Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

Wiadomość
Autor
Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#106 Post autor: Perwik » niedziela, 21 sierpnia 2011, 18:59

KarolMXXXXXXXXXX pisze: 4. Hmm... na co by dzisiaj strzelić focha, by odstawić teatrzyk?? :twisted: Albo z czego by sobie dzisiaj poryczeć :?:
To ma mnie obrazić? :lol:
Odpowiedziałbym: tak, będę odstawiał teatrzyki, ale nie mam ochotę na focha, mam za to ochotę na Ciebie bejbe :* :D <chyba, że jesteś człowiekiem bez twarzy, to bym uciekł z krzykiem>

A po za tym. WIĘCEJ IKSÓW NIE BYŁO!?!?!?!?!?!!?



Awatar użytkownika
Ketchup_suicide
Posty: 149
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:33
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Tauzen

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#107 Post autor: Ketchup_suicide » poniedziałek, 5 września 2011, 13:56

1:
Omg, jakie 8mki są sadystyczne o_O

baby_kapar i Maro trafili w sedno przy obrażaniu 4rek ; p

2:
Btw, powracając do tematu, to wydaje mi się, że obrażanie 4rek i piątek najlepiej wychodzi, kiedy robi się to nieświadomie.

Mnie, jako 4kę, wkurzają teksty:
'Nie martw się, wiele osób ma gorzej niż Ty a nie narzeka.'
'Nie, to nie jest nic poważnego, prawie każdy to ma, przejdzie pewnie z czasem'
'Kurcze, ta dziewczyna/ten chłopak jest niesamowity! Rysuje/śpiewa/pisze/whatever tak pięknie bez jakiegokolwiek wysiłku! Imponuje mi jego/jej kreatywność, jeszcze nigdy nie spotkałam takiej osoby!'
'Oh, nie wiedziałam ze rysujesz/spiewasz/piszesz/whatever. Nawet nieźle. Moje koleżanka robi to bardzo podobnie.'

Cholera, sama sobie grób kopię : P

A że mój facet jest 5tką, do szewskiej pasji doprowadza go:
'Wiesz, widzę że nie znasz się specjalnie na tym temacie, więc lepiej się nie wypowiadaj, bo aż żal.'

PS: nie wiem czemu mój post wyzej nie miał opcji 'edytuj' o_O

Połączyłam posty. Masz możliwość edycji swojej wypowiedzi 15 minut po jej wysłaniu. Istnieje także możliwość podglądu wiadomości przed jej wysłaniem. M.
Czwórka z trzema skrzydłami.
MTBI: ENTP
Socjo: IEE
sx/sp/so

Awatar użytkownika
Irranea
Moderator
Moderator
Posty: 1179
Rejestracja: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:50
Lokalizacja: w barku

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#108 Post autor: Irranea » poniedziałek, 5 września 2011, 23:17

Ketchup_suicide pisze: 'Nie, to nie jest nic poważnego, prawie każdy to ma, przejdzie pewnie z czasem'
no to już wiadomo czemu tak dużo czwórek czuje się urażonych i ode mnie ucieka. ;P

Awatar użytkownika
Ketchup_suicide
Posty: 149
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:33
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Tauzen

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#109 Post autor: Ketchup_suicide » poniedziałek, 5 września 2011, 23:23

Irranea Blathin pisze:
Ketchup_suicide pisze: 'Nie, to nie jest nic poważnego, prawie każdy to ma, przejdzie pewnie z czasem'
no to już wiadomo czemu tak dużo czwórek czuje się urażonych i ode mnie ucieka. ;P
Nic mnie nie wkurza chyba bardziej niż ten tekst. I owszem, ja bym uciekła. W połowie rozmowy nawet : D
To nawet taka rada dla innych typów czego 4ce nie mówić, żeby jej nie stracić.
Czwórka z trzema skrzydłami.
MTBI: ENTP
Socjo: IEE
sx/sp/so

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#110 Post autor: lasuch » sobota, 11 lutego 2012, 01:45

Takie tam z nudów:
1. Rozczarowałaś mnie, myślałem że stać cię na więcej, nawet przeciętna nie jesteś, gratuluję.
2. Przeszkadzasz, a twój pomysł jest niskich lotów, daruj sobie takie rady...wróć jak już wszystko zrobimy, tak najbardziej przysłużysz się sprawie.
3. Kto by tam chciał wiedzieć co u ciebie..., 10 minut straciłem, żebyś mi poopowiadał o tym jak ci się żyje i co robisz...ale prawda jest taka, że za 5 minut i tak o tym zapomnę.
4. <ignorowanie><ignorowanie><ignorowanie>
5. Ooooh, patrzcie kto wyszedł na słoneczko...jedzenie się w domu skończyło?
6. Widzę, że od rana na tabsach...a nie, Ty to tak na trzeźwo gadasz?!
7. Twoje plany są do bani, może posiedź dzisiaj cały dzień z babcią i pooglądaj z nią wszystkie powtórki seriali na jedynce i uśpisz w końcu te owsiki, które widocznie masz na całym ciele.
8. Po pierwsze gadasz głupoty, a po drugie <imię> pojechał po tobie jak po łysej kobyle i nie udawaj, że cię to nie rusza, bo na twojej głowie można wodę przegotować, tak się zgorączkowałeś.
9. Nie masz racji, to tylko twoje życie nie ma sensu, reszta radzi sobie całkiem dobrze.
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#111 Post autor: Pierzasta » sobota, 11 lutego 2012, 18:31

