Czego nie lubicie w 3?

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

Czego nie lubicie w 3?

#1 Post autor: Miltado » poniedziałek, 22 stycznia 2007, 22:21

Nom to tutaj możecie napisać o tym co nie podoba wam się w 3.


ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#2 Post autor: Almodi » środa, 24 stycznia 2007, 00:06

Mi sie nie podoba brak wytrwalosci :) niedokladnosc, czeste zmiany nastrojow w trudnych okresach

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#3 Post autor: ewutek » środa, 24 stycznia 2007, 00:35

To nie do uwierzenia, ale nie widzę w Trójkach niczego, co działałoby mi na nerwy (zaślepienie?). Kiedy myślę o ludziach w tym fantastycznym typie, przed oczami mam Aleksandra Macedońskiego. Postać, którą uwielbiam, podziwiam i "wogle" :!:

No i tak... postanowiłam, że nie będę się w tym dziale więcej wypowiadać (obiecuję), ponieważ mimo usilnych racjonalizatorskich starań, wszelkie próby uporządkowania przemyśleń na temat "Zdobywców" każdorazowo - formalnie i treściowo - przypominają peany nieuzasadnionego zachwytu :lol:

Pozdrawiam.
5w6

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#4 Post autor: Miltado » środa, 24 stycznia 2007, 14:58

ewutek pisze:To nie do uwierzenia, ale nie widzę w Trójkach niczego, co działałoby mi na nerwy (zaślepienie?). Kiedy myślę o ludziach w tym fantastycznym typie, przed oczami mam Aleksandra Macedońskiego. Postać, którą uwielbiam, podziwiam i "wogle" :!:

No i tak... postanowiłam, że nie będę się w tym dziale więcej wypowiadać (obiecuję), ponieważ mimo usilnych racjonalizatorskich starań, wszelkie próby uporządkowania przemyśleń na temat "Zdobywców" każdorazowo - formalnie i treściowo - przypominają peany nieuzasadnionego zachwytu :lol:

Pozdrawiam.
No tak ten zachwyt o którym mówisz my sami badź co bądź budujemy z każdym dniem. Ale po za tym wizerunkiem czai się coś innego. Wiesz ile razy musiałem zmierzyć się ze swoimi emocjami kiedy uderzały z zdwojoną siłą?? Budowanie swojego wizerunku kosztem swoich uczuć i emocji jest bardzo męczące. Mamy mnóstwo wad które staramy się ukrywac ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#5 Post autor: Green Eyes » środa, 24 stycznia 2007, 19:59

Miltado pisze: Wiesz ile razy musiałem zmierzyć się ze swoimi emocjami kiedy uderzały z zdwojoną siłą?? Budowanie swojego wizerunku kosztem swoich uczuć i emocji jest bardzo męczące. Mamy mnóstwo wad które staramy się ukrywac ;)
no wlasnie. bardzo mnie uderza w trojkach ich poswiecenie dla sprawy, to ze potrafia udawac kogos innego, grac tylko po to by uzyskac jakies korzysci. takie dochodzenie po trupach do celu.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#6 Post autor: Miltado » poniedziałek, 19 marca 2007, 12:48

A ja tam nienawidzę swojego typu w ogóle. Gdybym miał wybierać to nigdy nie chciałbym być 3 ;P
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#7 Post autor: Green Eyes » poniedziałek, 19 marca 2007, 13:20

Miltado pisze:A ja tam nienawidzę swojego typu w ogóle. Gdybym miał wybierać to nigdy nie chciałbym być 3 ;P
lewa noga sie dzis wstalo czy dzisiejsza deszczowa aura dziala tak na Ciebie :wink:
nie mow ze nienawidzisz, wykorzystaj to co masz w sobie dobre i badz swiadomy slabosci i staraj sie polubic siebie, od razu bedzie Ci latwiej.
trojki nie sa typem mdłym, neutralnym, stad te kontrowersje. na pewno znasz takie powiedzenie rodem z hollywood - niewazne czy dobrze czy zle byleby tylko o mnie mowili. o trojkach zawsze bedzie glosno. to juz od Ciebie zalezy czy wykorzystasz to dla siebie czy przeciwko sobie :wink:

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#8 Post autor: Gabriel » poniedziałek, 19 marca 2007, 16:32

Miltado pisze:A ja tam nienawidzę swojego typu w ogóle. Gdybym miał wybierać to nigdy nie chciałbym być 3 ;P
Czasami tak myślałem o czwórce. Ale prawda jest jedna i niezaprzeczalna. Ze wszystkich gówien, które miałeś do wyboru, wybrałeś dla siebie najdogodniejsze. Ja nie mógłbym być innym typem. Nie byłbym sobą. Z każdym innym człowiekiem jest tak samo.

