Jak uwieść 7?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#121 Post autor: boogi » niedziela, 28 grudnia 2008, 19:52

monis pisze:nie zdziwisz, tylko ominiesz ;p a siódemka Ci powie ' twoja strata' :P
A ja Siódemce odwzajemnię się uśmiechem "Twoja bardziej" :twisted:

Teraz Ty mną próbowałaś manipulować ;)


"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
monis
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 26 grudnia 2008, 00:36
Lokalizacja: stąd ;)

#122 Post autor: monis » niedziela, 28 grudnia 2008, 20:11

nie wstydzę się tego, nie wypieram i nie złoszczę :P


szufladkując dalej - 7 znów będzie się starała udowodnić , że ty bardziej masz czego żałować, ale jeżeli przypadniesz jej do gustu będzie cały czas zastanawiać się ' w sumie to on jest całkiem fajny' . tak rozegra akcje, że jeżeli będziesz nią zainteresowany, to albo wrócisz potulnie, albo nawet się nie zorientujesz że to właśnie z inicjatywy 7 a nie twojej używając trywialnego słownictwa 'kręcicie ze sobą' ;p
Obrazek

mi się nie wydaje, że jestem nie wiadomo kim. ja JESTEM nie wiadomo kim ;)

'Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz'

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#123 Post autor: boogi » niedziela, 28 grudnia 2008, 20:33

Manipulant to za mało na określenie Siódemki :P
to albo wrócisz potulnie
pff... marzenia i sny :twisted:
nawet się nie zorientujesz że to właśnie z inicjatywy 7 a nie twojej używając trywialnego słownictwa 'kręcicie ze sobą'
Gdybyś mi nie powiedziała tak wprost, to faktycznie, nie zorientowałbym się ;)
Znowu czuję się manipulowany - nie z mojej inicjatywy. No wiecie co?! A Dwójka miała być taka zaborcza podobno!.. Starzeję się :lol:

Szufladkując dalej... Dwójka odpada grzecznie z szufladkowania, bo zaraz będzie jak taka ruska babiczka - którą się wkłada w coraz to kolejne większe figurki. Ogry mają warstwy, Shrek ma warstwy, Dwójka... ma maski, ale nie warstwy ;)
Siódemka ma warstwy?
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
monis
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 26 grudnia 2008, 00:36
Lokalizacja: stąd ;)

#124 Post autor: monis » niedziela, 28 grudnia 2008, 21:24

'...Wiesz nie wszyscy lubią cebule. Tort! Wszyscy lubią tort! Tort ma warstwy! ...'

7 są jak tort mój drogi :P
Obrazek

mi się nie wydaje, że jestem nie wiadomo kim. ja JESTEM nie wiadomo kim ;)

'Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz'

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#125 Post autor: boogi » niedziela, 28 grudnia 2008, 21:29

monis pisze:7 są jak tort mój drogi :P
Odpowiedź nie wprost, i poza tym to ja Ciebie miałem intrygować, a nie Ty mnie ;)
Ale przynajmniej wiem, że Siódemki mają warstwy. Tylko co z tego wynika? Hm..
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
monis
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 26 grudnia 2008, 00:36
Lokalizacja: stąd ;)

#126 Post autor: monis » niedziela, 28 grudnia 2008, 21:47

a czemu Ty masz mieć monopol na intrygowanie ? ;D

co wynika z tego że 7 mają warstwy ? nie wiem czy tyczy się to wszystkich 7, ale jeżeli chodzi o mnie to gdy kogoś dobrze poznam to przyznaje mu się, że nie jestem do końca taka, za jaką większość mnie uważa, że potrafię coś więcej niż głośno krzyczeć upierając się, że mam rację i przede wszystkim - że nie chce nikogo ranić zmieniając co chwile obiekty zainteresowania ( albo raczej - posiadając kilka obiektów zainteresowanych mną, których zainteresowanie odwzajemniam :P), tylko szukam odpowiedniej osoby . to wygląda na manipulację, ale akurat tutaj nią nie jest.

... no chyba że dorzucimy do tego oczy kota ze wspomnianego już Shreka :P wtedy nawet najbardziej szczere wyznanie posłuży by osiągnąć to co chce.

cel uświęca środki, o !

