Film, książka, sztuka

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

Film, książka, sztuka

#1 Post autor: Avin » czwartek, 2 listopada 2006, 08:42

I chcialbym tez by podzieliliscie sie powyzszymi preferencjami, bo ja czasem mam ochote cos obejrzec, przeczytac, a trudno mi znalezc, cos co by mi sie podobalo, bo jak mi ktos poleci-pewnie inny typ, to mi sie akurat nie podoba, zachecam sie do dzielenia i moze zaczne od moich ulubionych filmow
1. miedzy niebem a pieklem
2. gra
3. godziny
4. przerwana lekcja muzyki
5. lot nad kukulczym gniazdem
6. niemoralna propozycja
7. przebudzenie
8. przelamujac fale
9. kiedy mezczyzna kocha kobiete
10. piekny umysl
11. pasja zycia
a z ksiazek to filmy 4 i 5-wlasnie na podstawie ksiazek nakrecone i ten sam tytul

ksiazki
sparks: "jesienna milosc', "na ratunek'
anthony demello: przebudzenie
pablo coehlo: weronika postanawia umrzec, piata gora, alhemik, nad brzegiem rzeki piedry usiedlem i plakalem, pielgrzym i inne tego samego autora, choc jak sie czyta ich wiecej, to dochodzi sie do wniosku, ze sa na jedno kopyto

poezja ksiedza twardowskiego, tomka zoltko, sylvii plath oraz jej ksiazka pasja zycia

to na razie tyle choc jest wiecej, ale musze sobie przypomniec
i jeszcze jesli mozecie sie podzilic, co was w danych utworach intrygowalo, podobalo sie itd


Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
Basketcase
Posty: 716
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 23:09

#2 Post autor: Basketcase » czwartek, 2 listopada 2006, 09:09

Proszę, zakładaj takie tematy w Hyde Parku. Tam już jest temat filmowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#3 Post autor: Avin » czwartek, 2 listopada 2006, 09:10

Ale ja chce zeby mi sie czworki wypowiedzialy
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
Basketcase
Posty: 716
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 23:09

#4 Post autor: Basketcase » czwartek, 2 listopada 2006, 09:13

Ale czy naprawdę trzeba mnożyć podobne tematy? Można przycztać odpowiedzi Czwórek na swoje tematy w Hyde Park.

Ale może to tylko jakieś moje skrzywienie, żeby nie mnożyć bytów ponad miarę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#5 Post autor: Avin » czwartek, 2 listopada 2006, 13:49

mi sie latwiej tutaj czyta.
tym bardziej, ze nie zawsze mam czas czytac wszytskie posty, a tak to bedzie kawa na lawe w jednym miejscu.
masz jakis film lub ksiazke, no powiedz!
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

plamka
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 17:30

#6 Post autor: plamka » czwartek, 2 listopada 2006, 14:37

ja pierd... avin, basketcase... to forum zaczyna mnie draznic przez was... po cholere jakies glupie uwagi i to wszystko?? :?

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#7 Post autor: Szura » czwartek, 2 listopada 2006, 15:46

Avin bez powodu wprowadza niepotrzebny nieład na forum. :| NIE DUBLUJE się tematów. Zanim założy się temat, trzeba się zastanowić, czy ma jakiś sens. Nie lubię takiej postawy, dla mnie to zwykły spam i zaśmiecanie. Rozumiem jej entuzjazm, ale odrobinę ZASTANOWIENIA.

