Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#16 Post autor: duplo » piątek, 4 lipca 2014, 17:10

Fidai pisze:Czyli tylko do tego się sprowadza ta mistyczna chemia ??? :shock:
Jeżeli pytasz o chemię, to nie jest ani mistyczna, i właśnie do tego się sprowadza. Mistyczne znaczenie to można sobie dopisać albo znaleźć na innej gałęzi.

Jak tak sobie myślę o facetach płci męskiej którzy wytwarzają wokół siebie aurę przyjaciela-geja to jakoś nie nazwałabym ich ułożonymi i nudnymi, wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że jedno nie ma związku z drugim.

Ale zauważyłam u siebie podobną tendencję. W sensie, że wśród płci męskiej raczej jestem kumpelą, wytwarzam wokół siebie aurę neutralności, nie prowokuję, nie kokietuję, sprawiam wrażenie aseksualnej. Ale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, w ten sposób tworzę odpowiedni, bezpieczny dystans wokół siebie (skutkiem ubocznym jest to, że samce o przeciętnej inteligencji wyczuwają, że nic ode mnie nie uzyskają. Ci z niższym IQ są natrętni i raczej kończą atakiem z mojej strony).

Z drugiej strony jak samiec nie będzie natrętny to nic ode mnie nie uzyska, wpierw musi przebić się przez moją skorupę łomem ;p

Jeżeli masz podobnie to współczuję, bo jednak płeć robi różnicę (zazwyczaj kobieta oczekuje że samiec wyjdzie z inicjatywą)


We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

Awatar użytkownika
Fidai
Posty: 31
Rejestracja: środa, 21 maja 2014, 17:11
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Bytom

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#17 Post autor: Fidai » piątek, 4 lipca 2014, 17:52

A co tu rozumieć przejrzała Cię. W sumie duplo ma rację. BTW polecam ciekawego blogaska: http://kobietytozlo.blox.pl/html


No chyba to żadna rewelacja że jak się komuś ktoś podoba to się mu to siła rzeczy pokazuje....

Więc co ma znaczyć "przejrzała" ???

Cały czas udawać że się ma ją w dupie ????
To niewykonalne, szczególnie gdy widać tez zainteresowanie z drugiej strony.


Art jaki dałeś.... No cóż....
Znasz odpowiedź...

-- Posty sklejone automatycznie piątek, 4 lipca 2014, 16:58 --
Jeżeli masz podobnie to współczuję, bo jednak płeć robi różnicę (zazwyczaj kobieta oczekuje że samiec wyjdzie z inicjatywą)

No właśnie ta skorupa jest totalnym bezsensem....
Bo albo się Tobie ktoś podoba i mu pozwalasz do siebie zbliżyć, albo do widzenia...

A nie że jeszcze oczekujesz od niego że ma wziąć młot pneumatyczny i rozp*****ać mur którego nawet nie widzi....

Ale to tak na marginesie.....

Jeśli kobieta najpierw okazuje zainteresowanie, facet je odwzajemnia, posuwa relację naprzód i potem nagle z podziemi wyrasta dziwna ściana (aury gejowato-przyjacielskiej tutaj nie ma) to co.....

Nagle niczego nie ma ???
"Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą." - Carl Gustav Jung

http://www.tranceguide.pl/


_________________________
Jestem Archaniołem, który w*****lił Szatanowi....

Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#18 Post autor: duplo » piątek, 4 lipca 2014, 18:06

Fidai pisze: A nie że jeszcze oczekujesz od niego że ma wziąć młot pneumatyczny i rozp*****ać mur którego nawet nie widzi....
Nie oczekuje, w tym sęk. Dla mnie ryba, jest samiec czy go nie ma (gorzej w trakcie jajeczkowania, ale i to da się przeżyć). Mówię z doświadczenia, że pozwoliłam się zbliżyć tylko tym, co znali klucz do młota
Fidai pisze:Jeśli kobieta najpierw okazuje zainteresowanie, facet je odwzajemnia, posuwa relację naprzód i potem nagle z podziemi wyrasta dziwna ściana (aury gejowato-przyjacielskiej tutaj nie ma) to co.....

Nagle niczego nie ma ???
Nie wiem. Może zapytaj?
We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

Awatar użytkownika
Fidai
Posty: 31
Rejestracja: środa, 21 maja 2014, 17:11
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Bytom

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#19 Post autor: Fidai » piątek, 4 lipca 2014, 18:36

Nie oczekuje, w tym sęk. Dla mnie ryba, jest samiec czy go nie ma (gorzej w trakcie jajeczkowania, ale i to da się przeżyć). Mówię z doświadczenia, że pozwoliłam się zbliżyć tylko tym, co znali klucz do młota

A to co innego....
Choć dalej cholera wie o co biega z tymi kluczami....

