Jak to z wami mężczyznami jest...?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#61 Post autor: boogi » środa, 17 czerwca 2009, 21:10

OK, w związku z tematem huśtania, mam pytanie techniczne: jak to się _dokładnie_ robi? Ja za gruby nie jestem, ale mimo to jednak trochę ważę, a ukochana moja jest ode mnie drobniejsza - nie chciałbym jej przygnieść ;)


"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#62 Post autor: Grin_land » środa, 17 czerwca 2009, 21:35

huśtanie...bez przesady..grunt to dobra podstawa (znaczy coś na czym osoba huśtająca siedzi) i żeby nie było różnicy wagi ponad 20 kg..co prawda ja zawsze miałam chude "ofiary" i ważyły koło 10-12 kg więcej niż ja :/ (a moze sama po prostu za chuda nie jestem...cóż)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#63 Post autor: danath » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:08

Jak tak was czytam...to wogle fajni jestescie :D :D miło by było gdzieś z wami wyskoczyc bo u mnie nie ma tylu sympatycznych ludzi :P

Jak sie huśta? No jak to jak :) Siadala sobie gdzies a ja bokiem na jej kolanach,potem obejmowala i kołysała nazywajac mnie "myszką,zajączkiem,bąbelkiem,żabką" itd 8) ale to tylko w takich sytuacjach...blizszych :P

Moze ma cos z tym wspolnego ze ja zawsze wiaze sie z dziewczynami które sa ode mnie odrobinke ale jednak... 1-3 cm wyzsze :lol: (ja 171 :evil: ) no i wogole wygladam dosyc młodo... (czyt. wzbudzam instynkt macierzyński 8) ) :lol: :lol: No więc jesli Grin_Land takowy instynkt odpowiednio nasilony posiadasz to wróże nam udane malzenstwo :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 czerwca 2009, 00:15 przez danath, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#64 Post autor: chupser » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:14

danath to kiedy idzemy na wodke? 8) dasz rade polowke na 2ch no nie? : P, albo litra na 4ech :D

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#65 Post autor: boogi » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:15

danath pisze:nazywajac mnie "myszką,zajączkiem,bąbelkiem,żabką" itd 8) ale to tylko w takich sytuacjach...blizszych :P
:shock:
Aha. Kołysanie ok, ale akurat takie "żabkowanie" to ja nie za bardzo lubię ;)

Dzięki Danath za info ;] Moja ukochana jest drobniejsza ode mnie, ale różnica wagi <20kg, tak więc jest ok ;]
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#66 Post autor: danath » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:17

chupser pisze:danath to kiedy idzemy na wodke? 8) dasz rade polowke na 2ch no nie? : P, albo litra na 4ech :D
No ale wódke? Tak z dziewczynami z forum? :wink: Myślałem o jakims bardziej kulturalnym spotkaniu 8)

Boogi...no miała ochote żabkowac to sie zgadzalem w końcu jestem dawcą od spelniania życzen i nie umiem odmowic :wink: , "chcesz...to masz" :wink:
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
katerina612
Posty: 28
Rejestracja: piątek, 5 czerwca 2009, 23:13
Lokalizacja: ZGR

#67 Post autor: katerina612 » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:31

i wódkę można pić całkiem kulturalnie i z kobietami jak się chce :lol: myszko/ zajączku/ bąbelku/ żabko * :wink:

*odpowiednie zakreślić 8)
9w8 // Niższy poziom wtajemniczenia... :)

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#68 Post autor: chupser » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:41

Kasia ma racje :wink: tylko potrzeba odpowiedniego towarzystwa

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#69 Post autor: boogi » czwartek, 18 czerwca 2009, 00:47

chupser pisze:danath to kiedy idzemy na wodke? 8) dasz rade polowke na 2ch no nie? : P, albo litra na 4ech :D
Na czterech, czy na czworo? Kluczowa sprawa...
danath pisze:No ale wódke? Tak z dziewczynami z forum? :wink: Myślałem o jakims bardziej kulturalnym spotkaniu 8)
Wódka jest dobra. Satysfakcjonuje wbrew pozorom obie strony:
On: Pij pij, będziesz łatwiejsza.
Ona: Pij pij, nie będziesz mógł.
I dzięki temu nie ma problemów ;)
danath pisze:Boogi...no miała ochote żabkowac to sie zgadzalem w końcu jestem dawcą od spelniania życzen i nie umiem odmowic :wink: , "chcesz...to masz" :wink:
Zaczynam wierzyć w Twoje INFp (i Ni świadczące o postawie erotycznej uległej - zastanów się, czy Twoją wymarzoną partnerką nie jest jakaś kobieta agresywna ;) )
Ja tam jestem infantylny, jakby co, stąd być może to moje zainteresowanie bujaniem ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#70 Post autor: Grin_land » czwartek, 18 czerwca 2009, 01:04

danath pisze:Jak tak was czytam...to wogle fajni jestescie :D :D miło by było gdzieś z wami wyskoczyc bo u mnie nie ma tylu sympatycznych ludzi :P
a dziękować, dziękować, zapraszamy na zjazd w lipcu (ja już normalnie się rozpanoszyłam jak stary wyjadacz ;P ) wolałabym na początku bezwódkowo, ale jak się lepiej poznamy to wódka lepsza niż piwo (no chyba że guiness)
danath pisze:Jak sie huśta? No jak to jak :) Siadala sobie gdzies a ja bokiem na jej kolanach,potem obejmowala i kołysała nazywajac mnie "myszką,zajączkiem,bąbelkiem,żabką" itd 8) ale to tylko w takich sytuacjach...blizszych :P

