Jaki typ osobowości najczęściej przyciągają 9

Wiadomość
Autor
Nefiv

#16 Post autor: Nefiv » środa, 29 sierpnia 2007, 19:20

Mój ojciec 9w1 (rozwinięte silnie skrzydło) związał się z 4w5 (niezbyt zdrową) wytrzymali ze sobą niecałe 18 lat, ogólnie średnio się dogadywali. Jego przyjaciele wyglądają głównie na dość zdecydowanych ludzi, pewnych siebie i konkretnych.



Awatar użytkownika
sztuczka
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 1 września 2007, 20:48

#17 Post autor: sztuczka » niedziela, 2 września 2007, 00:23

Mnie najbardziej pociąga 3, wynika to chyba z tego, że potrafi dostosować się do moich potrzeb, a przy tym ja mam przy 3 poczucie spełnania misji
Myślę że 3 i 9 mogą stworzyć ciekawy, fascynujący związek na zasadzie przeciwieństw wzajemnie uzupełniających się :lol:

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

#18 Post autor: Celice » wtorek, 19 sierpnia 2008, 10:54

Podobno jestem ciekawą i sympatyczną osobą więc przyciągam różne typy ;)
Przyjaznić potrafiłabym się z każdym po warunkiem że jest zdrowy.

Ale jeśli chodzi o związek to napewno nie potrafiłabym być z 8 - mój tata jest 8 a mama 9, jak ja i widzę że ich zycie razem to jedna wielka pomyłka :roll:
9w8

Awatar użytkownika
sonja
Posty: 152
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 16:30

#19 Post autor: sonja » wtorek, 19 sierpnia 2008, 14:28

Najbardziej przyciągam chore typy, ludzi którzy potrzebują czyjejś aprobaty, którzy chcą się na kimś wyżyć lub wykorzystują innych. Często kumpluję się z ludźmi, których nikt nie lubi. Najbardziej chyba jedynki, szóstki i dziewiątki. Moja najlepsza przyjaciółka jest 4w3. Jeśli chodzi o powodzenie to najbardziej 2 i 8 niestety. Wolałabym spotkać jakąś w miarę zdrową 4, 9 albo najlepiej 6
Hey now now, we're goin' down down
and we ride the bus there and pay the bus fare
or we find a new reason, a new way of living
and we breathe it in and try to dream again

Flegmatyczna Dziewiątka, INFp

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#20 Post autor: Absynt » wtorek, 19 sierpnia 2008, 20:07

Heh, chyba wszyscy po rowno. 9 jako kameleony potrafia sie dogadac z kazdym. Na przeroznych plaszczyznach i moga je zglebiac do cna.
Ale nie lubie kur.wa jedynek :twisted:. Sztywniacy i tyle :P. Generalnie chetnie sobie segreguje ludzi i... dla kazdego przybieram rozne maski.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

#21 Post autor: Celice » środa, 20 sierpnia 2008, 08:28

Absynt pisze:Ale nie lubie kur.wa jedynek :twisted:. Sztywniacy i tyle :P. Generalnie chetnie sobie segreguje ludzi i... dla kazdego przybieram rozne maski.
Ja nie lubię 8, jakoś najtrudniej mi się do nich "dopasować" ;)
9w8

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#22 Post autor: Absynt » środa, 20 sierpnia 2008, 08:42

Ja z nimi daje rade. Najczesciej sa to dosc przyziemne typy, ale sa spoko, imo ;]. Inaczej nie bylbym z osemka :P.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

#23 Post autor: Celice » środa, 20 sierpnia 2008, 12:16

sonja pisze:Najbardziej przyciągam chore typy, ludzi którzy potrzebują czyjejś aprobaty, którzy chcą się na kimś wyżyć lub wykorzystują innych. Często kumpluję się z ludźmi, których nikt nie lubi. Najbardziej chyba jedynki, szóstki i dziewiątki. Moja najlepsza przyjaciółka jest 4w3. Jeśli chodzi o powodzenie to najbardziej 2 i 8 niestety. Wolałabym spotkać jakąś w miarę zdrową 4, 9 albo najlepiej 6
Mam podobnie. Ci których nikt nie lubi ciagną do mnie ponieważ ich nie odrzucam, potrafię zrozumieć itd :roll:
Moja najlepsza kumpela też jest 4w3. Wiem jak z nią postępować żeby nie urazić ale przyznam szczerze że czasami mam ochotę powiedzieć kilka słów prawdy bo wydaje mi się że będąc dla niej tak tolerancyjna i wyrozumiała tylko utwierdzam ją w jej złym przekonaniu.
Panowie typu 2 i 8 to ci którzy najbardziej mi nie odpowiadają. Jeden typ jest dla mnie zbyt uległy a drugi zbyt dominujący a ja potrzebuję partnerstwa ;)
9w8

