Czym się zajmujecie? (tylko 9)

Wiadomość
Autor
Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

Czym się zajmujecie? (tylko 9)

#1 Post autor: Perwik » niedziela, 31 lipca 2011, 22:40

Czym się zajmujecie?

Proszę Was abyście odpowiedzieli tylko na pytanie czym się zajmujecie (bo musicie i bo chcecie), ewentualnie co chcecie robić w przyszłości -> jakie sfery życia Was interesują, co robicie, co będziecie robić, a także o czym myślicie.

Proszę Was, abyście nie pisali dlaczego ani po co robicie to co robicie.

Interesuje mnie tylko rejon waszego działania w świecie.

Przykład:

Jestem Perwik (chłopiec) w życiu zajmuję się szeroko pojętym rozwojem. Interesuje mnie w to jak człowiek się rozwija, dlaczego, po co, co mu siedzi w głowie, co robi i dlaczego to robi, jaką ma osobowość. A także co czuje i jak czuje. Często także analizuję dylematy moralne -> dlaczego ktoś/ja tak a nie inaczej postąpił.
Po za tym intensywnie pracuję nad poczuciem dobrego smaku, rozwijam swój gust a także szlifuję umiejętność wyrażania swoich emocji w ekspresji artystycznej po przez słowo/ruch/dźwięk, także w tym sektorze pracuję a właściwie raczkuję. (ważne jest to, że w tym sektorze chcę pracować zawodowo).
W mniejszym stopniu interesuje mnie rozwój fizyczny/sport (chociaż uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i tańczyć).
Prawie nigdy nie zastanawiam się nad swoją sytuacją społeczną.
W dziedzinach technicznych oraz ekonomicznych wiem tyle ile muszę wiedzieć, żeby się całkowicie nie pogubić, chociaż nienawidzę biurokracji i staram się jej unikać.
Otoczenie/przyrodę traktuję jako przyjemny dodatek, lubię spacery nad morzem, czasem włóczę się po lesie.


Czyli jak widzicie pytanie jest CO MNIE Z GRUBSZA INTERESUJE



Proszę, aby wypowiadały się tylko osoby z tego podforum i to osoby, które są względnie pewne swojego typu. Zakładam ten temat na każdym podforum, więc proszę abyście odpowiadali „u siebie”. Jeśli odczuwacie bardzo silny wpływ skrzydła lub połączenie z konkretnym typem -> napiszcie o tym.
Możecie podać także swoją płeć, jeśli jest niepewna (nie znam użytkownika a nick nie wskazuje czy to chłopiec czy dziewczynka).



Po co ten temat? Chcę sprawdzić, czy jest jakaś zależność między typami enneagramu a tym czym się ludzie zajmują, gdzie pracują, w jakich sferach życia się rozwijają no i o czym myślą.



Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 9)

#2 Post autor: IstariDreamer » wtorek, 2 sierpnia 2011, 14:44

Nic nie robię i nie wiem, co chcę robić. A może nie chcę nic robić?
Poświęcam czas na przyjemne, niewymagające wysiłku zajęcia oraz na wkurzanie się tym, że marnuję czas.

Na pewno chcę być jak najbardziej niezależny. Chcę unikać kłopotów, bólu, nieszczęść.
Chcę zwalczyć wszystkie wewnętrzne napięcia i postępować w zgodzie ze sobą. Być.

Aktualnie każdego dnia odkładam myślenie o rozwiązaniu tych kwestii do jutra.


Tak to wygląda Z GRUBSZA.


Jestem względnie pewien zarówno bycia 6 z mocnym wpływem 9 jak i bycia 9 z mocnym wpływem 6.
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 9)

#3 Post autor: In3orn » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 10:52

Mnie interesuje:

programowanie - obecnie studia/praca, hobbystycznie programowanie gier
psychologia - głównie osobowości i rozwoju/pracy nad sobą
muzyka - od słuchania przez granie na gitarze po tworzenie (choć to stare czasy)
sport aktywny - chodzenie po górach, jazda na rowerze, bieganie, siłownia
sport bierny - F1, kolarstwo, siatkówka, trochę piłki nożnej

oraz wiele pobocznych takich jak literatura, gry, wspinaczka, filmy, ...
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
julita7
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 1 lipca 2011, 01:18
Enneatyp: Mediator

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 9)

#4 Post autor: julita7 » wtorek, 16 sierpnia 2011, 20:17

Zawodowo - automatyka przemysłowa i informatyka, chciałabym programować systemy embedded, może jakieś tego typu ciekawe rzeczy, linie produkcyjne w fabrykach, roboty, sztuczna inteligencja (ale to bardziej hobby bo w przemyśle mało ma zostosowań w Polsce). Ponadto muszę się wreszcie kiedyś wziać za tworzenie muzyki albo naukę rysowania bo artystycznie też czuje potrzebę rozwoju ale jestem na to zbyt leniwa. ^^
9w1

q-12
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 23 maja 2008, 00:05
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 9)

#5 Post autor: q-12 » czwartek, 18 sierpnia 2011, 21:09

programowaniem teraz, wcześniej serwerami,
bardzo fajnie jak jest spokój i da się wszystko zautomatyzować żeby nic nie trzeba było robić,
no i debiana lubiłem bo taki nudny był, zawsze działało wszystko bez problemu że aż czasami coś psułem żeby tylko działało inaczej
9w8, ESTP

Awatar użytkownika
Floo
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 10 maja 2013, 23:36
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 9)

#6 Post autor: Floo » wtorek, 21 maja 2013, 20:19

Żeby nie popłynąć i nie zacząć opowiadać, napiszę to najbardziej sucho, jak potrafię... : >

Staram się kształcić w kierunku programowania.
Rysuję i fotografuję.
Piszę eseje, książki, których nigdy nie kończę i opowiadania... kiedyś pisałam wiersze.
Jeżdżę na rowerze, na nartach, rolkach, grywam w siatkówkę.
Uwielbiam chodzić po górach... i odwiedzać równie piękne miejsca.
Patrzę w gwiazdy- leżąc pod chmurką, lub przez teleskop.
Jeżdżę konno i spełniam się w tzw naturalu.
Gram w RPG (Warhammer) i jeżdżę na LARP.
Uwielbiam czytać i równie mocno lubię oglądać filmy.
Lubię szukać informacji na temat rozwoju, sztuki porozumiewania, autohipnozy, LD...
Słucham dużo muzyki, zdarza mi się wybrać do filharmonii, zdarza mi się też samodzielnie coś zagrać.
Interesują mnie również zjawiska paranormalne, parapsychologia, życie po życiu, wszelaka metafizyka...
no i czasami lubię sobie pograć (Far Cry 3, CoD, BF, Thief, NFS...).
I uwielbiam strzelać z broni airsoftowej : D

I na tę chwilę chyba już nic więcej... chyba : )
"Jeśli chcesz, by inni byli szczęśliwi, bądź wyrozumiały.
Jeśli sam chcesz być szczęśliwy, bądź wyrozumiały."


9w1 sx/so lvl 2-3
ESE

Spoiler:

ODPOWIEDZ