Moze ma cos z tym wspolnego ze ja zawsze wiaze sie z dziewczynami które sa ode mnie odrobinke ale jednak... 1-3 cm wyzsze :lol: (ja 171 :evil: ) no i wogole wygladam dosyc młodo... (czyt. wzbudzam instynkt macierzyński 8) ) :lol: :lol: No więc jesli Grin_Land takowy instynkt odpowiednio nasilony posiadasz to wróże nam udane malzenstwo :lol:


Haha..no nie wiem nie wiem, bo ja ani specjalnie agresywna być nie lubię (odwołując się do wypowiedzi boogiego) ani z żabkowania taka znów dobra nie jestem :P

a huśtanie to owszem, na osobności (nie można podkopywać autorytetu faceta ;) ) ale jakieś "bliższe" sytuacje to chyba nie są konieczne..zależy też jak rozumiesz ową "bliskośc" ale może nie wnikajmy w to na forum (publicum) ;P

a no i zdecydowanie niższa jestem więc chyba nie w Twoim typie :P

(uwaga-odwołujemy wesele!!)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#71 Post autor: kama.zielona » czwartek, 18 czerwca 2009, 01:34

Nie, Grin tylko nie to! (rzuca się na ziemię w rozpaczy). Jak możesz mi to robić? Tak mnie ranić? Sukienke nawet kupiłam, a ty co?
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

danath
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 28 lutego 2009, 14:06

#72 Post autor: danath » czwartek, 18 czerwca 2009, 02:27

katerina612 pisze: że tak wtrącę ale mnie się zdaję że tu jakiś wątek typu matrymonialnego się wytworzył Laughing trochę to mało zgodne z założeniem, ale gdyby coś fajnego miało szansę się zadziać to niech i tak będzie Very Happy czy jeszcze jakieś śluby/ oferty/ prezentacje wad i zalet ?? Very Happy
Ja jestem otwarty na propozycje 8) ...a tak powaznie to juz sie dośc rozreklamowalem..blee az mi z tym zle bo to nie w moim stylu :oops: ;)
boogi pisze: Zaczynam wierzyć w Twoje INFp (i Ni świadczące o postawie erotycznej uległej - zastanów się, czy Twoją wymarzoną partnerką nie jest jakaś kobieta agresywna ;) )
Ja tam jestem infantylny, jakby co, stąd być może to moje zainteresowanie bujaniem ;)
No właśnie ta osóbka która mnie bujała byłą niezdrową 7w8 popadająca w rozne skrajnosci ;) a 8 kobiet sie boje :( Chyba przydalaby mi sie jednak kobitka uległa która w pełni mogłaby sie na mnie oprzec ale potrafilaby tez ofiarowac cos w zamian a nie tylko krzyki i fochy :P
Grin_land pisze: a no i zdecydowanie niższa jestem więc chyba nie w Twoim typie Razz

(uwaga-odwołujemy wesele!!)
Najwazniejszy i tak jest charakter :P A poza tym z tym wzrostem to chyba taki zbieg okolicznosci ale sam fakt bycia nizszym sam z siebie moze wywolywac bardziej (jak tez z hustaniem) lub inne mniej smieszne sytuacje... Wolalbym jednak nie wchodzic znowu w role "malucha" ;)

A co do wesela to mozemy odwolac :( ...niech bedzie slub bez wesela bo te tlumy na weselach mnie przerazaja :lol: :lol: :lol: :oops:
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 czerwca 2009, 09:38 przez danath, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

2w1

Awatar użytkownika
katerina612
Posty: 28
Rejestracja: piątek, 5 czerwca 2009, 23:13
Lokalizacja: ZGR

#73 Post autor: katerina612 » czwartek, 18 czerwca 2009, 08:55

komputerki są świetne ;)
danath pisze:
Grin_land pisze: że tak wtrącę ale mnie się zdaję że tu jakiś wątek typu matrymonialnego się wytworzył Laughing trochę to mało zgodne z założeniem, ale gdyby coś fajnego miało szansę się zadziać to niech i tak będzie Very Happy czy jeszcze jakieś śluby/ oferty/ prezentacje wad i zalet ?? Very Happy
się upomnieć muszę o moje prawa autorskie do systemu :lol: :wink:

ps. na ślub też się wbijemy :D
9w8 // Niższy poziom wtajemniczenia... :)

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#74 Post autor: Snufkin » czwartek, 18 czerwca 2009, 09:00

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 marca 2010, 17:54 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#75 Post autor: Grin_land » czwartek, 18 czerwca 2009, 09:32

danath pisze:
A co do wesela to mozemy odwolac :( ...niech bedzie slub bez wesela bo te tlumy na weselach mnie przerazaja :lol: :lol: :lol: :oops:

Chyba nie mogę tego zrobić kamie :P więc jednak wesele ;)

a wymagania masz nie powiem, zróżnicowane ;)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

ODPOWIEDZ