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#24 Post autor: Memory » wtorek, 4 listopada 2008, 17:19

Właściwie to...
Absynt pisze:Heh, chyba wszyscy po rowno. 9 jako kameleony potrafia sie dogadac z kazdym. Na przeroznych plaszczyznach i moga je zglebiac do cna.
Ale nie lubie kur.wa jedynek Twisted Evil. Sztywniacy i tyle Razz. Generalnie chetnie sobie segreguje ludzi i... dla kazdego przybieram rozne maski.
Podpisuję się pod tym.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#25 Post autor: Absynt » wtorek, 4 listopada 2008, 17:58

No wtedy tez myslalem, ze jestem 9 ;p.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#26 Post autor: Memory » wtorek, 4 listopada 2008, 18:01

I Ty mi śmiesz wypominać niezdecydowanie.

;] :p
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#27 Post autor: SuperDurson » wtorek, 4 listopada 2008, 18:02

Większość tak ma. Uwarunkowania społeczne. Wywaliłbym to z enneagramu. Bo wpływ takich zachowań na ustalenie typu jest pomijalnie mały :wink:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
koefe
Posty: 140
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 16:46
Lokalizacja: zlw, Łódź

#28 Post autor: koefe » środa, 5 listopada 2008, 22:21

Absynt pisze:Heh, chyba wszyscy po rowno. 9 jako kameleony potrafia sie dogadac z kazdym. Na przeroznych plaszczyznach i moga je zglebiac do cna.
Ale nie lubie kur.wa jedynek :twisted:. Sztywniacy i tyle :P. Generalnie chetnie sobie segreguje ludzi i... dla kazdego przybieram rozne maski.
Ja nie z każdym potrafię się dogadać. Ale z jedynkami zazwyczaj bez problemu. Dwóch moich współlokatorów to właśnie jedynki, pozostali dwaj to 5 i 6. Moja dziewczyna jest 6. Większość znajomych 6,7,9.
Czyli mówiąc ogólnie najbardziej pozytywnie nastawiony jestem do typów 6 i 1, całkiem pozytywnie do 5,7,9. Jeśli chodzi o typy 3,8 to średnio, chociaż z kilkoma miałem bardzo dobre relacje. Najtrudniej mi jest dogadać się z 4 i 2.
"Próżnowanie jest początkiem wszelkiej psychologii." F. Nietzsche

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Jaki typ osobowości najczęściej przyciągają 9

#29 Post autor: Sakuya » poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 03:14

Moja najlepsza przyjaciółka i najlepsza kumpela to 7w6. Taaaaka energia z tych związków, i wcale się ze mną nie nudzą :mrgreen: Świetną kumpelą jest też 5w6.
Iskrzy pomiędzy mną a 2kami i 6tkami, trudno nam to jednak popchnąć dalej i przeważnie w związkach jestem z innymi typami, ale cięzko mi po fakcie określić ich numerki.. : )
Przyciągam 8ki,ale strasznie się z nimi prztykam i kłócę! Nie moge znieść tego "twardo-głowego" myślenia. Ale na stopie dziewczyna-dziewczyna da się-wypróbowałam :D
z 9tkami innymi nudy troche :wink:
z 1kami o tyle żeby się powygłupiać.
z 4kami dobrze łapię kontakt ale za bardzo mnie wkurza "przeżywanie" ostentacyjne troszke, żeby było z tego co więcej :wink:
3ki żadnej nie znam chyba,a szkoda, ciekawa jestem :D
jestem 9tka troszkę w 8 :D

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Jaki typ osobowości najczęściej przyciągają 9

#30 Post autor: yusti » poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 03:18

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 października 2010, 21:47 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