8 - popularny typ wśród dresiarzy? ;-)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#31 Post autor: NeveReven » piątek, 22 sierpnia 2008, 17:06

Modelowy tekst na podryw od panów w trzech paskach:

PODOBASZ MI SIĘ ...
NIE SPIERDOL TEGO!!!
Sprzedany mi przez kómpla - dresa inteligentnego i na poziomie - jako ciekawostkę przyrodniczą. Nie wiem czy wam sie udało spotkać taki ewenement kiedykolwiek na swojej drodze. Mnie owszem jestem z tego dumna i żałuje że wtedy nie obstawiłam totka bo może miałabym już teraz jakis milion.


8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#32 Post autor: Maro » sobota, 23 sierpnia 2008, 05:06

osemka stoi raczej z boku i obserwuje. nie znam rzadnej sznujacej sie osemki ktora parala by sie chodzeniem po osiedlach.istnieje cos takiego jak godnosc. za szostkami jak najbardziej jestem, tym bardziej ze jak ktos slusznie zaznaczyl w pojedynke taki maly dresiarzek raczej jest bezbronny, smieszny i w ogole...
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#33 Post autor: Pablo » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 05:28

NeveReven pisze:Modelowy tekst na podryw od panów w trzech paskach:

PODOBASZ MI SIĘ .NIE SPIERDOL TEGO!!!
Nie tylko dla dresów niestety :roll: :roll: jeden z najbardziej pojebanych tekstów jakie można kobiecie powiedzieć - tzw. podryw imprezowy. Wkur... mnie takie żenujące lansy.

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#34 Post autor: Maro » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 12:08

ostatni tekst ktory uslyszalam - 'my sie skads znamy....' odpowiedz gaszaca - ' a ja Cie nie pamietam' - niestety podtekst niedociera i tak brna dalej... natomiast wyobraznia podbila mnie inna grupa(no ale jestem w zwiazku wiec nie do konca) - 'chcesz z naami spedzic szalona noc?' a byli przebrani za legionistow Rzymskich z przescieradel -odrazu ich pokochalam.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#35 Post autor: NeveReven » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:00

Maro pisze:ostatni tekst ktory uslyszalam - 'my sie skads znamy....' odpowiedz gaszaca - ' a ja Cie nie pamietam'
Apropos. Najbardziej idiotyczny tekst na podryw - "wierzysz w miłosć od pierwszego wejrzenia czy mam przejsć przed tobą jeszcze raz?" - i świetna odpowiedź gasząca która skutkuje za każdym razem - "przechodź ile chcesz tylko się tu nie zatrzymuj!!"
8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#36 Post autor: Basket Case » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 15:21

NeveReven pisze: Apropos. Najbardziej idiotyczny tekst na podryw - "wierzysz w miłosć od pierwszego wejrzenia czy mam przejsć przed tobą jeszcze raz?"
Głupie nieprzeciętnie i do tego takie "wyciągnięte wprost z kalendarza rezerwisty"... Ale riposta fajna :D

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#37 Post autor: Maro » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 19:34

NeveReven pisze:
Maro pisze:ostatni tekst ktory uslyszalam - 'my sie skads znamy....' odpowiedz gaszaca - ' a ja Cie nie pamietam'
Apropos. Najbardziej idiotyczny tekst na podryw - "wierzysz w miłosć od pierwszego wejrzenia czy mam przejsć przed tobą jeszcze raz?" - i świetna odpowiedź gasząca która skutkuje za każdym razem - "przechodź ile chcesz tylko się tu nie zatrzymuj!!"
piekne...
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#38 Post autor: NeveReven » poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 21:43

Maro pisze:piekne...
A co najważniejsze skuteczne:)
8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#39 Post autor: Pablo » środa, 3 września 2008, 03:07

Jak byłem w Kołobrzegu niedawno z koleżanką to z naprzeciwka minęło nas paru takich solarisów ze stojącymi włoskami. Pięknie opaleni. Skojarzyli mi się z tymi chłopakami co kopia polskie drogi :lol: więc pomysł do głowy wpadł od razu

Jak koleś startuje z gadka o opaleniźnie chcąc zaimponować solarkami w których warto się opalać? Proste - "eee tam widać że sie opaliłeś na A-4 albo Katowickiej wygładzając asfalt :D

Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#40 Post autor: NeveReven » środa, 3 września 2008, 10:18

pablo pisze:Proste - "eee tam widać że sie opaliłeś na A-4 albo Katowickiej wygładzając asfalt
dla mnie bomba. Zapamiętać, zapamiętać. A może nawet zapisać...
8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#41 Post autor: Maro » czwartek, 4 września 2008, 02:39

dla mnie tez - Ci ludzie sie marnuja, a mogli by wykorzystac swe teksty w jakims kabarecie, gazetce szkolnej, cokkolwiek...
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#42 Post autor: NeveReven » czwartek, 4 września 2008, 09:31

Co do odpowiedzi na takie solarkowe podrywy dobry jest jeszcze tekst "Idź na basen - może się zmyje!!!"

A swoją droga uwielbiam takie śliczne pomarańczki chodzące po ulicach. Radośniej się człowiekowi od razu robi. A jak sobie jeszcze pomysle jak toto będzie wygladac w wieku cztredziestu paru lat - wszedzie zmarszki, obwisnieta skóra i takie tam - to juz wogóle. Ogarnia mnie wtedy pusty śmiech. Chociaż może niepotrzebnie?? Wszystkie filozofie świata ucza by się nie śmiać z cudzego nieszczescia. A brak mózgu to jednak nieszczęście a może nawet tragedia...???
8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#43 Post autor: Maro » czwartek, 4 września 2008, 16:19

ja uwazam ze 'Solarisy' poswiecaja sie dla Nas abysmy ubaw mieli a Wy tego nie doceniacie...
wstyd!
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#44 Post autor: Pablo » wtorek, 28 października 2008, 23:20

NeveReven pisze:Co do odpowiedzi na takie solarkowe podrywy dobry jest jeszcze tekst "Idź na basen - może się zmyje!!!"

:lol::lol:

No nie dość że się poświęcają i mamy z nich ubaw to jeszcze są ostatnią nadzieją dla naszego zawieszenia w wózkach - ech złoci ludzie - prawie jak 2ki ;)

ODPOWIEDZ