4w3 - jak Was postrzegają?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Prowokacja
Posty: 519
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 18:02
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

#16 Post autor: Prowokacja » czwartek, 20 marca 2008, 00:33

paranoid_android2 pisze:Jako 5 dość mocno związana z pewną 4w3 powiem:

wady:
- naiwna
- wolna reakcja, słaby refleks, brak 'ciętej riposty'
- uwielbia kiedy cała uwaga skupia się na niej, kiedy jest odwrotnie przycicha i ucieka do kąta
- cholernie głośna, jak zobaczy kogoś znajomego - potrafi krzyczeć machać i podskakiwać nawet będąc np. po drugiej stronie ulicy

ani wada ani zaleta:
- każda 4w3 jaką znam uwielbia się pstrokato ubierać, dla mnie jako wielbicielki dżinsów i spranej koszulki, zestawy ubraniowe 4w3 wyglądają czasami nieco zabawnie


zalety:
- artystyczna dusza
- lojalna
- pomocna
- otwarta na nowe pomysły
- dobra do dyskusji, nie narzuca swojego zdania
Ojej, to nic z tego do mnie nie pasuje :lol:


chyba jestem bezskrzydłową 6 a myślałam, że w7...
sp/sx

Awatar użytkownika
Outsider
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 20 stycznia 2008, 00:45
Lokalizacja: gdansk

#17 Post autor: Outsider » czwartek, 20 marca 2008, 02:09

....aaa jak o Was czytam to mi sie zdaje ze do 4w3 bardziej pasuje...
znaczy sie wlasciwie to nie bardziej - zarowno to co typowe dla 4w3 (glownie zalety)jak i to co dla 4w5 (wady)mnie opisuje.....Nie ma to jak zlozony harakterek... :lol:

Ehkm..wnosze o poprawki do Enneagramu...taki typ powinien powstac: 4w3,5 :lol:

Ktos oprocz mnie tak jeszcze ma?
"Dlaczego koniecznie musisz być w błędzie, tylko dlatego, że kilka milionów twierdzi, że jesteś?"
(F.Zappa)
4w5...

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#18 Post autor: Perwik » czwartek, 20 marca 2008, 07:56

ta ja dochodzę do wniosku że mam 4w5,3aka7.5w4 :P :P

Awatar użytkownika
Smutny_finek
Posty: 69
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 09:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

#19 Post autor: Smutny_finek » czwartek, 20 marca 2008, 07:58

Perwik pisze:ta ja dochodzę do wniosku że mam 4w5,3aka7.5w4 :P :P
No to może czas jeszcze raz zrobić test? Tym razem zaznaczając odzwierciedlające Cię odpowiedzi? Bo wybacz mi, Perwiku, ale na 4 to mi Ty (przynajmniej ten z forum) nie wyglądasz... :roll:

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#20 Post autor: Kivi » czwartek, 20 marca 2008, 12:05

Outsider pisze:....aaa jak o Was czytam to mi sie zdaje ze do 4w3 bardziej pasuje...
znaczy sie wlasciwie to nie bardziej - zarowno to co typowe dla 4w3 (glownie zalety)jak i to co dla 4w5 (wady)mnie opisuje.....
Moim skromnym zdaniem, to wnętrze 4w3 jest bardzo zbliżone do 4w5, więc wyżej wymienione wady i zalety 4w3, postawione z perspektywy osoby innego typu, wiele wspólnego znaturą 4w3 nie mają:P Bo jak wiadomo, 4w3 to zupełnie inna osoba w towarzystwie i kiedy jest sama.
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#21 Post autor: oti » czwartek, 20 marca 2008, 12:22

ludzie widzą mnie jako emo. które nie chce przyjąć od nikogo pomocy, przy czym tak bardzo pokazuje jak cierpi. ale cóż. ja widzę w sobie człowieka który radzi sobie ze wszystkim jak umie, któremu wytykane są wszystkie błędy i jednocześnie dobijany jest aż do dna. po czym mówią - "nie wiem jak Ci pomóc", bądź "nie chcę o tym gadać", "dzięki, że zjebałaś mi humor".

