Lokowanie uczuć jako wir obiektów?

Wiadomość
Autor
łydka
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 18:22

#31 Post autor: łydka » wtorek, 10 lipca 2007, 15:46

Hehe angelique 1990 :wink: -no ba!

Zatem wyszło, że faceci na ogół mało mówią i Orest Reinn ma pecha do kobiet skoro wszystkie szufladkują to w nieśmiałość;)

Cóż, a dla mnie to pozostanie zwyczajnie męskie (takie typowe lenistwo..mężczyźni zazwyczaj nie robią czegoś co według nich bez sensu/ tudzież celu jakiegoś, jeśli nie muszą rzecz jasna 8) )


Władza kończy się z dzieciństwem z zależnością typowo niezależną
później to już tylko oficjalnie tron przejąć trzeba i kolejne przywileje szlacheckie
i nie szlacheckie wydawać
ograniczać władzę centralnie życiową

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#32 Post autor: Emjotka » wtorek, 10 lipca 2007, 15:50

łydka pisze:Cóż, a dla mnie to pozostanie zwyczajnie męskie (takie typowe lenistwo..mężczyźni zazwyczaj nie robią czegoś co według nich bez sensu/ tudzież celu jakiegoś, jeśli nie muszą rzecz jasna 8) )
:shock: Jestem mężczyzną!
Całe życie mnie oszukiwano, całe życie :( ...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

łydka
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 18:22

#33 Post autor: łydka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:06

Hehe:p...no wiesz napisało się tak z tego względu, że to typowe dla mężczyzn, co nie wyklucza takich kobiet :wink:
Sama jestem taka milcząca (leniwa), kiedy temat mnie naprawdę nie interesuje.

Kurcze do nieśmiałości nawiązywałam, a tu zaraz do homoseksualizmu dojdzie patrz 8)
Władza kończy się z dzieciństwem z zależnością typowo niezależną
później to już tylko oficjalnie tron przejąć trzeba i kolejne przywileje szlacheckie
i nie szlacheckie wydawać
ograniczać władzę centralnie życiową

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#34 Post autor: Emjotka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:11

łydka pisze:Kurcze do nieśmiałości nawiązywałam, a tu zaraz do homoseksualizmu dojdzie patrz 8)
Przepraszam, co złego w homoseksualizmie? <przekłada nóż z ręki do ręki, za plecami> :lol: :wink:
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

łydka
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 18:22

#35 Post autor: łydka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:17

Hehe ależ nic:p...na twoje nieszczęście jestem tolerancyjna i zwyczajnie zaskoczona jakimi drogami do konkretnego tematu dojść można 8)
Władza kończy się z dzieciństwem z zależnością typowo niezależną
później to już tylko oficjalnie tron przejąć trzeba i kolejne przywileje szlacheckie
i nie szlacheckie wydawać
ograniczać władzę centralnie życiową

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#36 Post autor: Emjotka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:19

<robi smutną minę, wyrzuca nóż>
Ech, ta pieprzona tolerancja...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

łydka
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 18:22

#37 Post autor: łydka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:26

No, a ta z wychowania matczynego wyssana :wink:
Zwyczajnie nie było mi dane Cię uszczęśliwić, wybacz:p
Władza kończy się z dzieciństwem z zależnością typowo niezależną
później to już tylko oficjalnie tron przejąć trzeba i kolejne przywileje szlacheckie
i nie szlacheckie wydawać
ograniczać władzę centralnie życiową

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#38 Post autor: Hydra » wtorek, 10 lipca 2007, 16:47

Emjotka pisze:
łydka pisze:Cóż, a dla mnie to pozostanie zwyczajnie męskie (takie typowe lenistwo..mężczyźni zazwyczaj nie robią czegoś co według nich bez sensu/ tudzież celu jakiegoś, jeśli nie muszą rzecz jasna 8) )
:shock: Jestem mężczyzną!
Całe życie mnie oszukiwano, całe życie :( ...
Nie jesteś mężczyzną tylko ISTpem ;)
A co do małomówności – dzięki Ci Boże, że mój facet lubi gadać, bo zwalnia mnie z niewygodnego obowiązku podtrzymywania rozmów z ludźmi, którzy mnie w ogóle nie obchodzą. Kiedyś męczyłam się z prawdziwą „mumią” i nie mam zamiaru do tego wracać.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#39 Post autor: Emjotka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:53

Hydra pisze:Nie jesteś mężczyzną tylko ISTpem ;)
A już się zdążyłam przyzwyczaić do nowej wizji rzeczywistości :( . A tu guzik z pętelką. Czyli okresu się nie pozbędę :roll: ...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
angelique1990
Posty: 82
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 20:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

#40 Post autor: angelique1990 » wtorek, 10 lipca 2007, 16:56

Matki natury nie zmienisz :P
5w4, dużo z 4 INTJ sp/sx/so

"I lie inside myself for hours..."

...Je aime la France...