Avin, pewnie jesteś wartościową i inteligentną osobą, a przez takie zachowanie wydajesz się bardzo niedojrzała...
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#8 Post autor: Kikijuro » czwartek, 2 listopada 2006, 16:01

Avin chodziło poprostu o zdanie na ten temat czwórek nie żadnych innych numerków :wink: A jeżeli to wam przeszkadza to przeniesienie topicu do offtopów to dla moderatora problemem nie będzie :)

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#9 Post autor: Szura » czwartek, 2 listopada 2006, 16:10

arturoos pisze:Avin chodziło poprostu o zdanie na ten temat czwórek nie żadnych innych numerków :wink: A jeżeli to wam przeszkadza to przeniesienie topicu do offtopów to dla moderatora problemem nie będzie :)
Czy nie mogła przeczytać odpowiedzi czwórek w tamtym temacie? Albo tam poprosić je o zabranie głosu w tej sprawie? Nie powinno się dezorganizować forum... *Czuję się jak wredny mod ==' Cóż, chyba pasuję z charakteru na takiego xD*
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#10 Post autor: Kikijuro » czwartek, 2 listopada 2006, 16:14

Szura pisze:
arturoos pisze:Avin chodziło poprostu o zdanie na ten temat czwórek nie żadnych innych numerków :wink: A jeżeli to wam przeszkadza to przeniesienie topicu do offtopów to dla moderatora problemem nie będzie :)
Czy nie mogła przeczytać odpowiedzi czwórek w tamtym temacie? Albo tam poprosić je o zabranie głosu w tej sprawie? Nie powinno się dezorganizować forum... *Czuję się jak wredny mod ==' Cóż, chyba pasuję z charakteru na takiego xD*

Gdybym się czepiał powiedziałbym że nie ma tam tematu o ksiązkach a jest tylko o filmach :)
Ale się nie czepiam :)

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#11 Post autor: Szura » czwartek, 2 listopada 2006, 16:16

arturoos pisze: Gdybym się czepiał powiedziałbym że nie ma tam tematu o ksiązkach a jest tylko o filmach :)
Ale się nie czepiam :)
To dobrze. 8)
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#12 Post autor: Avin » czwartek, 2 listopada 2006, 16:52

arturoos
tylko Ty mnie rozumiesz :D :(
ja kiedys pytalam znajomych o filmy, ksiazki, to mi cos podali i mi sie nie podobalo-mieli chyba inny typ, nie wiem czego sie czepiacie? ja na razie chce poznac was... i tez wasze opinie, mozemy np dyskutowac na temat jakiegos filmu i jak go odebralismy...
moze tez mi ciezej miec wiecej watkow, bo potem nie wiem, kto co powiedzial, niestety mam problemy z pamiecia potwierdzone testami psychologicznymi i trudno mi sie sledzi watek, jak jest w nim za duzo info.
a tak na przyszlosc, to widze, ze niektorzy nie lubia, jak ja zakladam watek, wiec moze bede Tobie mowic basket i Ty bedziesz zakladal, wtedy nie bedzie takich atakow na temat, jak ja bym go zalozyla. i wcale nie chce ich mnozyc na sile, choc niektorzy pewnie tak sadza...
po prostu mam duzo roznych zainteresowan i lubie poznawac ludzi, a czworek to ja malo znam, wiec tu jest okazja konfrontacji i nie musze sie czuc tak obco, jakbym urwala sie z choinki, szkoda, ze niektorzy tego nie rozumieja.
no i mowicie nie na temat, bo mialo sie dzielic pomyslami, a jak na razie to jest tylko dyskusja nad sensownascia tego tematu
przepraszam
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
Basketcase
Posty: 716
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 23:09

