Dlaczego na tym forum nie ma animacji ze zwierzątkami ?!

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
joe von pyehoo
Enneatyp: Obserwator

Re: Dlaczego na tym forum nie ma animacji ze zwierzątkami ?!

#31 Post autor: joe von pyehoo » środa, 31 marca 2021, 09:08

Obrazek

[1] Kurka wodna, nie mam na tym forum, kurka wodna, nawet swojego wroga.
Muszę o to zadbać w realu. Zobaczę czy mi się chociaż tam powiedzie.
Obrazek

[2] Ale wracając do enneagramu.
http://www.szpital.osw.pl/Portals/0/foto/wyniki.jpg
W internecie szpital z Ostrowa Wielkopolskiego umieścił przykładowy formularz z wynikami badań laboratoryjnych, wraz z wyjaśnieniami pod tym formularzem.
Wyobraźmy teraz sobie, że kierownik tego szpitalnego laboratorium jest fanatycznym wyznawcą enneagramu i po zrobieniu badań zostawia na formularzu tylko jedną linijkę a resztę wyników zamazuje czarnym flamastrem. Bo przecież tak się robi z wynikami testu na enneagram.
I oto widzimy dlaczego większość nawet szeregowych lekarzy medycyny traktuje psychologów tak jak traktuje się umysłowe karły. I do tego bezczelne umysłowe karły.
http://www.szpital.osw.pl/DZIA%C5%81ALN ... fault.aspx
Obrazek

[3] Na tym portalu zarejestrował się ostatnio pan/pani/as/itd/itp Robert Hobson.
Ciekawe czy jest on/ona/ono krewnym współautora następującej książki:
Obrazek

[4] Wstawka #010
........_@_* ........_@_*
Harry Potter & the Enneagram

Wystarczy powyższe zdanie wpisać do jakiejkolwiek wyszukiwarki internetowej np. Google, Ask Jeeves, itp, itd, i już można robić sobie bekę z enneagramu do końca naszych dni na tej arenie przyjemności i zadowolenia jakim jest niewątpliwie świat na którym żyjemy.

>>Wyszukiwarka internetowa to witryna (ang. search engine), która umożliwi Ci przeszukiwanie zasobów zgromadzonych w Internecie. Dzięki niej możesz wpisać w pole wyszukiwania określoną frazę czy pytanie. Nie musisz znać adresu URL interesującej Cię strony, a wystarczy nazwa marki, produktu czy zwykły opis cech przedmiotu np.: „opony zimowe cena”. Następnie otrzymujesz wiele wyników wyszukiwania w postaci listy podzielonej nawet na setki stron internetowych.<<

[5] Gorące pozdrowienia dla tych wszystkich którzy oglądają te moje posty wyłącznie dla animowanych zwierzątek:
Obrazek
Obrazek
:cheers:
Obrazek

Awatar użytkownika
AnetaK

#32 Post autor: AnetaK » czwartek, 1 kwietnia 2021, 02:16

joe von pyehoo pisze:
środa, 31 marca 2021, 09:08

Obrazek

W sensie, że jestem gruba? :evil:
"Kobiety warto kochać i je uwodzić. Z mężczyznami warto dyskutować i ich gwałcić" - Perwik

Awatar użytkownika
joe von pyehoo

#33 Post autor: joe von pyehoo » sobota, 1 maja 2021, 15:13

[1]
>>Beka - Co to znaczy? Definicja w słowniku Miejski.pl
www.miejski.pl › slowo-Beka
12 Sie 2006 ... Beka. 162. Czyli "coś śmiesznego", ubaw, zabawa. Wyraz określający rozbawienie, bądź też zaskoczenie. - Nie uwierzysz jaka beka, wczoraj ...<<

[2]
PATRON WYZNAWCÓW ENNEAGRAMU
PATRON WSZELKIEJ PSEUDONAUKI i nauki etatystycznej
>>Tomasz z Akwinu, Akwinata, łac. Thomas de Aquino (ur. ok. 1225, zm. 7 marca 1274) – filozof scholastyczny, teolog, członek zakonu dominikanów. Był jednym z najwybitniejszych myślicieli w dziejach chrześcijaństwa. Święty Kościoła katolickiego; jeden z doktorów Kościoła, który nauczając przekazywał owoce swej kontemplacji (łac. contemplata aliis tradere).<<

>>Akwinata mówi (Summa Theologiae rozdział LII 2):
"Jednak co do tego pomylili się niektórzy. Jedni bowiem nie potrafiąc wyjść poza wyobraźnię, przypuścili niepodzielność anioła na sposób niepodzielności punktu i dlatego myśleli, że anioł może być tylko w miejscu, które jest punktem. - Lecz jest oczywistem, że się omylili; punkt bowiem jest czymś niepodzielnym mającym położenie, lecz anioł jest niepodzielny istniejąc poza rodzajem ilości i położenia. Stąd nie potrzeba, by anioł miał określone jedno miejsce niepodzielne co do położenia, lecz czy to podzielne, czy niepodzielne, czy większe, czy mniejsze, według tego jak z wolnej woli stosuje swą moc do ciała większego lub mniejszego".<<
========
Miałbym do niego tylko jedno pytanie:
czy anioły [te upadłe i te nieupadłe] depilują sobie nogi czy też nie?

