chec zycia.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bulbulbul
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2012, 22:26
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#16 Post autor: Bulbulbul » środa, 22 sierpnia 2012, 14:04

Hellbike. Gdy czytam twoje posty, zastraszająco mocno widzę w nich samego siebie. Wręcz ogarnia mnie mały paraliż, od strachu że znowu zostanę wciągnięty w otchłań swojego umysłu. Kiedyś szukałem kogoś identycznego ale teraz widzę że osoba jak ja sprzed dwóch lat wcale by mi nie pomogła. Powoli zaczynam dochodzić do wniosku, że ta jedyna osoba u czwórki wcale nie jest rozwiązaniem. Jeśli już się uprzeć, to można by rozpatrywać taki "zwierciadlany" związek, u zdrowych, trzeźwo myślących ludzi, którzy nie dadzą się wzajemnie ciągnąc na dno ale co do takiego również mam szczere wątpliwości, mimo że moje intencje zupełnie się z tym krzyżują (nadal bym chciał znaleźć kogoś identycznego, z kim rzekomo piąłbym się do góry) . Szukaj kogoś przy kim będziesz się mógł rozwijać, a nie zatopić we własną osobowość. Działaj pod wpływem impulsu, nagłych przypływów chęci i realizuj rzeczy niemożliwe, bo to jest u czwórek najlepsze i je uszczęśliwia ale gdy ta chęć się wypali, nie zagłębiaj się we własną rozpacz. Gdy już ci się uda, zobaczysz że "na zewnątrz" jest fajniej, w szczególności, gdy w miarę możliwości zaprogramujesz swoje otoczenie pod siebie i już nawet nie będziesz chciał wracać ; )
Ceres pisze:powiem Ci, że osobiście mi pomogło wytyczanie sobie celów i realizowanie ich. Przestań tylko marzyć - zacznij marzenia realizować!
Podpisuję się pod tym, realizuj i działaj ile się da


GG:10400849

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#17 Post autor: hellbike » środa, 22 sierpnia 2012, 14:18

odchlan umyslu.... lubie ją. A to o czym piszesz, juz to zrobilem, widziales ostatni post z poprzedniej strony?
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

Awatar użytkownika
Bulbulbul
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2012, 22:26
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#18 Post autor: Bulbulbul » środa, 22 sierpnia 2012, 14:30

Widziałem, widziałem ; ) Gratulacje, teraz znajdź sobie jakiś trudniejszy cel ^^ Swoją otchłań umysłu wylej na świat i spraw żeby był identyczny. To trochę trudne więc do końca życia będziesz miał zajęcie : > To tak pół żartem, pół serio. A teraz całkiem na serio. Uwielbiam ludzi którzy nie mają granic, więc nie marnuj się. Nie zatapiaj się mocno w tej otchłani. Ja swoją też lubię ale na dłuższą metę jest zła, trzyma mnie w miejscu i czuję że tracę życie, dlatego coraz rzadziej jej używam i jest mi z tym dobrze. Tak po prostu ; )

P.S. Z chęcią wybrałbym się w podróż autostopem ale mam 16 lat i rodzice stanowią delikatną przeszkodę :mrgreen: (z resztą ty chyba szukasz towarzyszki) :mrgreen:

P.P.S. Proszę nie zwracaj mocno uwagi na mój wiek i nie myśl o mnie jak o gówniarzu życiowym (jak większość ludzi). Owszem, jestem młody, nie wiem wielu wielu rzeczy ale niektórzy chyba przekładają wiedzę i doświadczenie nad inteligencję. :P
GG:10400849

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#19 Post autor: hellbike » niedziela, 26 sierpnia 2012, 17:50

dodaje wiecej zdjec: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 941&type=3


i jeszcze raz wspominam, ze chetnie wybralbym sie z jakas 4w5 w kolejna podroz.
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#20 Post autor: hellbike » niedziela, 26 sierpnia 2012, 21:20

uporzadkowalem zdjecia i wrzucilem na bloga: http://szukajaczycia.blogspot.com/
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#21 Post autor: jouziou » niedziela, 26 sierpnia 2012, 22:44

ty to ten co sie narkotyzuje przy puszce z piwem?
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#22 Post autor: hellbike » poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:55

jak widac w awatarze mam dlugie wlosy. Nie ma mnie na zadnym ze zdjec.
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#23 Post autor: hellbike » środa, 12 września 2012, 16:00

po wakacjach planuje podroz do japonii, i szukam 3-ciej osoby (kobiety).