... czasem nawet przerażam samą siebie
Obrazek

mi się nie wydaje, że jestem nie wiadomo kim. ja JESTEM nie wiadomo kim ;)

'Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz'

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#127 Post autor: boogi » niedziela, 28 grudnia 2008, 21:58

Kotem mnie zdobyłaś. Dobrze, pozwalam Ci też prowadzić działalność w zakresie intrygowania ;)
Swoją drogą Siódemka albo trafia jedynie na ignorantów, albo nie umie docenić ludzi, skoro uważa, że musi się przyznać do tego, iż nie jest do końca taka, jak się z "wierzchniej warstwy" wydaje.
Albo też owa "odmienność" (czyli np. stabilność, że tak na chwilę znowu wrócę do stereotypów) jest aż tak głęboko ukryta, że nie do odkrycia. Czy Siódemka aż tak bardzo nie chce obcym dać poznać tej swojej wrażliwszej/odpowiedzialniejszej części? :> (bo rozumiem, że to "czasem przerażam nawet samą siebie" właśnie to oznacza - że tak długo grasz, iż za bardzo wczułaś się w rolę ;) )
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
monis
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 26 grudnia 2008, 00:36
Lokalizacja: stąd ;)

#128 Post autor: monis » niedziela, 28 grudnia 2008, 22:36

Swoją drogą Siódemka albo trafia jedynie na ignorantów, albo nie umie docenić ludzi, skoro uważa, że musi się przyznać do tego, iż nie jest do końca taka, jak się z "wierzchniej warstwy" wydaje.
wydaje mi się, że dla innych 7 są atrakcyjne tylko na początku znajomości ( z osobą przeciwnej płci, co warto podkreślić ;) ), albo po dobrym poznaniu i odkryciu tych wewnętrznych skorupek ruskich babeczek o których pisałeś. okres 'pośredni' znajomości 7 wytrwają tylko Ci, którym nie przeszkadzać będzie to, że 7 musi być adorowana, że wygląda na taką która w ogóle nie zastanawia się nad własnym zachowaniem, że nie liczy się z innymi, zawsze upiera się przy swoim. Tych cech sama nie potrafię znieść u innych ( o dziwo, u mnie mi nie przeszkadzają :D ).

Czy Siódemka aż tak bardzo nie chce obcym dać poznać tej swojej wrażliwszej/odpowiedzialniejszej części? :>
Znów nie chcę wypowiadać się imieniu wszystkich 7, bo nie wiem czy tak jest u każdego, ale zawsze wydawało mi się, że jestem klasycznym przykładem 7w8. Nie chce nie tylko obcym pokazać swojej wrażliwszej części, nie chce się do niej przyznać nawet przed samą sobą. Wydaje mi się, że jeżeli mam problem to to jest tylko i wyłącznie moja sprawa i nikomu nie chce tym psuć nastroju - tak jak nie chcę, żeby ktoś psuł mi. Dzięki temu sama odsuwam wszystkie smutki gdzieś głęboko w podświadomość, ale one wciąż są we mnie, póki nie upłynie czasem naprawdę dużo czasu 'samozatruwania' i póki wybuchnę przed kimś z tekstem ' skąd Ty możesz wiedzieć co ja naprawdę czuję ! '.
Czy gram? Jeżeli tak, to kogoś bardziej bezczelnego niż jestem, ale nauczyłam się tej roli tak doskonale, że nikt nie kojarzy mnie z żadnej innej ( coś jak 'aktorzy' jednej telenoweli :P.)
Obrazek

mi się nie wydaje, że jestem nie wiadomo kim. ja JESTEM nie wiadomo kim ;)

'Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz'

Awatar użytkownika
BongoGirl
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 29 maja 2007, 20:40

#129 Post autor: BongoGirl » wtorek, 30 grudnia 2008, 02:29

monis pisze:Nie chce nie tylko obcym pokazać swojej wrażliwszej części, nie chce się do niej przyznać nawet przed samą sobą.
tak, to prawda. tzn smutki odczuwam, ale wmawiam sobie, że to głupstwa i zaraz mi przejdzie, nie ma sobie co zawracać tym głowy. nie wiem czy większość Siódemek tak ma, ale kiedy świat mi się wali, czuję, że grzebię w tych gruzach, wywlekam wszystko ze środka i po tym skaczę krzycząc "du nat łori". możliwe, że jest to właśnie oszukiwanie siebie.
I got a broken face!
/7w8

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#130 Post autor: Pędzący Bakłażan » wtorek, 30 grudnia 2008, 09:04

Bardzo dobrze, bardzo dobrze... Podpisuję się "ręcyma i nogoma" ;)
Haha, boogi zobacz jaka się tej zimy szykuje ofensywa siódemek. Nadszedł czas sądu :twisted:

*I coś jeszcze:
boogi pisze:Jutro sobie zmieniam typ na Jedynkę i wszystkim zacznę to wmawiać.
Skoro zaczniesz wszystkim wmawiać, że jesteś Jedynką, to wiesz jak to się nazywa???
Odp. MANIPULACJA ;)

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#131 Post autor: boogi » wtorek, 30 grudnia 2008, 09:22

