Najgorsze cechy Trójek

Wiadomość
Autor
michalpro1987
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 17 czerwca 2008, 02:39

#16 Post autor: michalpro1987 » wtorek, 17 czerwca 2008, 23:27

w pełni się z wami zgadzam ale czy nie uwazacie że 3 mogę być dobrymi przywódcami grupy, koordynatorami projektu, nawet przedstawicielami handlowymi jako że mają zdolność manipulacji.

Niezgodze sie że 3 zawsze bedzie ekspertem w tym co robi, przynajmniej w moim odczuciu, ja nie okłamuję siebie jeśli czegoś nie potrafię doszkalam się samodzielnie uczę się w domu ale jesli widzę że to nie ma sensu dochodzi do chłodniej analizy - zbyt duzo czasu na to poświęcem. Moim zdaniem 3 jako ekspert oznacza nie tylko wiary w siebie typu "mogę to zrobic" oznacza także że jeśli zajdzie taka potrzeba to szybko moze poszerzyc swoje kompetencje a ponadto na podstwie nowo zdobytej wiedzy podejmowac w pełni kompetentne decyzje. Uwazam że ja jako 3 nigdy nie podejmę dycyzji kluczowej danej sprawie tylko na podstawie przekonania "bo ja to wiem" muszę to naprawdę wiedzieć, czuć ze postępuję właściwie, a jeśli zajdzie potrzeba w pełni kompetencji wytłumaczyć podjetą decyzje - a moim zdaniem nie można jej wytłumaczyć tylko na podstwie własnej wiary we własnął osobe - należy podejmować decyzje na podstwie pełnej świadomości pewności w podejmowanął decyzje



Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#17 Post autor: Snufkin » sobota, 21 czerwca 2008, 19:18

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 16:25 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#18 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 24 lipca 2008, 14:29

wady
=>narcyzm
=>przekonanie o własnej "wpływowości"
=>sztuczność
=>mściwość
=>przekonanie o tym że mają zdolność do wszystkiego
=>ambicja która sprawia że chcą byc we wszystkim dobrzy przez co nie mają specjalizacji,fachu.
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#19 Post autor: Snufkin » niedziela, 27 lipca 2008, 12:06

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 18:39 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
fra
Posty: 287
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 05:40

#20 Post autor: fra » sobota, 16 sierpnia 2008, 03:47

Oglądałam ostatni odcinek tego programu. Gdy dwójka uczestników wykonała z wielkim przejęciem ostatnie ze swoich zadań (gdzie nie omieszkali zmieszać z błotem konkurenta), nastąpiła wielka demaskacja. Milioner podtrzymując ich podniecenie wyjawił, że wcale żadnym szefem wielkiej korporacji nie jest i że wszyscy ludzie, ktorych spotkali podczas swych zadań byli podstawionym aktorami. Wymarzone stanowisko, które miało być wygraną nie istnieje, są jednak jakieś pieniądze do wygrania. I uwaga - amerykański program z morałem! Uczestnicy najlepsze miny mieli wtedy, gdy "szef" wyjawił im, iż dotarcie do ostatniego etapu zawdzięczają nie sobie, lecz czystemu szczęśclu. O tym, kto miał odpaść w każdym odcinku decydowało bowiem koło fortuny, którym kręcił... szympans. Ich poświęcenie, wyniki, wydajność, a właściwie sprzedajność, dopowłastwo nie miało najmniejszego wpływu i sensu. Chyba chodziło o to, że nawet jak sprzedaż własną matkę, to może nie wystarczyć -w życiu trzeba miec też trochę szczęścia. Kasę chyba wygrała babka.
1w...6

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#21 Post autor: yusti » sobota, 16 sierpnia 2008, 09:51

.

ODPOWIEDZ