powiedz do głupiego, że jest głupi to się obrazi"? Przecież ty taak dobrze wiesz, jakie są czwórki to czemu tak się dziwisz? mogłaś to wszystko przewidzieć.

Jak chcesz zostawić wszystko bez echa, to idź tam gdzie nie ma możliwości jego wytworzenia.

Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 126
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2006, 23:53
Lokalizacja: Wrocek

#222 Post autor: Romanov » piątek, 23 maja 2008, 20:55

In3orn pisze:jakbyśmy byli niepewni siebie, to byśmy bali sie tu wypowiadać w obawie przed pojazdem czy wyśmianiem ze strony innych.
wg mnie kiepski przykład. chroniąc się za pozornie szczelnym woalem internetowej anonimowości możesz być kim chcesz, bo nie próbujesz patrzeć ludziom w oczy.
Zawsze jest sposób
Wygrasz czy przegrasz, zostaw krew na lodzie

Obrazek

7w8 sx/sp/so <=> 6 <=> 3 ENTP/ xSTP wtorek

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#223 Post autor: In3orn » piątek, 23 maja 2008, 21:01

liliangish pisze:A co do okreslenia "kxxxx". Jesli napisze (dla przykladu) "wszystkie blondynki to k...., to mam wrazenie ze te blondynki ktore maja gdzies takie opinie nawet sie nie beda wypowiadac bo to bzdura, a krzyk podniosa te ktore albo juz to kiedys slyszaly, albo maja cos na sumieniu.
I błąd, bo zakładasz, że wiesz jak się zachowa każda blondynka. Nie dziwie sie, że nasze posty Ci pomagają, bo nieważne co napiszemy, jesteś w stanie dorobić do tego teorie, która Ci podpasuje, ale teoria to tylko teoria. Nie masz prawa powiedzieć, że wiesz jak się zachowa typowa blondynka, czy każda blondynka, bo nie jesteś wszechwiedząca - nie znasz każdej blondynki. Możesz jedynie powiedzieć, że Ty jako blondynka byś tak postąpiła, bo to tylko Twój sposób myślenia. Nie widziałem, żeby jacyś naukowcy potwierdzili, że większość blondynek myśli jak liliangish. To samo tyczy się też czwórek.

Z resztą zauważ, że w moja teoria jak zareaguje typowa blondynka jest zupełnie odmienna od Twojej, a czemu? Bo obydwie wychodzą z innego sposobu myślenia nie popartego żadnymi faktami. Nie mogą istnieć 2 różne teorie dotyczące tej samej rzeczy. Stąd wynika, że nie ważne jak mocno byś obstawała przy swoim - nie masz potwierdzenia w faktach - teoria może się pobawić w piaskownicy.
liliangish pisze:mam wrazenie
- to za mało

PS:
liliangish pisze:Post dotyczyl przykladow kilkunastu przedstawicieli tego typu, ktorych poznalam, na podstawie ktorych moge wyciagac wnioski
liliangish pisze:I tak samo jest z wami drogie czworeczki
To w końcu mówisz o nich, czy o nas?
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#224 Post autor: mith » piątek, 23 maja 2008, 21:19

liliangish pisze:Mith widzisz, zwroc uwage na moj post. Bo ja wlasnie wyrazilam tylko i wylacznie wlasna opinie i do tego mam niezaprzeczalne prawo. Moj post nie brzmial "wszystkie 4 to gowno" ale "ja nienawidze". Tylko ja i reszta mnie nie obchodzi. Post dotyczyl przykladow kilkunastu przedstawicieli tego typu, ktorych poznalam, na podstawie ktorych moge wyciagac wnioski na wlasny uzytek i dzielic sie z nimi gdzie tylko zapragne. I naprawde wieszanie na mnie psow za post nie robi na mnie wiekszego wrazenia.
A co do okreslenia "kxxxx". Jesli napisze (dla przykladu) "wszystkie blondynki to k...., to mam wrazenie ze te blondynki ktore maja gdzies takie opinie nawet sie nie beda wypowiadac bo to bzdura, a krzyk podniosa te ktore albo juz to kiedys slyszaly, albo maja cos na sumieniu. I tak samo jest z wami drogie czworeczki, mam wrazenie ze wszystkie cechy ktore juz zostaly w tym temacie wymienione uwieraja was i stad ta awantura..
No ale chyba przyznałem ci rację iż masz rpawo wyrazić swoją opinię więc o co ci chodzi ^^?
Ja mówie że generalizacja jest bez sensu i nie lubię gdy ktoś generalizuje, bo to świadczy wiele o tym człowieku i nie swiadczy raczej niczego dobrego
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#225 Post autor: In3orn » piątek, 23 maja 2008, 21:28

Romanov pisze:wg mnie kiepski przykład. chroniąc się za pozornie szczelnym woalem internetowej anonimowości możesz być kim chcesz, bo nie próbujesz patrzeć ludziom w oczy.
No dobra - generalizowałem :roll:
Ale jeśli chodzi o mnie to ja nie udaje. Z resztą po postach widać, że niektóre pisze zdenerwowany. A to znaczy, że jestem kontrprzykładem na niepewność czwórek. Mysle też, że nie jedynym, skoro nie tylko ja uczestnicze w tej wymianie (bądź co bądź między innymi moich) poglądów (których mógłbym się przecież wstydzić, gdybym był niepewny siebie).
Don't give up! Never give up! Never back down!

ODPOWIEDZ