Jak się ta ofensywa będzie przejawiać, drogi Bakłażanie? Pituleniem o dupie maryni, że tak powiem, czy może konkretami?
Bo wiesz, Hyde Park nietrudno jest zapchać ;)
Ale studiować Enneagram i używać go jako narzędzia rozwoju dla siebie (a nie szufladkowania innych) to już jest trudniejsze zadanie. Czy są na sali Siódemki, które mu podołają? :>
Na razie bardzo się cieszę, że kilka Siódemek już zgodnie zaczyna dochodzić do tego, co to znaczy "nie czuć" (czy jak to tam było), więc jest szansa. Wyzwania już nie rzucam, bo znowu mi się Misiaczki wykpicie byle czym ;)

A mojej strony to nie jest manipulacja przecież, tylko chęć sprawdzenia reakcji ludzi na podpis - czy da się mnie zaszufladkować jako Jedynkę, nawet kiedy zachowuję swój własny styl wypowiedzi...
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#132 Post autor: Pędzący Bakłażan » wtorek, 30 grudnia 2008, 09:27

Ale Ty to ładnie potrafisz owinąć w bawełnę, Misiaczku ;)
Może zmień podpis na 7w8 :lol:

A co do tej ofensywy numeru siódmego. To mam nadzieję, że dzięki tym ludziom co zamieścili swoje posty nad nami zacznie się na naszym podforum wreszcie jakaś dyskusja ;)
Bo z jedną Shironeko i przelotną Katiks to nie mieliśmy sensu zaczynać ;)

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#133 Post autor: boogi » wtorek, 30 grudnia 2008, 09:39

No fakt, Was jest teraz nawet sporo. Liczę, że Siódemki pozwolicie innym jeszcze lepiej poznać :)

A sam liczę na to, że wieczorem wróci monis i zacznę ją dalej uwodzić... niech to będzie wątek w wersji "live", a nie tylko teoria :twisted:




(dobra, Bakłażan, dawaj szybko na pm, jak się uwodzi te Siódemki w końcu? bo z moimi aktualnymi umiejętnościami to chyba jestem w stanie poprowadzić wątek raczej w kierunku "jak NIE uwodzić Siódemki" ;) )
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
monis
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 26 grudnia 2008, 00:36
Lokalizacja: stąd ;)

#134 Post autor: monis » wtorek, 30 grudnia 2008, 13:44

Pędzący Bakłażan pisze: Haha, boogi zobacz jaka się tej zimy szykuje ofensywa siódemek. Nadszedł czas sądu :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted:

BongoGirl pisze:po tym skaczę krzycząc "du nat łori"
dobra mina do złej gry ;) i nie znoszę jak ktoś mnie pyta o moje problemy gdy nie chcę ich wywlekać...


boogi pisze:A sam liczę na to, że wieczorem wróci monis i zacznę ją dalej uwodzić... niech to będzie wątek w wersji "live", a nie tylko teoria Twisted Evil
już jestem Skarbie :P :P :P
boogi pisze:(dobra, Bakłażan, dawaj szybko na pm, jak się uwodzi te Siódemki w końcu? bo z moimi aktualnymi umiejętnościami to chyba jestem w stanie poprowadzić wątek raczej w kierunku "jak NIE uwodzić Siódemki" Wink )
i po co ta skromność :P :P :P
Obrazek

mi się nie wydaje, że jestem nie wiadomo kim. ja JESTEM nie wiadomo kim ;)

'Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz'

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#135 Post autor: boogi » środa, 31 grudnia 2008, 13:41

monis pisze:
Pędzący Bakłażan pisze: Haha, boogi zobacz jaka się tej zimy szykuje ofensywa siódemek. Nadszedł czas sądu :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted:
No... czekamy?

Coś mi się widzi, że to może być tylko kolejny przykład siódemkowego słomianego zapału. Czy może udowodnicie jednak coś innego? :twisted: :twisted: :twisted:
monis pisze:
boogi pisze:A sam liczę na to, że wieczorem wróci monis i zacznę ją dalej uwodzić... niech to będzie wątek w wersji "live", a nie tylko teoria Twisted Evil
już jestem Skarbie :P :P :P
Ale mnie nie ma, bo idę robić zakupy na sylwka.
I Ciebie lepiej niech teraz nie będzie tutaj (przed komputerem), tylko zmykaj bawić się w Noc Sylwestrową jak na Siódemkę przystało, inaczej nie uwierzę w Twój typ i przydzielę Ci numerek 2. Grypowe przykłucie do łóżka nie jest wytłumaczeniem... Skarbie :P
monis pisze:i po co ta skromność :P :P :P
Jaka tam skromność. Przecież to zwykła manipulacja była ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