(stopem, bez pieniedzy, itp, itd).
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#24 Post autor: jouziou » środa, 12 września 2012, 17:12

hellbike pisze:po wakacjach planuje podroz do japonii, i szukam 3-ciej osoby (kobiety).

(stopem, bez pieniedzy, itp, itd).
no to musisz zaznaczyć że dodatkowo kobiety która nie studiuje/uczy się i nie pracuje, więc może jakaś babcia sie załapie : DD

a tak całkiem serio to jestem ciekawa jak wygląda taka podróż "bez pieniędzy" do japonii, zamierzasz przepłynąć wpław ocean? XD chyba że "bez pieniędzy" miałeś na myśli to że nie wliczasz już kosztów biletu lotniczego, a ceny takiego z tego co kojarze (również jestem wśród grona sfrustrowanych marzących o podróży do japonii ale na pewno nie w takim czasie i nie w takich warunkach :lol: ) kształtują się od 1500 zł w góre, więc to "bez pieniędzy" to tak czy siak względne bo troche dukatów trzeba z sakwy usypać żeby sie wybrać na podróż pełną przygód z tobą - chwyt "marketingowy" hellbike'a : D
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#25 Post autor: hellbike » środa, 12 września 2012, 17:21

jouziou pisze:
hellbike pisze:po wakacjach planuje podroz do japonii, i szukam 3-ciej osoby (kobiety).

(stopem, bez pieniedzy, itp, itd).
no to musisz zaznaczyć że dodatkowo kobiety która nie studiuje/uczy się i nie pracuje, więc może jakaś babcia sie załapie : DD

a tak całkiem serio to jestem ciekawa jak wygląda taka podróż "bez pieniędzy" do japonii, zamierzasz przepłynąć wpław ocean? XD chyba że "bez pieniędzy" miałeś na myśli to że nie wliczasz już kosztów biletu lotniczego, a ceny takiego z tego co kojarze (również jestem wśród grona sfrustrowanych marzących o podróży do japonii ale na pewno nie w takim czasie i nie w takich warunkach :lol: ) kształtują się od 1500 zł w góre, więc to "bez pieniędzy" to tak czy siak względne bo troche dukatów trzeba z sakwy usypać żeby sie wybrać na podróż pełną przygód z tobą - chwyt "marketingowy" hellbike'a : D
hm? planujemy dostac sie autostopem do chin, a na miejscu bedziemy zebrac na lotnisku, zeby uzbierac na bilet.

Piszac bez pieniedzy mam na mysli to, ze bierzemy ze soba 0 pieniedzy (ew. jakies 20 euro na czarna godzine).
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

tyurangalila
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 21 października 2011, 08:11
Enneatyp: Obserwator

Re: chec zycia.

#26 Post autor: tyurangalila » środa, 12 września 2012, 17:36

hellbike pisze:hm? planujemy dostac sie autostopem do chin, a na miejscu bedziemy zebrac na lotnisku, zeby uzbierac na bilet.
a tak z czystej ciekawości: jak zamierzasz załatwić sprawy z wizami? XD bo pod tym kątem to dość problematyczna sprawa, strefa EU zdaje się być 'wygodniejsza' w tej kwestii, rzadko kiedy się słyszy o podróżach na stopa na wschód.
5 z dwoma skrzydłami, sp/so/sx
INXX
Global 5: sloan RCOAI

Awatar użytkownika
hellbike
Posty: 154
Rejestracja: środa, 13 lipca 2011, 14:38
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: chec zycia.

#27 Post autor: hellbike » środa, 12 września 2012, 17:40

tyurangalila pisze:
hellbike pisze:hm? planujemy dostac sie autostopem do chin, a na miejscu bedziemy zebrac na lotnisku, zeby uzbierac na bilet.
a tak z czystej ciekawości: jak zamierzasz załatwić sprawy z wizami? XD bo pod tym kątem to dość problematyczna sprawa, strefa EU zdaje się być 'wygodniejsza' w tej kwestii, rzadko kiedy się słyszy o podróżach na stopa na wschód.
Wiem, ze do chin trzeba miec wykupiona wycieczke przez biuro podrozy lub informacje o zarejestrowanym pokoju. Da sie to obejsc przez strony, ktore umozliwiaja bookowanie pokojow bez wplacania zaliczki. W wiekszosci pozostalych krajow wize zalatwia sie na granicy. Anyway... widzialem kiedys bloga dwoch facetow, ktorzy po maturze wybrali sie w podobna podroz - wiec wiem, ze sprawy takie jak wizy itp sa do zalatwienia.
Ostatnio zmieniony środa, 12 września 2012, 18:07 przez hellbike, łącznie zmieniany 1 raz.
http://szukajaczycia.blogspot.com