Edit: Uśmiechnięte oczy są o wiele ładniejsze :D
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#9 Post autor: fake_plastic_goch » czwartek, 3 maja 2007, 23:30

tez nie chciałabym być 3, a jestem... 3w4. Długo mi zeszło z zaakceptowaniem tego. Juz wiem, ze nie ma typow lepszych i gorszych, a bycie 3 jest naprawde cholernie uciążliwe, zmaganie sie z własnym udawaniem, to ze biegniesz, a nagle zatrzymujesz sie i nie wiesz gdzie jestes i kim jestes... Ale tez duza satysfakcja, kiedy w koncu sie uda dotrzec do siebie, choc na chwile...

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#10 Post autor: Matea » piątek, 4 maja 2007, 11:08

Czego nielubię ? No chyba włąśnie tego chowania się pod przeróżnymi maskami...
Aleksander Macedoński ? Dobre sobie ^^ Dla mnie większośc trójek to tchórze ,które nie umieja stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami ,które za wszelką cenę dbają o etykietę. Muszą mieć chyba wiele kompleksów ,że posuwają się fałszu i kłamstwa w obawie przed odrzuceniem. Cóż... nic nie dzieję się bez przyczyny ,większość z trójek ma poprostu bardzo wymagających rodziców którzy wyrobili w nich takie a nie inne podejście do życia. Mimo wszystko kocham jednego... hmm... Zdobywcę m.in za to ile determinacji wkłąda w to co chce robić i za to z jakim poświęceniem dąrzy do celu. No i oczywiście za to co w nim odnalazłam ,ale to już kwestia subiektywnych odczuć względem tej osoby ;P
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#11 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 11:20

Mateo, Twóje spostrzezenia to wynik lektury Trójkowych dyskusji czy Twóje wlasne zdanie nt. 3? Bo kazde slowo jest w zasadzie prawdą, tylko jestem ciekawa czy może sama to zauważyłaś i tak łatwo jest zoabczyć w nas wypisane przez Ciebie cechy? ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#12 Post autor: Matea » piątek, 4 maja 2007, 11:29

eee... poprostu zbyt dobrze znam wzorcową trójkę ,może dlatego ? ;P
(btw. pomimo wszytskich tych wad jakie napisałam dalej uważam ,że 3 i 4 mogą stworzyć doskonały duet ,więc prosze się tym zbytnio nie sugerować ;) )
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#13 Post autor: fake_plastic_goch » piątek, 4 maja 2007, 11:34

3 i 4 świetnie moga pasować, ja przyjaznie sie z 4w5 i dogadujemy sie swietnie, ale z kolei mam za soba bardzo nieudane doświadczenia z 4w3... moze to podobieństwo...
3w4 ESFP

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#14 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 11:37

Chyba coś w tym jest, ze 3 i 4 sie dobrze dogadują, np. moją najlepszą przyjaciółką jest 4w3 (czyli odwrotnie jak u Ciebie), zresztą Miltado również mówił, że przyjaźni sie z 4 :D
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#15 Post autor: fake_plastic_goch » piątek, 4 maja 2007, 11:44

Intryga pisze:Chyba coś w tym jest, ze 3 i 4 sie dobrze dogadują, np. moją najlepszą przyjaciółką jest 4w3 (czyli odwrotnie jak u Ciebie), zresztą Miltado również mówił, że przyjaźni sie z 4 :D
Juz to dawno temu zauważyłam:) Ale te niedobre doswiadczenia z 4w3 to po prostu nieudany związek, moze w przyjazni sprawa wyglądałaby inaczej... nie wiem
3w4 ESFP

ODPOWIEDZ