i co wy na to? czy wina jest tylko po mojej stronie?
4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#22 Post autor: Blair » czwartek, 20 marca 2008, 12:29

oti pisze:ludzie widzą mnie jako emo. które nie chce przyjąć od nikogo pomocy, przy czym tak bardzo pokazuje jak cierpi. ale cóż. ja widzę w sobie człowieka który radzi sobie ze wszystkim jak umie, któremu wytykane są wszystkie błędy i jednocześnie dobijany jest aż do dna. po czym mówią - "nie wiem jak Ci pomóc", bądź "nie chcę o tym gadać", "dzięki, że zjebałaś mi humor".

i co wy na to? czy wina jest tylko po mojej stronie?
Muszę przyznać, że strasznie nie lubię jak ktoś mi jęczy koło ucha, jak to mu źle i jaki świat jest okropny i jeszcze nie chce słuchać moich rad xP Niektórym ludziom naprawdę przydałby się porządny kopniak w 4 litery, żeby wreszcie zrozumieli, że sami są panami swojego losu i jeśli chcą być szczęśliwi to muszą najpierw wyjść temu szczęściu naprzeciw xP

Jeśli czujesz, że Twoi znajomi Cię tylko dobijają, to albo oni są dość toksyczni i czas poszukać kogoś, kto Cię zrozumie, albo problem tkwi w Tobie... ^^" Nie wiem jak to dokładnie wygląda, więc ciężko oceniać...
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#23 Post autor: oti » czwartek, 20 marca 2008, 12:38

no tak ale jęcze kiedy jest mi naprawde źle. głównie to jestem fazowiczką i dobrze sie czuje z ludźmi. nie mówie, że jestem idealna, ale nie tylko wina lezy po mojej stronie. nie lubie o sobie dyskutowac bo ludzie zazwyczaj lepiej wiedzą co czują. (mylnie)... wolę tyko mówić co czuję, ale nieznoszę kiedy ktoś ma jakieś obiekcje i neguje to co mówie o moich uczuciach.
4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
Outsider
Posty: 74
Rejestracja: niedziela, 20 stycznia 2008, 00:45
Lokalizacja: gdansk

#24 Post autor: Outsider » czwartek, 20 marca 2008, 13:01

Kivi pisze:
Outsider pisze:....aaa jak o Was czytam to mi sie zdaje ze do 4w3 bardziej pasuje...
znaczy sie wlasciwie to nie bardziej - zarowno to co typowe dla 4w3 (glownie zalety)jak i to co dla 4w5 (wady)mnie opisuje.....
Moim skromnym zdaniem, to wnętrze 4w3 jest bardzo zbliżone do 4w5, więc wyżej wymienione wady i zalety 4w3, postawione z perspektywy osoby innego typu, wiele wspólnego znaturą 4w3 nie mają:P Bo jak wiadomo, 4w3 to zupełnie inna osoba w towarzystwie i kiedy jest sama.
Taa wnetrze...tyle ze ja nie mowie ze jak jestem sama to jestem podobna do 4w5 bo to tez ale wsrod ludzi - nigdy sie normalnie nie zachowuje albo przybieram postawe taka 4w5 z calym outsiderstwem, wycofaniem albo wrecz postawe glosnej zwracajacej na siebie uwage 4w3....Takie np. typowe u mnie siedze gdzies poza wszystkimi i wszystkim z zalosna smutna mina, jakbym zastygla albo byla prawie martwa, ktos sie do mnie odezwie i od razu wlacza sie zachowanie 4w3(zmienia sie mina jestem zywa zaangazowana itp itd) ..Cala moja postawa zmienia sie o 180 stopni....(Albo i sie wogule nie zmienia)...Tak mam ze w same skrajnosci popadam... :?

Taa problem mojego zycia ze nigdy mnie do zadnej grupy nie mozna sklasyfikowac a teraz nawet do eneeagramu heheh :? :lol: :roll:
"Dlaczego koniecznie musisz być w błędzie, tylko dlatego, że kilka milionów twierdzi, że jesteś?"
(F.Zappa)
4w5...