Some Men Just Want to Watch the World Burn.

tyurangalila
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 21 października 2011, 08:11
Enneatyp: Obserwator

Re: chec zycia.

#28 Post autor: tyurangalila » środa, 12 września 2012, 18:04

hellbike pisze:Wiem, ze do chin trzeba miec wykupiona wycieczke przez biuro podrozy lub informacje o zarejestrowanym pokoju. Da sie to obejsc przez strony, ktore umozliwiaja bookowanie pokojow bez wplacania zaliczki. W wiekszosci pozostalych krajow wize zalatwia sie na granicy. Anyway... widzialem kiedys bloga dwoch facetow, ktorzy po maturze wybrali sie w podobna podroz - wiec wiem, ze sprawy takie wizy itp sa do zalatwienia.
hm, w sumie to ma sens, wiem że podobna sprawa się ma co do Istambułu, kiedyś przeglądałam trasę do niego za grosze (o ile mnie pamięć nie myli nie przekraczało to 80zł), ale opartą na pociągach i autobusach, teraz ponoć jest już trochę inaczej, bo zlikwidowali tę 'najgłówniejszą linię', która by to umożliwiała, ale ręki nie dam sobie za to uciąć. no ale powodzenia w poszukiwaniach! fajnie też będzie o tym poczytać/ pooglądać :) choć założę się że prędzej znajdziesz 7 do tego przedsięwzięcia niż 4 ;P
wiem o Istambule bo mnie samej kiedyś ciągnęło, ale zdrowie pokrzyżowało nieco sprawy no i nieco zmieniłam 'spojrzenie' jeśli chodzi o podróżowanie. Dążę bardziej do stałego osiedlenia się do pewnego kraju za oceanem a i kroki ku temu podejmuję (nie będę się wgłębiać w szczegóły bo nie chcę zapeszyć xD) i w sumie to by mi bardziej odpowiadało, takie przejęcie bardziej 'nowej rutyny'. szalone życie w niepewności to nie to, czego szuka zdemenciała piątka XD
5 z dwoma skrzydłami, sp/so/sx
INXX
Global 5: sloan RCOAI

Awatar użytkownika
Ceres
Posty: 821
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:59
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: UK

Re: chec zycia.

#29 Post autor: Ceres » środa, 12 września 2012, 18:32

tyurangalila pisze:choć założę się że prędzej znajdziesz 7 do tego przedsięwzięcia niż 4 ;P
Powiem tak... Gdybym:
1. była singielką
2. wyrzucili mnie teraz z jednego i drugiego kierunku studiów

To bym nie miała nic do stracenia i chętnie bym pojechała :D A tak to nic innego mi nie pozostaje, jak tylko życzyć Ci hellbike powodzenia i udanej podróży :)
Spotykam ludzi, szukam mądrych słów,
nie mówią nic, czego nie wiem dawno już
Na tyle, ile mogę zmieniam się...


4w5, sx/sp, EIE

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

Re: chec zycia.

#30 Post autor: Memory » czwartek, 13 września 2012, 10:41

Marzy mi się taka przygoda! Podoba mi się Twoja chęć oryginalnego oderwania się od rutyny, marazmu. Mało ludzi potrafi się zdobyć na tak odważny krok. Tylko powiedz mi, dlaczego akurat Chiny? Czy interesuje Cię kultura tego kraju, czy po prostu pociąga Cię możliwość znalezienia na drugim końcu świata? ;)

Niestety, tak jak Ceres, jestem przywiązana w tym momencie do miejsca, w którym żyję (+ u mnie niechęć do zbytniego martwienia rodziców)... lecz kiedyś, za kilka lat... może może, też wyruszę w taką podróż ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Ps. kiedy wrócisz do Polski, zdaj proszę relację ze swojej podróży :)
6w7 sp/sx, EIE

ODPOWIEDZ