[3]
PATRON NIEWIERZĄCYCH [W ENNEAGRAM]
PATRON WSZELKIEJ [outsajderskiej] NAUKI
>>William Ockham, ang. William of Occam (ur. ok. 1285, zm. 9 kwietnia 1347 albo 1349) – filozof, teolog franciszkański z nurtu woluntarystycznego, twórca teorii teologicznych, które postawiły go w konflikcie z oficjalnym nauczaniem Kościoła rzymskokatolickiego. Zmarł niepojednany z Kościołem, ale po śmierci, w 1359 roku, został oficjalnie zrehabilitowany przez papieża Innocentego VI.<<

>>Brzytwa Ockhama (nazywana także zasadą ekonomii myślenia) – zasada, zgodnie z którą w wyjaśnianiu zjawisk należy dążyć do prostoty, wybierając takie wyjaśnienia, które opierają się na jak najmniejszej liczbie pojęć i założeń. Tradycyjnie wiązana jest z nazwiskiem Williama Ockhama.
Najbardziej znane sformułowanie tej zasady „Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę” (Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem) nie pochodzi od Ockhama, lecz od siedemnastowiecznego niemieckiego filozofa Johannesa Clauberga. Określenie takiej zasady jako brzytwy Ockhama (Novacula Occami et Nominalium) pojawia się po raz pierwszy u XVII-wiecznego filozofa i teologa Libertusa Fromondusa.<<
Obrazek
Moje pytanie;
jak ty chłopie nie umarłeś z głodu?

[4]
NOWY SERIAL : jak zwiększyć oglądalność tego forum
ODCINEK #001 AKCJA BEZPOŚREDNIA
Proponuję aby Pan Admin [5867 postów], wszyskie 5 osób z Zespołu administracyjnego [odpowiednio 1451, 606, 1177, 731, 116 postów] oraz wszyscy użytkownicy o ilości postów powyżej 100, co najmniej RAZ W TYGODNIU chodzili po domach swoich miast, miasteczek i wiosek zadając ludziom jedno pytanie:
>>Czy nie zechciałby/zechciałaby Pan/Pani porozmawiać o enneagramie?<<
W przypadku odmowy rozdawać ludności własnym sumptem przygotowane ulotki z adresem internetowym naszego forum.
Szczegółowe sprawozdania należy składać co najmniej raz na miesiąc. Proszę pamiętać o maseczkach FFP2 !!!
Obrazek

[5] Gorące pozdrowienia dla tych wszystkich którzy oglądają te moje posty wyłącznie dla animowanych zwierzątek:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
joe von pyehoo

#34 Post autor: joe von pyehoo » piątek, 7 maja 2021, 11:38

Obrazek
[1] Thomas Legstone, mój ulubiony blogger, napisał kiedyś:
>>Saturday, July 02, 2005 Today again...
No all people want to cheat you; for the first of all they want to cheat themselves.<<
Czyli tłumacząc to po mojemu:
Nie jest tak, że wszyscy ludzie chcąc ciebie oszukać; oni przede wszystkim chcą oszukać samych siebie.

Obrazek

[2] Muszę przyznać panu Anetakowi rację - strach wchodzić na to forum już nie tylko z powodu jego cmentarnego charakteru, ale ze względu na te ostrzegawcze okienka jakie wyskakują nam na ekranach komputerów:
Obrazek
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie TENCO MAKOTA przegrał to swoje forum grając w trzy kubki na jakiejś melinie w Nowej Hucie. On mi na takiego wygląda.

Obrazek

[4]
NOWY SERIAL : jak zwiększyć oglądalność tego forum

ODCINEK #002 KUCHNIA ENNEAGRAMU

Proponuję aby Pan Admin [5867 postów], wszyskie 5 osób z Zespołu administracyjnego [odpowiednio 1451, 606, 1177, 731, 116 postów] oraz wszyscy użytkownicy o ilości postów powyżej 100, co najmniej RAZ W TYGODNIU publikowali na tym forum, gdzieś w widocznym miejscu, swoje przepisy najsmaczniejszych potraw.
Kilka miesięcy temu jak szukałem do tego tematu receptury na zupę jarzynową trafiłem na zupę, która miała pół miliona lajków!!! A jaka ożywiona dyskusja tam była na temat walorów tej potrawy - coś niesamowitego!
Oczywiście potem można by co najmniej jakiś artykuł, jeżeli nie książkę, napisać co to powinny jeść a czego nie powinny jeść poszczególne numery enneagramu.
Internet wszystko przyjmie.Ludziska też.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