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#25 Post autor: Blair » czwartek, 20 marca 2008, 13:10

oti pisze:no tak ale jęcze kiedy jest mi naprawde źle. głównie to jestem fazowiczką i dobrze sie czuje z ludźmi. nie mówie, że jestem idealna, ale nie tylko wina lezy po mojej stronie. nie lubie o sobie dyskutowac bo ludzie zazwyczaj lepiej wiedzą co czują. (mylnie)... wolę tyko mówić co czuję, ale nieznoszę kiedy ktoś ma jakieś obiekcje i neguje to co mówie o moich uczuciach.
Nikt nie lubi jak mu się wmawia co czuje ^^" Ale 4w3 ma to do siebie, że nieraz wmawia sobie, że coś czuje... Wtedy taki głos rozsądku drugiej osoby może pomóc ;)

btw. widzę, że uwieczniłaś moją wypowiedź w sygnaturce... czuję się zaszczycona xD ach, będę sławna *__* xDDDDD
podobno 4w3, INFp/ENFp

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#26 Post autor: Perwik » czwartek, 20 marca 2008, 15:15

Smutny_finek pisze:
No to może czas jeszcze raz zrobić test? Tym razem zaznaczając odzwierciedlające Cię odpowiedzi? Bo wybacz mi, Perwiku, ale na 4 to mi Ty (przynajmniej ten z forum) nie wyglądasz... :roll:

za każdym razem zaznaczam te odpowiedzi które mnie odzwierciedlają, jednak widać, że po jakimś czasie zmienia się moje podejście do pewnych spraw, takich jak praca itp. o które są pytania w teście. Już zresztą jest jakiś temat o tym, czy typ może się zmienić :)
Jestem 4, bo tak się czuję - może dlatego nie wyglądam na 4, bo jestem zdrową czwórką, których jest tu nie wiele :) Ale jak dobrze poszukasz moich pierwszych postów, to zobaczysz, że nie zawsze tak było (mimo że jestem na forum gdzieś od stycznia) :)

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#27 Post autor: Blair » czwartek, 20 marca 2008, 15:53

Perwik pisze:Jestem 4, bo tak się czuję - może dlatego nie wyglądam na 4, bo jestem zdrową czwórką, których jest tu nie wiele :) Ale jak dobrze poszukasz moich pierwszych postów, to zobaczysz, że nie zawsze tak było (mimo że jestem na forum gdzieś od stycznia) :)
Tak to już jest, wystarczy człowiek będzie nadmiernie optymistyczny, to mu zaczną wmawiać, że 4 nie jest. xD Wiecznie zdołowana 4 to stereotyp, kochani! ^^
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Smutny_finek
Posty: 69
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 09:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

#28 Post autor: Smutny_finek » czwartek, 20 marca 2008, 15:56

Blair pisze:
Perwik pisze:Jestem 4, bo tak się czuję - może dlatego nie wyglądam na 4, bo jestem zdrową czwórką, których jest tu nie wiele :) Ale jak dobrze poszukasz moich pierwszych postów, to zobaczysz, że nie zawsze tak było (mimo że jestem na forum gdzieś od stycznia) :)
Tak to już jest, wystarczy człowiek będzie nadmiernie optymistyczny, to mu zaczną wmawiać, że 4 nie jest. xD Wiecznie zdołowana 4 to stereotyp, kochani! ^^
A ja mam wrażenie, że czegokolwiek nie napisze, to wszyscy mają zdanie przeciwne do mojego.^^ I bądź tu potem zdrową czwórką. :wink:

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#29 Post autor: Kivi » czwartek, 20 marca 2008, 19:11

Oooo, to coś takiego istnieje O.o?
x.x
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
anku
Posty: 229
Rejestracja: środa, 27 lutego 2008, 15:17
Lokalizacja: z magicznego pudełka
Kontakt:

#30 Post autor: anku » czwartek, 20 marca 2008, 22:09

a to nie jest tak że zdrowe 4w3 są naprawde 7?
4w5

moralności mi brak.

ODPOWIEDZ