Lasuch, takie cosie w ogóle na piątki nie działają. :lol:
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#112 Post autor: Cotta » sobota, 11 lutego 2012, 19:18

Mnie by to rozbawiło. :lol:
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#113 Post autor: lasuch » sobota, 11 lutego 2012, 20:07

To dobrze, że rozbawiło...ale tak jest z większością takich tekstów, zależy od kontekstu. ;)
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#114 Post autor: Pierzasta » sobota, 11 lutego 2012, 21:04

Raczej chodzi o to, że dobra szpila powinna dotykać tam, gdzie kogoś boli, a nie tego, co my uważamy za wadę tej osoby.
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#115 Post autor: lasuch » sobota, 11 lutego 2012, 21:24

Mniej więcej to właśnie miałem na myśli :roll: po drugie, wada może być tym czymś co kogoś boli...ale Ty zawsze swoje 3 grosze dorzucisz, żeby był bełkot od bełkotu.
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#116 Post autor: Pierzasta » sobota, 11 lutego 2012, 21:34

Jak to miałeś na myśli, to ci nie wyszło. Chyba nie nadążasz, daltego muszę tłumaczyć... nie to, co inni uważają za wadę. Myślisz że piątki się martwią, czy inni nie biorą ich przypadkiem za samotników?
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#117 Post autor: lasuch » sobota, 11 lutego 2012, 21:39

Rozumiem, że Ty teraz będziesz odpowiadać w imieniu wszystkich Piątek... :lol: nie mam zamiaru dyskutować z jaśnie oświeconą, a mi wyszło...tylko Ty nie pojęłaś.
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#118 Post autor: bodzios » sobota, 11 lutego 2012, 21:41

Z tego, co lasuch zapodał, spodobały mi się teksty do 1 i 9, Piątka by najwyżej parsknęła śmiechem i doceniła dowcip. W sumie najlepszym sposobem, żeby nam dowalić, jest pojechanie po naszych staraniach, uzdolnieniach, pasjach, które próbujemy zrealizować. 5 nie widzi sporej części słabości, szczególnie w odniesieniu do możliwości interpersonalnych, jako słabości. Ma to po prostu gdzieś. Ponieważ nie ma w ogóle takich zdolności. :wink:
No UPS - no party. :(

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#119 Post autor: Pierzasta » sobota, 11 lutego 2012, 21:48

No jeśli masz na myśli jakieś skrajnie niezdrowe czy zakompleksione osoby to chyba niezależnie od typu wystarczy tupnąć albo wrzasnąć.
Ale proszę, ciekawe ile piątek rani wytykanie im samotnictwa albo niewychodzenia z domu. To tak jakby ósemce powiedzieć "Pan silny, zawsze jego musi być na wierzchu".

Już by bardziej chyba działało coś w stylu "Chciałbyś należeć do towarzystwa, ale ci nie pozwalają, więc udajesz samotnika z wyboru", bo to może przynajmniej skonfundować a niektórych nawet zranić.
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Ósemka poznaje inne typy - oszczerstwo

#120 Post autor: Intan » sobota, 11 sierpnia 2012, 15:02

Pablo pisze:2. Dwójeczki nauczono okazywania troski jako metody na uzyskanie uczucia od bliźniego. Zatem słaby punkt 2 to nieodwzajemnienie tych uczuć i poczucie bycia wykorzystywanym, odrzucenie Dwójki ale nie tyle jej starań co blokada na emocje i wzajemność w stosunku do niej. Trzeci słaby punkt to przynależność do triady emocjonalnej. Schemat prosty - czekasz aż 2 zrobi obiadek, zrobi herbatkę, posprząta, dopieści Cię tak że masz tego dość po czym wypalasz jej "Dobra wystarczy - za chwilę wpada mój kumpel więc zrób mu jeszcze herbatę i spadaj bo chcę z nim sam porozmawiać a ty już mi nie jesteś do niczego potrzebna i jemu też się do niczego nie przydasz" Traktuj go jak sługę zawsze i wszędzie, konsekwentnie nie szanuj, wykorzystuj i nie okazuj nawet cienia sympatii albo wdzięczności. Warcz i krytykuj, każ się odwalić i nie zawracać sobie dupy, jak 2 chce Cię odwiedzić albo przy Tobie pobyć - spławiaj ją od razu.
Trafiłeś w sedno. Przy czym to, o czym mówisz, na dłuższą metę zadziała jako wykończenie psychiczne takiej Dwójki niż zwykłe obrażenie jej. ;) Pod warunkiem, że jest się dla niej niezmiernie ważnym. Coś tak przyjaciel, który nagle zmienia się w pozbawioną uczuć kukłę.
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

ODPOWIEDZ