Nie dość że szóstka jesteś to jeszcze kobieta :P
Nie wiem. Może zapytaj?
Nie pytałem.
Dostałem ogólny wykład, "że muszę sobie poukładać to i tam...".

Jak już jedziemy z tym wątkiem, to tak właśnie to wygląda.
"Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą." - Carl Gustav Jung

http://www.tranceguide.pl/


_________________________
Jestem Archaniołem, który w*****lił Szatanowi....

Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#20 Post autor: duplo » sobota, 5 lipca 2014, 12:46

Klucz czyli ''to coś'', nie da się zdefiniować. Niektórzy mają w sobie ''to coś'' co mnie rozmiękcza.

Że niby co masz sobie poukładać?
Albo coś jej w Tobie nie odpowiada i chce byś to zmienił zanim jakaś relacja nastąp, albo wciska kit żeby Cię spławić pod jakimś pretekstem.
We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

Awatar użytkownika
Fidai
Posty: 31
Rejestracja: środa, 21 maja 2014, 17:11
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Bytom

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#21 Post autor: Fidai » sobota, 5 lipca 2014, 13:01

duplo pisze:Klucz czyli ''to coś'', nie da się zdefiniować. Niektórzy mają w sobie ''to coś'' co mnie rozmiękcza.

Że niby co masz sobie poukładać?
Albo coś jej w Tobie nie odpowiada i chce byś to zmienił zanim jakaś relacja nastąp, albo wciska kit żeby Cię spławić pod jakimś pretekstem.


Nie nie nie..... :D

Mówiła że ONA musi sobie to i to poukładać, nie ja ;P
"Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą." - Carl Gustav Jung

http://www.tranceguide.pl/


_________________________
Jestem Archaniołem, który w*****lił Szatanowi....

Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#22 Post autor: duplo » sobota, 5 lipca 2014, 13:06

Nie brzmi to dobrze, ja w ten sposób spławiam, na ''zwłokę'', z poczucia winy udaję że ze mną jest coś nie tak (muszę to sobie przemyśleć/za szybko się dzieje/nie jestem przekonana, czy tego chcę/jestem psychicznie chora/mam wymyślonego przyjaciela/jesteś naprawdę wspaniały, ale nie jestem Ciebie godna/zniszczę Cię).

Ale nie sugeruj się tym, może ona naprawdę sobie ''układa'' :D
Albo jest niepewna relacji, Twoich zamiarów itd. W sumie powodów może być mnóstwo. Ale ja bym nie czekała w nieskończoność, życie jest za krótkie no i nie ma ludzi niezastąpionych.
We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

Awatar użytkownika
Fidai
Posty: 31
Rejestracja: środa, 21 maja 2014, 17:11
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Bytom

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#23 Post autor: Fidai » sobota, 5 lipca 2014, 13:33

duplo pisze:Nie brzmi to dobrze, ja w ten sposób spławiam, na ''zwłokę'', z poczucia winy udaję że ze mną jest coś nie tak (muszę to sobie przemyśleć/za szybko się dzieje/nie jestem przekonana, czy tego chcę/jestem psychicznie chora/mam wymyślonego przyjaciela/jesteś naprawdę wspaniały, ale nie jestem Ciebie godna/zniszczę Cię).

Ale nie sugeruj się tym, może ona naprawdę sobie ''układa'' :D
Albo jest niepewna relacji, Twoich zamiarów itd. W sumie powodów może być mnóstwo. Ale ja bym nie czekała w nieskończoność, życie jest za krótkie no i nie ma ludzi niezastąpionych.


Ona aż wyjechała nad morze z tego powodu :P

A co do zamiarów to chyba jest pewna.


Ostatnie spotkanie było na plus, potem proponowałem kolejne i w dzień kiedy mieliśmy jeszcze się dogadać.... benc.

Potem tylko raz sama się do mnie odezwała....
"Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą." - Carl Gustav Jung

http://www.tranceguide.pl/


_________________________
Jestem Archaniołem, który w*****lił Szatanowi....

Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Ciekawy opis szóstki w full pakiecie....

#24 Post autor: duplo » sobota, 5 lipca 2014, 15:43

No, nie wiem co doradzić, zbyt mało danych i póki co nie widzę związku z szóstkowością.
We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

ODPOWIEDZ