Czy też macie słabość do 8w7? ;)

Wiadomość
Autor
yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#61 Post autor: yusti » wtorek, 8 września 2009, 08:35

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 20:13 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
egonszef
Posty: 20
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 14:23
Lokalizacja: podlasie

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#62 Post autor: egonszef » czwartek, 10 września 2009, 15:12

Kobieta 8w7, już od dawna i to przez tą jej pewność siebie, błyszczenie etc. Niedługo zakończę związek bo bardziej do mnie dociera kobieta 7w8, potrafi mnie zmotywować nie tylko do działania ale i do rozmowy szczerej z nią, niesamowite. Poza tym jest zdrową 7w8, lubi rządzić ale pomimo tego że mam traume związaną z rywalizacją i tak chce mieć wyzwanie w związku aniżeli nudę.
4w5

whitespeed
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 15:10

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#63 Post autor: whitespeed » poniedziałek, 19 października 2009, 16:07

Nie wiem, bo nie mam pojęcia jakimi typami są ludzie z którymi mam kontakt na co dzień. Ale ciekawe jest, że kiedy będąc w stanie hipomaniakalnym (zdarzają się u mnie bardzo rzadko, ale jednak; trwają zwykle 2-3 tygodnie) rozwiązywałam enneagram, wyszło mi właśnie 8w7...

_____
Napisane: Pn paź 19, 2009 16:19

Chociaż, hmm. Jeśli dobrze rozpoznaję po opisie oraz typowych komentarzach ósemki, to osoba, z którą raz świetnie mi się rozmawia i mam pewność że jest moim przyjacielem, a raz mam wrażenie, że mnie nie znosi i że spotyka się ze mną tylko gdy brakuje mu pieniędzy na trawkę- jest właśnie 8w7. nasza relacja jest ogólnie rzecz biorąc bardzo skomplikowana...
ale tak, chyba ciągnie mnie właśnie do takich osób- będących w centrum zainteresowania, ekstrawertycznych.


Rilla: Post pod postem.

Awatar użytkownika
Vergessene
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 28 stycznia 2010, 20:39

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#64 Post autor: Vergessene » sobota, 30 stycznia 2010, 10:47

Ósemeczki, ósemeczki. Byłam z jedną Ósemką w związku. Zabójczy. ;) Może i nawet trochę toksyczny, kontrolował trochę moje życie, ale przebywanie z nim było czymś naprawdę pięknym. Zawsze mogłam dużo zrobić żeby spędzić z nim chociaż pięć minutek.
Dlaczego już na mnie nie patrzysz?
Bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem, by Cię nadal kochać...


.4w5.

Mr ZeT
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 23:48

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#65 Post autor: Mr ZeT » poniedziałek, 8 lutego 2010, 00:02

Nie wytrzymuję nawet na co dzień z ósemkami, więc szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiego związku.

Ogólnie zauważyłem, że w zależności od "maski" którą noszę, lgną do mnie 2 typy - na codzień te opiekuńcze, bezpieczne. Do szczęścia wystarczy im sama opieka "beznadziejnym artystą", mierzwienie mi włosów i cielęce spojrzenie w oczy. Żadnej głębi.
Z kolei kiedy przełamie swoją odludkowatość - przeważnie na imprezach, po alkoholu ;) - lgną do mnie typy, które pieprzą zobowiązania, świat, jutro i tak dalej. Głównie 7, jakieś bardziej ekstrawertyczne 4.
Z 7kami kończy się to max kilkumiesięcznym flirtem. Stopniowo zauważają, że ten rys "pieeeprzyć, polej więcej" to nie jest jakiś głód zabawy tylko chwilowa ucieczka od siebie. Dostrzegają, że chcemy nawzajem czegoś innego i dają sobie spokój.
Za to z innymi 4 jest zabawnie; gdy przyciągamy się nawzajem, skupiamy na badaniu siebie, odkrywamy wszystkie swoje tajemnice...
I dzięki temu nie przejmuję się jakoś brakiem innych typów w moich relacjach ;)
4w5 || INFP

Awatar użytkownika
bieriozajka
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 00:42

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#66 Post autor: bieriozajka » poniedziałek, 8 lutego 2010, 19:00

Tak, tak i jeszcze raz tak! Chociaż 8w9 też są niczego sobie. Tylko muszą być względnie zdrowe. I słabość ta dotyczy tylko płci przeciwnej (czyt. męskiej), mam koleżanki 8ki, ale trudno byłoby się nam zaprzyjaźnić..
I ja mam chwile filozoficznej zadumy. Staję sobie na moście nad Wisłą, od czasu do czasu spluwam na fale i myślę przy tym: Panta rei.
/S.J.Lec/
.::czwórkopiątka::.

