Dzień z życia siódemki. Jak żyją siódemki...

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

#91 Post autor: El Kalafiorro » poniedziałek, 2 marca 2009, 08:58

boogi... moim zdaniem to nie jest tylko dwójkowe. nie można ludzi zamykać w takie sztywne ramy ;) siódemka według mnie ma w sobie dużo emocji, które chce pokazać i chce przekazać drugiej osobie, tylko nie zawsze sama o tym wie :lol: no i w każdym z nas kłębią się gdzieś tam cechy bardziej lub mniej charakterystyczne dla innych typów ;)

zed... czynnikiem, dzięki któremu ludzie chcą ze sobą być jest zarówno ta mistyczna "chemia" - iskierki w żołądku, o których wszyscy mówią, jak i nasze własne starania. siódemki z racji swej natury (zamknięcie w sobie, płaszczyk radości, wieczny uśmiech na twarzy przy ludziach i skrywanie uczuć) lepiej pewnie będzie się czuła z osobą, która da jej jakieś poczucie bezpieczeństwa, pozwoli na bycie sobą, nie będzie potępiała za najgłupsze nawet wybryki :D no i przede wszystkim będzie chciała poznać tę siódemkę. ważne jest przy tym, by była to osoba, która da siódemce dużo swobody. tak przynajmniej zdaje się mnie - kalafiorrowi :D


Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

zed
Posty: 229
Rejestracja: piątek, 2 stycznia 2009, 13:42

#92 Post autor: zed » poniedziałek, 2 marca 2009, 23:15

Badz tu tylko madry, zeby sie ta ,,chemia" pojawila. Niby nic na sile ale z drugiej strony czlowiek jest tak skonstruowany, ze podswiadomie zdaza w wiadomym kierunku...

Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

#93 Post autor: El Kalafiorro » wtorek, 3 marca 2009, 00:25

dlatego trzeba próbować różnych opcji, bo chemia może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie :)
Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

zed
Posty: 229
Rejestracja: piątek, 2 stycznia 2009, 13:42

#94 Post autor: zed » środa, 4 marca 2009, 15:40

Tyle ze 7ki szukaja w drugiej osobie bratniej duszy i trudno im przychodzi fascynacja czyjas odmiennoscia, raczej meczy ja to anizeli pociaga bo odmiennosc wymaga juz zaleznosci a 7ki nie cierpia byc od czegos zalezne i podporzadkowane. Przynajmniej ja tak mam...

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#95 Post autor: vhax » środa, 4 marca 2009, 20:34

A ja nie :) lubię odmienności. można z nich wiele pożytecznych rzeczy dla siebie wyciągnąć. ludzie różni mogą wiele nauczyć :)

z resztą całe życie najczęściej wiążę się rożnego rodzaju znajomościami z 4 :P miłość, przyjaźń. no a Oni tacy jak my nie są :P
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
komandosek
Posty: 157
Rejestracja: sobota, 4 kwietnia 2009, 13:21
Lokalizacja: Wrocław

#96 Post autor: komandosek » wtorek, 14 kwietnia 2009, 17:53

SuperDurson pisze:A 7 odpisze tak jak 7 się wydaje że zareaguje, albo tak jak by chciała zareagować. :wink:
Fajnie.. (.....)

Co robisz?


Jadąc na wprost wjedziesz w drzwi pasażera w Uno.
Odbijając w prawo wjedziesz w tył Uno, albo w krawężnik, a potem w ścianę budynku.
Odbijając w lewo, jeśli nie wpadniesz w poślizg, wpadniesz na czołówkę z policyjnym Wolksvagenem Transporterem.
Hamując powoli na pewno nie wyhamujesz i wpadniesz w Uno.
Hamując szybko na pewno wpadniesz w poślizg i wślizgniesz się wśród malowniczych snopów iskier w podwozie Uno..
jesli inaczej juz sie nie da.. mysle 'o kur*a', próbuje wybrac najlepszą trajektorię lotu i podnosze dupe by nie wbic sie jajami w zbiornik :P
"a słońce przyciąga nas, bo kocha życia blask!"

Awatar użytkownika
cocaine
Posty: 26
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2009, 23:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Co robi siodemka taka jak ja?

#97 Post autor: cocaine » czwartek, 4 czerwca 2009, 09:51

hmm.. wstaje z lozka.. chocby polezala jeszcze, bo lubi snic : )
potem jest gotowa do kolejnych sukcesow:D bo uwielbia osiagac sukces : )
Cocaine 7w8 "zyj szybko, umieraj mlodo"

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

#98 Post autor: atis » czwartek, 4 czerwca 2009, 10:17

Albo puszczam kierownicę albo zaczynam ją kurczowo trzymać, moze nawet p[róbuję skręcić (najprawdopodobniej skręcaabym w prawo).
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
cocaine
Posty: 26
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2009, 23:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#99 Post autor: cocaine » czwartek, 4 czerwca 2009, 22:40

tez nie lubie namolnego dotyku..
Cocaine 7w8 "zyj szybko, umieraj mlodo"

ODPOWIEDZ