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#41 Post autor: Emjotka » wtorek, 10 lipca 2007, 16:58

Machoca jest lepsza dla swoich dzieci, niż ta cała matka natura. Ta ostatnia faworyzuje połowę swojej dziatwy. Co z niej za matka?
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

łydka
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 18:22

#42 Post autor: łydka » wtorek, 10 lipca 2007, 17:08

No właśnie Hydra masz potrzebę znajomości z kimś kto cię w ogóle nie obchodzi?...bynajmniej ja taką odczuwam czasem...i wtedy przydałby się ktokolwiek, bo ciężko jest znaleźć człowieka z którym możesz się naprawdę dogadać, a czasem chciałoby się gdzieś wyjść (nie lubię sama..za wielu ludzi się wtedy mnie czepia( w sensie chce poznać), w znanym mi towarzystwie czuję się bezpieczniej- kiedy jestem bez partnera rzecz jasna)
Mówisz, że Twój facet Cię wyręcza..czyli masz na myśli wspólnych znajomych zapewne...z którymi utrzymasz kontakt po ewentualnym zerwaniu?
Czy spotykasz się z nimi ze względu na chłopaka jedynie?

Oj tak...też nie czaje co to za matka :?





Green Eyes: nie piszemy posta pod postem tylko używamy opcji "zmień"
Władza kończy się z dzieciństwem z zależnością typowo niezależną
później to już tylko oficjalnie tron przejąć trzeba i kolejne przywileje szlacheckie
i nie szlacheckie wydawać
ograniczać władzę centralnie życiową

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#43 Post autor: Hydra » wtorek, 10 lipca 2007, 17:22

łydka pisze: No właśnie Hydra masz potrzebę znajomości z kimś kto cię w ogóle nie obchodzi?...
Nie. Ale z ludźmi trzeba rozmawiać nawet jeśli nie są specjalnie interesujący. Nie ma nic gorszego niż niezręczna cisza w kontaktach z ludźmi, którzy Cię dobrze nie znają.
łydka pisze: bynajmniej ja taką odczuwam czasem...i wtedy przydałby się ktokolwiek, bo ciężko jest znaleźć człowieka z którym możesz się naprawdę dogadać
Nauczyłam się „prowadzić” rozmowy – praktyka czyni mistrza :D , choć nie jest to dla mnie ani tak naturalne, ani tak przyjemne jak dla mojego faceta.
łydka pisze: Mówisz, że Twój facet Cię wyręcza..czyli masz na myśli wspólnych znajomych zapewne...z którymi utrzymasz kontakt po ewentualnym zerwaniu?
Czy spotykasz się z nimi ze względu na chłopaka jedynie?
Niekoniecznie wspólnych znajomych. Mój facet ma dar zjednywania sobie ludzi. Nawet jeśli idziemy gdzieś tylko na chwilę – kino, koncert czy coś w tym stylu, to nagle okazuje się, że już po 5 minutach mamy jakieś towarzystwo. A do załatwiania spraw w urzędach jest po prostu STWORZONY ;)
EDIT:
Rany! Czy to mozliwe, że mój facet jest moim dualem? :shock: :D
MY NIE MóWIMY NIC

łydka
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 18:22

#44 Post autor: łydka » wtorek, 10 lipca 2007, 18:09

:wink: tak jakby na to wygląda szczęściaro.

Od zawsze byłam z "mumiami", także wyobrażam sobie jak Ci teraz dobrze skoro tego nie lubiłaś.
Mnie jeszcze potrafią tacy uwieść..nie wiem od zawsze coś mnie w nich pociągało.
Władza kończy się z dzieciństwem z zależnością typowo niezależną
później to już tylko oficjalnie tron przejąć trzeba i kolejne przywileje szlacheckie
i nie szlacheckie wydawać
ograniczać władzę centralnie życiową

Awatar użytkownika
Inca-17
Posty: 33
Rejestracja: sobota, 8 września 2007, 19:37

#45 Post autor: Inca-17 » wtorek, 11 września 2007, 01:07

Widzę, że początkowy temat nieco uległ zmianie... :lol:
ja chciałam tylko dodać, że piątki z racji tego, że to obserwatorzy lubiący analizować sytuację, a do tego trzymający się na uboczu, chyba lubią od czasu do czasu kogoś "mieć". Kogoś, kogo mogą wyidealizować i zamknąć w swym irracjonalnym świecie, we własnym umyśle, we własnych marzeniach. W rzeczywistości ta osoba może nawet nie zdawać sobie sprawy, co piątka do niej czuje, może jej nie zauważać lub nie wiedzieć nawet o jej istnieniu. Przecież w takim świecie zamknąć nawet można osobę, którą zna się zaledwie z widzenia, bądź z... tv. Ba... Taka osoba może wcale nie istnieć w rzeczywistości, jeśli piątka ma na tyle dużą wyobraźnię, by do swych marzeń wprowadzić fantastyczną lub fikcyjną postać wziętą z filmu, bądź wykreowaną przez siebie.

Wiem to, bo kiedyś sama przez to przechodziłam, ale to było dawno i nie prawda. Aktualnie nie "mam" nikogo. Doszłam do wniosku, że tak jest jednak łatwiej. :wink:
5w4

ODPOWIEDZ