Awatar użytkownika
Syphilis
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 21 lutego 2010, 15:35
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#67 Post autor: Syphilis » wtorek, 23 lutego 2010, 00:04

Byłam niedawno w związku z 8w7 - strasznie toksyczny. Nieustanna chęć pełnej kontroli nad moim życiem, ciągła zazdrość, wieczne ukrywanie się pod maską... Ale za to ile namiętności kiedy się je choć na chwilę usidli :)
.'I take the plan spin it sideways'...

Awatar użytkownika
Gemini
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2010, 01:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#68 Post autor: Gemini » wtorek, 23 lutego 2010, 00:16

nie, bo z mezczyznami 8 ciagle mam konflikty ( z mojej obserwacji 8w7 jest slabsze chrakternie od 8w9, 8w7 to czesto dusze towarzystwa, a 8w9 to cos grajacego samca alfa ale jak dla mnie to chxx(przepraszam za wulgaryzm), a Kobiety tez nie bo tez czesto dra morde.
co lubię? bo ja wiem...? w sumie to co przynosi nowy dzień./4w3/ENFP

Awatar użytkownika
Syphilis
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 21 lutego 2010, 15:35
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#69 Post autor: Syphilis » wtorek, 23 lutego 2010, 00:29

Generalnie panowie 8ki zgrywają wielkich samców alfa - to określenie pasuje idealnie. I tym też ukrywają swoje wielkie kompleksy.
.'I take the plan spin it sideways'...

Awatar użytkownika
Gemini
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2010, 01:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#70 Post autor: Gemini » wtorek, 23 lutego 2010, 00:36

ale genaralnie nie tylko pewnie 8 , teraz po ulicy pelno gangsterow , a jak wejdziesz do klubu do 2 chce Cie zabic, wiecej mordercow widzialem tylko na gali mma:D W sumie zeby utrzymywac taki image supermezczyzny chyba trzeba niezle stresy przezywac:D:)
co lubię? bo ja wiem...? w sumie to co przynosi nowy dzień./4w3/ENFP

Awatar użytkownika
Syphilis
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 21 lutego 2010, 15:35
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#71 Post autor: Syphilis » wtorek, 23 lutego 2010, 00:51

hahahaha, oj taaak :p ale ja już mam dosc takich ''super samcow alfa''. Mojej 8ce wychodziło to wręcz idealnie. Trochę manipulacji, masa zgrywania się. głownie tworzenie wokól siebie optymalnego środowiska, w którym budzi postrach i w którym nikt mu nie podskoczy - byle bez szans na sprawdzenie owej meskosci;p a szkoda :D
.'I take the plan spin it sideways'...

Awatar użytkownika
Gemini
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2010, 01:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#72 Post autor: Gemini » wtorek, 23 lutego 2010, 01:02

tworzenie wokól siebie optymalnego środowiska, w którym budzi postrach i w którym nikt mu nie podskoczy
no to przyciaga Kobiety, choc w sumie w 5 grupach co sie obracalem obracam tylko jeden przywodca byl taki ze wszsycy dobrze sie czuli no oczywiscie koles ktory mu podksoczyl zostal zmieciony:)
byle bez szans na sprawdzenie owej meskosci;p
co popatrzylabys jak Twoj facet sie bije co?:D:P Kobiety:P
co lubię? bo ja wiem...? w sumie to co przynosi nowy dzień./4w3/ENFP

Awatar użytkownika
Syphilis
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 21 lutego 2010, 15:35
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#73 Post autor: Syphilis » wtorek, 23 lutego 2010, 01:05

ależ ja bym własnym ciałem go zasłaniała jakby przyszło co do czego! :D
.'I take the plan spin it sideways'...

Awatar użytkownika
paradoja
Posty: 250
Rejestracja: sobota, 21 listopada 2009, 09:22
Lokalizacja: o, tam.

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#74 Post autor: paradoja » wtorek, 23 lutego 2010, 20:22

nie. nie lubię ósemek. jestem do nich uprzedzona i instynktownie unikam ich.
aczkolwiek może istnieją fajne ósemki, kto wie :)
don't worry - be hippie

Awatar użytkownika
Ceres
Posty: 821
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:59
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: UK

Re: Czy też macie słabość do 8w7? ;)

#75 Post autor: Ceres » wtorek, 23 lutego 2010, 21:02

...
Ostatnio zmieniony sobota, 7 sierpnia 2010, 16:21 przez Ceres, łącznie zmieniany 1 raz.
Spotykam ludzi, szukam mądrych słów,
nie mówią nic, czego nie wiem dawno już
Na tyle, ile mogę zmieniam się...


4w5, sx/sp, EIE

ODPOWIEDZ