Podróże astralne

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
boya50
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 14:05

Re: Podróże astralne

#31 Post autor: boya50 » środa, 25 grudnia 2013, 14:34

Nie wiadomo co czuję się wtedy jako dusza. Ciągły strach ? Czy może apatia, spokój, cisza ?
Trzeba też wziąć pod uwagę to, że możesz wejść w ciało, reinkarnować się, przyjąć formę fizyczną (bądź opętać) człowieka, lub jakąkolwiek inną fizyczną istotę, bądź dokonać samounicestwienia będąc jeszcze duszą. Wydaje mi się, że jest taka możliwość.



Awatar użytkownika
Lebensgefahr
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 26 września 2014, 22:38
Enneatyp: Indywidualista

Re: Podróże astralne

#32 Post autor: Lebensgefahr » piątek, 7 listopada 2014, 02:03

Uważam że nic takiego jak OOBE mnie się nigdy nie przytrafiło. Natomiast jeśli chodzi o świadome sny to mam je od bardzo wczesnych lat dziecięcych - pamiętam powtarzające się co noc koszmary, w których w końcu dochodziłam do wniosku, że są tylko snami i muszę je pokonać - wówczas śniąc znajdywałam sposoby żeby obrócić bieg wydarzeń w tych koszmarach i kreowałam szczęśliwe happy endy. Z czasem potrafiłam każdy sen przekierować na tory takie jakie chce, robić w nich co chcę i nieraz śnić o czym chcę i przeżywać sny według swojego scenariusza. Przez jakiś okres w swoim życiu właściwie żyłam w świecie tych fantazji sennych - marząc i wyobrażając sobie scenariusze zasypiając, które później kontynuowałam śpiąc. Z wiekiem przestało to dla mnie być tak oczywiste i proste jak kiedyś i właściwie zdarza mi się świadomie śnić ale bardzo rzadko. Doświadczyłam w przeszłości również paraliżów sennych wiążących się z tragicznym poczuciem strachu i niemocy ale nic takiego już od wielu lat mi się nie zdarza.
I tell you: one must still have chaos in one, to give birth to a dancing star.
4w5

ODPOWIEDZ