Co inne typy lubią w 6?

Dyskusje na temat typu 6
Wiadomość
Autor
nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#46 Post autor: nutshell » wtorek, 31 lipca 2007, 21:18

wprost przepadam za 'powiedz coś' i 'co słychać?' ;p


6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#47 Post autor: Green Eyes » wtorek, 31 lipca 2007, 21:35

mi sie tez czasem włączy tryb "mysliciel" i wtedy żadanie: "powiedz coś" strasznie mnie wyprowadza z równowagi. po siodemkowemu sie wtedy wkurzam ze niby jestem zabawiacz czy co?

gawron
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 21:28
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków

#48 Post autor: gawron » środa, 1 sierpnia 2007, 00:31

O!O!O! Tez tak mam z tym "powiedz cos", samemu czesto brakuje mi pomyslow na rozmowe to wtedy tez tak mowie :lol:

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#49 Post autor: Rilla » środa, 1 sierpnia 2007, 00:55

A ja na takie "powiedz coś" odpowiadam: "Coś". To takie dziwne, prosić kogoś by powiedział tylko tak krótkie i nic nie znaczące słowo. :wink:
A tak poważniej: nie lubię, gdy ktoś tak do mnie mówi, bo nie wiem, co chce dokładnie usłyszeć i nie wiem, co powiedzieć. Nie lepiej samemu znaleść temat rozmowy?
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#50 Post autor: Czekolada » środa, 1 sierpnia 2007, 11:03

Green Eyes pisze:mi sie tez czasem włączy tryb "mysliciel" i wtedy żadanie: "powiedz coś" strasznie mnie wyprowadza z równowagi. po siodemkowemu sie wtedy wkurzam ze niby jestem zabawiacz czy co?
Dokładnie. Jakby nie było można po prostu pomilczeć :roll: .

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#51 Post autor: dillinger » środa, 1 sierpnia 2007, 11:03

powiedzieć coś, to znaczy powiedzieć cokolwiek, żeby wypełnić cisze lol. Sam tego powiedzenia nie mówie "powiedz coś", bo to zwykle ja mówie coś.
Czekolada pisze:
Green Eyes pisze:mi sie tez czasem włączy tryb "mysliciel" i wtedy żadanie: "powiedz coś" strasznie mnie wyprowadza z równowagi. po siodemkowemu sie wtedy wkurzam ze niby jestem zabawiacz czy co?
Dokładnie. Jakby nie było można po prostu pomilczeć :roll: .
To powiedz, że chcesz pomilczeć. Ostre problemy.

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#52 Post autor: Kantus » środa, 1 sierpnia 2007, 11:11

Czekolada pisze:
Green Eyes pisze:mi sie tez czasem włączy tryb "mysliciel" i wtedy żadanie: "powiedz coś" strasznie mnie wyprowadza z równowagi. po siodemkowemu sie wtedy wkurzam ze niby jestem zabawiacz czy co?
Dokładnie. Jakby nie było można po prostu pomilczeć :roll: .
Hmm jak ktoś milczy to odrazu to przyjmuje jako ochotę że nie chce ze mną gadać albo że o coś jest obrażony zdenerwowany , dlatego podczas milczenia zawsze staram się rozpocząć jakiś temat a jak nie mam pomysłu to mówię : pwoiedz cos.
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#53 Post autor: Czekolada » środa, 1 sierpnia 2007, 11:28

Myślałam, że takie sprawy się po prostu, zwyczajnie wyczuwa. Milczenie z kimś też może być przyjemne, nie krępujące :roll: .
Nie będę znowu powtarzać GE.

Przynajmniej wiecie jak postępować z 7 ;) .

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#54 Post autor: Kantus » środa, 1 sierpnia 2007, 11:35

To zależy... z rodziną potrafię pomilczeć ale nie ze znajomymi ....
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#55 Post autor: nutshell » środa, 1 sierpnia 2007, 11:45

Myślałam, że takie sprawy się po prostu, zwyczajnie wyczuwa. Milczenie z kimś też może być przyjemne, nie krępujące Rolling Eyes .
Nie będę znowu powtarzać GE.
Zgadzam sie z Czekoladą i GE, dla mnie również są to sytuacje intuicyjne. Może dlatego, że mam znajomych przy których mogę sobie bez skrępowania pomilczeć, a oni przy mnie.
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#56 Post autor: Czekolada » środa, 1 sierpnia 2007, 16:49

Kantus pisze:To zależy... z rodziną potrafię pomilczeć ale nie ze znajomymi ....
Bo Ty jesteś ESFp :P.

dusza
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2007, 22:12

#57 Post autor: dusza » niedziela, 26 sierpnia 2007, 19:48

ja nienawidze pytania "powiedz cos" i dlatego sama go nie zadaje ;) jak juz to mowie "lubie cie" albo inne rzeczy.. chyba, ze mi nie zalezy na rozmowie z dana osoba :P albo przy okazji jestem zajeta czyms innym to odpuszczam.. czasem mam inwencje tworcza.. np zawsze moge ponazekac na chwilowego szefa :P bo prawdziwy pojechal na 2tyg wakacje a nowy mnie wkurza ;) dobrze ze jeszcze tylko tydzien pracuje :P
6w7 :)

Awatar użytkownika
Rill
Posty: 19
Rejestracja: piątek, 19 października 2007, 01:32

#58 Post autor: Rill » sobota, 20 października 2007, 17:14

Ze swojej szóstkowości, najbardziej nie lubię chyba niezdecydowania, marudzenia i zbytniego przejmowania się co ktoś powie lub pomyśli.

Za to uwielbiam niesamowitą intuicję wobec innych - to, że kiedy trzeba komuś pomóc to decyduję się szybko i podejmuję trafne decyzje bez zbędnego kombinowania, tak bardzo charakterystycznego kiedy chodzi o moje własne problemy. I idealizm - paradoksalną trochę przy szóstkowych paranojach, wiarę w dobro i miłość. W "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie".


Ciekawe co lubią we mnie znajomi.....
Jeśli Życie Jest Piekłem, Nie Bójmy Się Śmierci.

6w5; ENFJ/P

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#59 Post autor: dillinger » sobota, 20 października 2007, 19:32

Nie lubie konformizmu i panicznego strachu, wręcz paranoi, ale z tym idzie walczyć.
Rill pisze:Ciekawe co lubią we mnie znajomi.....
Odwieczne pytanie szóstek ;]

Awatar użytkownika
Skowron
Posty: 41
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#60 Post autor: Skowron » niedziela, 21 października 2007, 14:16

nie będę powtarzał powyższych opinii bo po co??:P
I will success... or die trying | 6w5

ODPOWIEDZ