#13 Post autor: Basketcase » czwartek, 2 listopada 2006, 18:58

ja pierd... avin, basketcase... to forum zaczyna mnie draznic przez was... po cholere jakies glupie uwagi i to wszystko??
Dla utrzymania porządku, bo nie ma moderatora.
Gdybym się czepiał powiedziałbym że nie ma tam tematu o ksiązkach a jest tylko o filmach
Niech więc założy temat o książkach.
NIE DUBLUJE się tematów
Podstawowe zasady netykiety na forum, panowie i panie.
bo potem nie wiem, kto co powiedzial, niestety mam problemy z pamiecia potwierdzone testami psychologicznymi i trudno mi sie sledzi watek, jak jest w nim za duzo info.
Bardzo mi przykro, ale to nie powód, żeby rozdrabniać forum. Wtedy będzie jeszcze gorzej. Dla wszystkich.
a tak na przyszlosc, to widze, ze niektorzy nie lubia, jak ja zakladam watek, wiec moze bede Tobie mowic basket i Ty bedziesz zakladal
Po pierwsze, nie chodzio Ciebie, bo zauważ, że nie do każdego z Twoich tematów mam jakieś objekcje, a jak już mam, to nie tylko ja. Po drugie, zakładam tematy, niezbyt często, ale zawsze takie, które podejmują nowy temat i nową dyskusję. Ty natomiast powtarzasz to, co już było zakładając po dwa tematy dziennie.
i wcale nie chce ich mnozyc na sile, choc niektorzy pewnie tak sadza...
Ja sądzę, ale nie mówię że robisz to specjalnie, żeby wprowadzić chaos. Bez przesady. Po prostu trochę umaru i sprawdzenie, czy podobnej dyskusji już nie było.

Bez złych intencji, nie lubiący bałaganu
Basketcase
Obrazek

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#14 Post autor: Avin » czwartek, 2 listopada 2006, 23:34

wcale nie chce wprowadzic chaosu, a raczej porzadek, zeby latwiej bylo szukac odpowiedzi na dany temat, a to ze zakladam 2 tematy dziennie, tak akurat wyszlo i co z tego, chce poznac ludzi. moze jak inni beda zakladac, to przestane, wyrecza mnie z pracy i z problemow z atakujacymi.

A TAK APROPOS NASKET TO BEDZIESZ MIAL OKAZJE MNOZYC SWOJE POSTY I BYC PIERWSZY NA LISCIE, CHYBA O TO CI CHODZILO SLYNNY ADEPCIE

WIDZE ZE TU MAM SPORU WROGOW
MOZE POWINNAM ISC NA INNNE FORUM

NO i nigdzie nie widzialm takiego braku tolerancji jak tu, na innych forach ludzie zakladaja BARDZO PODOBNE TEMATY-WRECZ TE SAME I NIE MA KLOTNI, A SA PODOBNO CHORZY, BO Z psychicznymi zaburzeniami,

a tu podobno zdrowi i o wszysto sie czepiaja, a moze boja sie sprzeciwic basket, bo on wiedzie prym i wola go popierac, a nie byc przeciwko, w koncu beda miec go po swojej stronie...
tak tylko mysle, moge sie mylic, jesli kogoos urazilam, to przepraszam, ale zwyczajnie wyrazam swoja opinie
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
Basketcase
Posty: 716
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 23:09

#15 Post autor: Basketcase » piątek, 3 listopada 2006, 00:06

wcale nie chce wprowadzic chaosu, a raczej porzadek, zeby latwiej bylo szukac odpowiedzi na dany temat, a to ze zakladam 2 tematy dziennie, tak akurat wyszlo i co z tego, chce poznac ludzi. moze jak inni beda zakladac, to przestane, wyrecza mnie z pracy i z problemow z atakujacymi.

A TAK APROPOS NASKET TO BEDZIESZ MIAL OKAZJE MNOZYC SWOJE POSTY I BYC PIERWSZY NA LISCIE, CHYBA O TO CI CHODZILO SLYNNY ADEPCIE

WIDZE ZE TU MAM SPORU WROGOW
MOZE POWINNAM ISC NA INNNE FORUM

NO i nigdzie nie widzialm takiego braku tolerancji jak tu, na innych forach ludzie zakladaja BARDZO PODOBNE TEMATY-WRECZ TE SAME I NIE MA KLOTNI, A SA PODOBNO CHORZY, BO Z psychicznymi zaburzeniami,

a tu podobno zdrowi i o wszysto sie czepiaja, a moze boja sie sprzeciwic basket, bo on wiedzie prym i wola go popierac, a nie byc przeciwko, w koncu beda miec go po swojej stronie...
tak tylko mysle, moge sie mylic, jesli kogoos urazilam, to przepraszam, ale zwyczajnie wyrazam swoja opinie
:shock:

:lol: :lol: :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